Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkā: Saņem balvu ideju konkursā

Aizvadītā gada novembrī Valkas novada dome izsludināja aptauju – ideju konkursu, kurā tika aicināti piedalīties visi iedzīvotāji un organizācijas! Šīs aptaujas – ideju konkursa mērķis bija uzzināt iedzīvotāju viedokli, kādam nolūkam izmantot šī gada kopīgajā Valkas/ Valgas Lielā labdarības Robežtirgū saziedotos līdzekļus.

Šogad aptaujā – ideju konkursā piedalījās 9 cilvēki. Līdz 2016. gada 19. decembrim tika iesūtītas 16 dažādas idejas, ieteikumi, kā izlietot labdarības Robežtirgū saziedotos līdzekļus.

Šī gada 9. janvāra kopīgajā Valkas – Valgas sanāksmē visas idejas tika apspriestas. Gan pašvaldību vadītāji, gan pieaicinātie speciālisti bija patīkami pārsteigti par iedzīvotāju aktīvo piedalīšanos un iesūtīto ideju saturu un skaitu. 

Sanāksmē tika nolemts, ka tuvāko gadu laikā tiks realizēti 3 ierosinājumi. Šī gada kopīgajā Valkas/ Valgas Lielā labdarības Robežtirgū saziedotos līdzekļus izmantos velonomas punktu izveidei Valkā un Valgā, jo ir ārkārtīgi svarīgi nodrošināt, lai gan vietējie iedzīvotāji, gan arī pilsētas viesi dotu priekšroku veselīgam dzīvesveidam un aizraujošām, sportiskām nodarbēm. Aktīvās atpūtas piedāvājumu pilsētā vajadzētu paplašināt, un tam jābūt ierastam, kvalitatīvam un vienkārši pielietojamam. Ir pārliecība, ka šādi velonomas punkti to tikai veicinās. 

Turpmākajos gados ir iecerēts labdarības saziedotos līdzekļus izmantot Ilonas Voroņenko iesūtītās idejas realizēšanai - aktīvās atpūtas zonu ar āra trenažieriem izveidei. Šāda veida atpūtas zonu ar trenažieriem varēs izmantot gan jaunākā vecuma skolēni, gan jaunieši un arī seniori.

Kā arī Valkas – Valgas sapulces dalībniekiem patika ideja par saziedoto līdzekļu novirzīšanu abu pilsētu kopīgo Ziemassvētku rotājumu un gaismas objektu iegādei, kas arī tiks realizēts turpmāko gadu laikā.

Idejas par labdarības Robežtirgū saziedoto līdzekļu novirzīšanu Valkas – Valgas kopīgo Ziemassvētku iegādei iesūtījušas divas aptaujas – ideju konkursa dalībnieces Sabīne Kazaka un Linda Viduce. 

Pašvaldību pārstāvji saka lielu paldies visiem šī ideju konkursa dalībniekiem! Par vislabāko ideju autoriem kļūst augstāk minētās konkursa dalībnieces: Ilona Voroņenko, Sabīne Kazaka un Linda Viduce. Jūsu idejas tika atzītas par visinteresantākajām un tiks realizētas turpmākajos gados.

Ilona, Sabīne un Linda aicinātas saņemt piemiņas dāvanas no Valkas novada domes par dalību aptaujā – ideju konkursā! Dāvanas var saņemt Valkas novada domes sekretariātā  Beverīnas ielā 3,  katru darba dienu! 

Kā jau tika ziņots, Robežtirgus ideja un mērķis ir labdarība un tirgū iegūtie līdzekļi par tirdzniecības vietu nomu un loteriju tiek atvēlēti kādam konkrētam mērķim.


Konkursi