Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Darba devēji aicināti piedalīties “Livonijas darba tirgus Valka - Valga 2017”

Esiet laipni aicināts piedalīties Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA), Igaunijas Bezdarba apdrošināšanas fonda, Valkas novada domes un Valgas pilsētas domes īstenotā pārrobežu sadarbības programmas “INTERREG Estonia-Latvia” projekta “Pārrobežu darba tirgus integrācijas un nodarbinātības veicināšana”  programmas ietvaros kopīgi organizētajā pasākumā “Livonijas darba tirgus Valka - Valga 2017”, š.g. 28.septembrī no plkst.10.00, Valkas kultūras namā (Valkā, E.Dārziņa ielā 8).

  Projekta mērķis ir veicināt pārrobežu reģionu darba meklētāju un darba devēju pārliecību par viņu spēju atrast attiecīgi piemērotu darbu vai darbinieku.

  Būsim  ļoti gandarīti, ja ieradīsieties uz šo pasākumu, prezentēsiet savu uzņēmumu.  Šī būs Jūsu iespēja, kur varēsiet  klātienē tikties ar uzņēmējiem, kolēģiem no Latvijas un Igaunijas, varbūt arī atrast savam uzņēmumam atbilstošus darbiniekus.

  Gan darba devējiem, gan darba meklētājiem dalība pasākumā ir BEZ MAKSAS!

  Reģistrēšanās pasākumam notiek līdz 20. septembrim, piesakoties pie pasākuma koordinatoriem – Erna Pormeistere (e-pasts: Erna.Pormeistere@nva.gov.lv,tālr. 29482289, 23007) un Linda Ščerbane (e-pasts: Linda.Scerbane@nva.gov.lv , tālr. 25685261; 64723871).

Darba birža