Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

„Cālis " 2017 un „Visi putni skaisti dzied" 2017

30. aprīlī plkst. 13.00 J. Cimzes Valkas mūzikas skolā notiks Valkas novada mazo vokālistu konkursi „Cālis " 2017 un                          „Visi putni skaisti dzied" 2017.


Abos konkursos aicinām pieteikties mazos dziedātājus no Valkas novada (dalībnieku skaits nav ierobežots). Konkursā „Cālis” 2017 var pieteikt dalībniekus līdz 5 gadu vecumam (ieskaitot), bet mazo vokālistu konkursā „Visi putni skaisti dzied” 2017 – dalībniekus līdz 7 gadu vecumam (ieskaitot). Dalības maksa konkursos 3 eiro, ko var samaksāt Valkas pilsētas kultūras nama kasē katru darba dienu no 8.00 līdz 20.00.


Konkursu mērķis ir veicināt pirmsskolas vecuma bērnu un jaunāko klašu skolēnu muzikālo spēju attīstību. Katram konkursantam pēc brīvas izvēles jāsagatavo 1 dziesma, kas atbilst dziedātāja vecumam un balss spējām. Dziesmu var dziedāt gan a capella, gan mūzikas instrumentu vai fonogrammu pavadījumā. Mazo vokālistu dziedāšanu, muzikalitāti un vokālās dotības vērtēs profesionāla žūrija. Visi mazie dziedātāji saņems diplomus un piemiņas balvas. 


Aicinām vecākus un mūzikas skolotājus pieteikt mazos konkursantus līdz š.g. 20. aprīlim, aizpildot pieteikuma anketas ( tās var lejuplādēt Valkas novada mājas lapā www.valka.lv vai saņemt elektroniski, nosūtot pieprasījumu uz e-pastu liga.snuka@valka.lv).


Konkursa dienā no plkst.10.00 mazajiem dziedātājiem būs nodrošināti mēģinājumi un konkursa apskaņošana. 


Uz tikšanos J.Cimzes Valkas mūzikas skolā!

Koncerti