Var pretendēt uz Eiropas naudu

Smiltenes novada biedrība “Abulas lauku partnerība” šomēnes  izsludinājusi nākamo, jau 4. projektu kārtu, kurā nevalstiskās organizācijas un pašvaldības var pretendēt uz Eiropas naudu savu projektu īstenošanai.

Tas ir Eiropas Lauksaimniecības Fonda lauku attīstībai LEADER pasākums. No 7. augusta līdz 7. septembrim biedrība “Abulas lauku partnerība” gaidīs projektu pieteikumus aktivitātē  “Vietas potenciāla  attīstības iniciatīvas”, informē biedrības administratīvā vadītāja Sveta Rozīte.

Tas ir iespējams trijās rīcībās. Rīcībā “Kultūrvēsturiskā  mantojuma saglabāšana” atbalsts paredzēts kultūrvēsturisku vietu labiekārtošanai. Viena projekta maksimāli attiecināmo izmaksu summa ir  

10 000 eiro. Kopējais atbalsta apmērs rīcībai ir 30 000 eiro.

Rīcībā “Tērpu iegāde amatierkolektīviem un sporta kolektīviem” viena projekta maksimālā attiecināmā izmaksu summa  ir 5000 eiro. Kopējais atbalsta apmērs ir 32231,58 eiro.

Rīcībā “Apmācību organizēšana” viena projekta maksimālā attiecināmā izmaksu summa ir

1000 eiro. Kopējais atbalsta apmērs ir 4100 eiro. Atbalsts ir paredzēts biedrībām apmācību organizēšanai iedzīvotājiem. 

Lai palīdzētu sagatavot projektu pieteikumus un tiem pievienotos dokumentus, pirmdien, 31.jūlijā, pulksten 14 Smiltenē, Galdnieku ielā 10 b, Bērnu un ģimenes atbalsta centrā  interesentiem notiks bezmaksas informatīvs seminārs. Tajā tiks sniegta sīkāka informācija par iespējām 4. kārtā,  kā arī par projektu pieteikumu sagatavošanu. 

Pieteikšanās semināram ir elektroniski: http://www.abulas.lv/lv/aktualitates/registracija-seminaram vai e-pastā abulas_lp@inbox.lv.

Tāpat ir iespēja  saņemt individuālas konsultācijas gan telefoniski, gan klātienē biedrības “Abulas lauku partnerība” birojā Blomē, Cēsu ielā 9. Iepriekš vēlams pieteikties, zvanot pa tālruni  28368431.

Sīkāka informācija par projektu 4. kārtu un ELFLA atbalstu ir pieejama www.abulas.lv vai www.lad.gov.lv .


Biznesa Ziņas