Pabeigta bijušās Smiltenes Trīs pakalnu sākumskolas ēkas pārbūves pirmā kārta

Pabeigti būvprojekta "Smiltenes Trīs pakalnu sākumskolas ēkas 2.stāva telpu pārbūve pirmsskolas izglītības grupu izveidei" pirmās kārtas darbi, un šobrīd notiek dokumentu sagatavošana ēkas ekspluatācijai, aģentūru LETA informēja Smiltenes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Marita Mūze.

Būvprojekta pirmajā kārtā tika pārbūvēta ēkas pirmā stāva telpu grupa, izbūvēta ventilācijas sistēma, kā arī pārbūvēts ēkas otrais stāvs pirmsskolas izglītības grupu izveidei, izbūvēts jauns ieejas mezgls, nodrošinot vides pieejamību cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Savukārt otrās kārtas būvdarbiem pašreiz ir tehnoloģiskais pārtraukums, darbus plānots pabeigt 2017.gadā. Otrās kārtas darbi paredz teritorijas labiekārtošanu - rotaļu un atpūtas zonu izveidi, kā arī nojumes, kas paredzēta sporta un rotaļu inventāra glabāšanai, izbūvi.

Atbilstoši iepirkuma konkursa rezultātiem būvdarbus veic SIA "ASE". Kopējās pašvaldības izmaksas ir 444 824 eiro.

Kā iepriekš ziņots, projekta mērķis ir veicināt vienlīdzīgas nodarbinātības iespējas, kā arī nodarbinātību un pakalpojumu pieejamību ģimenēm ar bērniem pirmsskolas vecumā Smiltenē, pārbūvējot Trīs pakalnu sākumskolas (no 2016.gada 1.augusta - Smiltenes vidusskolas) telpas un izveidojot jaunas vietas pirmsskolas vecuma bērniem izglītības programmas apguvei, tādējādi samazinot bērnu skaitu rindā uz pirmsskolas izglītības iestādēm Smiltenes novada pašvaldībā.

Projekta laikā tiks izveidotas 60 jaunas vietas bērniem pirmsskolas izglītības programmas apguvei Smiltenes vidusskolā, pielāgojot esošo telpu daļu 814,05 kvadrātmetru platībā.

Kā liecina portāla "Firmas.lv" sniegtie dati, SIA "ASE" dibināta 2000.gadā un tās pamatkapitāls ir 2895 eiro. Uzņēmuma īpašnieks ir Andris Lanka. SIA "ASE" apgrozījums pērn bija 1 790 393 eiro, bet peļņa - 825 eiro.

Uzņēmējdarbība