Deputātam Mežulim pērn sieva uzdāvinājusi 20 000 eiro 1

Saeimas deputāts Ainārs Mežulis (ZZS) pērn saņēmis 20 000 eiro dāvinājumu no savas sievas, liecina valsts amatpersonas deklarācijā minētā informācija.

Parlamentārietis arī par 17 000 eiro iegādājies 2009.gada izlaiduma automašīnu "Audi Q5".

Taujāts par saņemto dāvinājumu, deputāts aģentūrai LETA skaidroja, ka dzīvesbiedre šo summu uzdāvinājusi no ienākumiem, kas gūti, pārdodot viņai piederošu nekustamo īpašumu. Sieva dāvinājumu veikusi, lai Mežulis varētu iegādāties automašīnu. Politiķis skaidroja, ka šāds risinājums neliek dzīvesbiedrei deklarēt savā īpašumā automašīnu, ar ko pamatā pārvietojas pats deputāts. Tāpēc dāvinājums veikts, lai neko neslēptu un būtu skaidrība par to, kurš izmanto auto, skaidroja Mežulis.

Par darbu Saeimā deputāts saņēmis 36 013 eiro un ienākumos no biedrības "Pierīgas pašvaldību apvienība", kurā politiķis ieņem valdes locekļa amata, viņš ieguvis 14 318 eiro.

Mežulis ir futbola kluba "Smiltene" valdes priekšsēdētājs un Latvijas Volejbola federācijas valdes loceklis.

Parlamentārietim pieder zeme Smiltenes novadā, kā arī lietošanā ir būve Smiltenē. Savukārt parādsaistības deputāts nav deklarējis.

Komentāri 1

tevs.pestitajs

Oranžiem tādas sakarīgas sievas tiek. Valkas mērim arī sieva veiksmīgā selfmade businesswoman, vizina mēri ar lux klases mašīnu.

pirms 11 mēnešiem, 2017.04.05 10:45

Cilvēkziņas