“Maxima Latvija” investē 575 tūkstošus eiro veikala rekonstrukcijā Smiltenē

 Nākamceturtdien, 14.decembrī, “Maxima Latvija” atklās “Maxima X” formāta veikalu Smiltenē, kura rekonstrukcijā investēti 575 tūkstoši eiro.

Šis veikals tika atklāts 2004.gada vasaras sākumā, un līdz šim vērienīgas pārmaiņas tas nebija pieredzējis. Rekonstrukcijas darbi tika uzsākti šajā rudenī. Veikalā nomainīts apgaismojums, plaukti, ledusskapji, saldētavas, kā arī parējās iekārtas. Arī ēkas fasāde ir ieguvusi jaunus akcentus.


“Veikalam bija nepieciešama jauna elpa, jo iepriekš tas bija piedzīvojis tikai nelielus remontdarbus, bet tagad tas ir pilnībā rekonstruēts. Tas ir kļuvis košāks, gaišāks, un iedzīvotājiem iepirkšanās tajā būs vēl patīkamāka un ērtāka. Ņemot vērā klientu paradumu maiņu, šajā veikalā esam paplašinājuši svaigās pārtikas preču sortimentu, smalkmaizīšu, kā arī grila produkcijas sortimentu,” norāda “Maxima Latvija” operacionāla vadītāja Kristīne Āboltiņa.


Veikala tirdzniecības zāle pēc rekonstrukcijas ir kļuvusi nedaudz plašāka, un tagad tā būs 461 kvadrātmetru plaša. Tāpat kā iepriekš šajā “Maxima X” veikalā strādās 23 darbinieki, kas rūpēsies, lai iedzīvotāji varētu iegādāties visu nepieciešamo. 


Uzņēmējdarbība