“… un gaisā lido pavasar’s”

15.februārī plkst.18.00, Valkas pilsētas kultūras namā notiks Rīgas Franču liceja kora “Mēs lidosim!” (diriģenti Liene Batņa, Toms Kazimirisaņecs, koncertmeistars Anatolijs Livča), Rīgas Valsts 2.ģimnāzijas jauniešu kora (diriģents Edgars Vītols) un Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas jauniešu kora (diriģente Inese Niklaviča, koncertmeistars Andris Niklavičs) koncerts “… un gaisā lido pavasar’s”.

Koncertā dzirdēsim Ērika Ešenvalda dziesmu ciklu “Septiņi brīnumi”, skanēs arī citu komponistu dziesmas. Uzstāsies Latvijas Mūzikas akadēmijas jaunie vokālisti. “… Un gaisā lido pavasar’s” ir ieskaņas koncerts IV Jāzepa Vītola skolu koru un vokālo ansambļu konkursa atvērtajam konkursam J.Vītola Mūzikas akadēmijas Lielajā aulā, kas notiks martā.

“Latvijā zināmie diriģenti un Latvijas Mūzikas akadēmijas mācībspēki Liene Batņa un Edgars Vītols ir ļoti ieinteresēti dot savu artavu kopā ar koriem un kolēģiem kormūzikai tik ļoti nozīmīgā vietā – Valkā, ieskandinot pavasari skaistā dziesmotā pasākumā”, atklāj pasākuma organizatori. 

Laipni gaidīts ikviens kora mūzikas cienītājs un mīļotājs! 


Koncerti