Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Apstiprināts reliģiskās organizācijas projekta iesniegums 1

Reliģiskās organizācijas “Valkas – Lugažu evaņģēliski luteriskās draudze” ir saņēmusi informāciju no Lauku atbalsta dienesta par to, ka ir apstiprināts draudzes iesniegtais projekts “Valkas - Lugažu ev. luteriskās baznīcas pamatu atjaunošana” LEADER programmā.

Projekts tiks īstenots Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam apakšpasākuma “Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ietvaros. Projektu apstiprināšanai virzīja biedrība “Lauku partnerība ZIEMEĻGAUJA”.

Projekts tiks īstenots no 2017. gada 30. augusta līdz 2018. gada 30. jūnijam. Projektu plānots realizēt Rīgas ielā 9, Valkā, kur atrodas draudzes īpašumā esošā Valkas - Lugažu ev. luteriskā baznīca. Baznīcai ir piešķirts valsts nozīmes arhitektūras pieminekļa statuss. Projekta ietvaros ir plānota visas ēkas pamatu atjaunošana, esošā apmetuma noņemšana 1,2 m augstumā, sienas apstrāde ar vēsturisko ēku apmetumu un cokola krāsošana, kā arī betona tekņu uzstādīšana, lietusūdens novirzīšanai no ēkas.

Projekta kopējās attiecināmās izmaksas ir 8590,96 EUR, tai skaitā ELFLA finansējums ir 7731,86 EUR jeb 90 % no attiecināmajām izmaksām un Valkas novada dome nodrošinās līdzfinansējumu 859,10 EUR apmērā jeb 10 % no attiecināmajām izmaksām.

Lai noslēgtu līgumu par būvdarbu veikšanu, tiks veikta cenu aptauja.


Komentāri 1

biedriba.latvija1918

Cerams, ka izpildītājs būs no restauratoru lauciņa, nevis lēta gala būvnieks, kurš zinās, ka nekādu Sakret un citu maisījumu, restaurējot VKPAI uzskaitē esošas būves, lietot nedrīkstēs.

pirms 9 mēnešiem, 2017.09.07 11:40

Ticība