Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Biedrībai 'Valkas sporta internāts' nav SLO statusa.

Bet piešķirti lietošanā veseli trīs, 3, dzīvokļi, pieņēmams, ka ne grausta stāvoklī. Lai arī grausta stāvoklī tas esot pašvaldības īpašums.

Jautājums nr.1. Cik tas esot pareizi? Vai nav izšķerdēta pašvaldības manta?

biedriba.latvija1918

Jautājums nr.2. Cik lielas esot izredzes, ja mana biedrība iesniegs līdzīgu iesniegumu, ar lūgumu piešķirt dzīvokli kuru sagatavot PVD prasībām ar mērķi izpildīt biedrības mērķi - Cukurvates pieejamības veicināšana Latvijas valsts teritorijā, ražojot fasēto cukurvati. Jo dzīvokli pirmā stāvā ir vislētāk pielagot, tur ir ūdensvads un arī kanalizācija?

Jautājums nr. Kas būs ja to pašu veikt ar SLO statusu?

Valkā dzīvokļus piešķir un būves jauc tikai priviliģēti? Jauc pēc savas iegribas un piešķir savējiem, pat bez sabiedriskās organizācijas statusa esamības?

pirms 22 dienām, 2018.04.29 12:57

biedriba.latvija1918

VARAM tiks iepazīstināta ar šo jauninājumu.

pirms 20 dienām, 2018.04.30 23:01

Pašsaprotamais Punkts

Atkal viens aizmirsis zāles iedzert :D
Ko tu te vispār vel Valkā dari? Pieaudzis vīrietis kā desmitgadīgs puika uz mammas rēķina dzīvo. Grib kaut ko no valsts, bet pat nejēdz darbu atrast Latvijā.
Slavē savu sūduvati, bet ne reizi neesu redzējis tevi tirgojot viņu. Izšķērdē valsts naudu, lai tikai varētu paraudāt.
Es no tevis to aparātu atpirkšu, varbūt tad beidzot aizvērsies un beigsi tukši draudēt.
Tu iešot uz VARAM, bet tad ej! Nevienu tas nep***.

pirms 18 dienām, 2018.05.03 18:28

biedriba.latvija1918

Kāpēc man jātirgo cukurvati tev? Tu esi nulle. Tukša vieta. Izcils Kraukļa vēlētājs. Ar rokām un kājām bet ne invalīds, sēdi un gaidi lejputriju.

Netirgoju un arī netirgošu, kam man bendēt brīvdienu dēļ teorētiskiem 50 eur? Tas vilciens ir prom, un vari par to pteikties arī Krauklim, ka īstajā brīdī nepiešķira telpas.

Vēstule jau tapa, Krauklis var gaidīt rājienu.

Valkā komersanti nv vajadzīgi, tas sen skaidrs. Tapat ka Valkas nākotne, miests, vēsturiskā Valgas nomale.

pirms 18 dienām, 2018.05.03 21:28

biedriba.latvija1918

Ej rīt desutirgū, varbūt atmetīs tev apvītušas desas sķēli.

pirms 18 dienām, 2018.05.03 21:30

biedriba.latvija1918

Biznesa plānā arī nebija nekad idejas ūbagot ar cukurvati pa tirgiem, ideja bij un ir fasēt, apgrūtinājumu stāvēt tirgos izdomāja pašvaldība, bet ne vienu reizi gada garumā neviens domes darbonis neuzrakstīja un neuzaicināja. Itkā man pašam jāubago. Nav skaidrs kāpēc apgrūtinājumu likt un tad nepiedāvāt.

pirms 18 dienām, 2018.05.03 21:33

biedriba.latvija1918

Vai arī kopējā rindā tirgū maksājot rīkļuravnieciesko dalības maksu kura pa spēkam tikai spekulantiem, kuri divus tinumus pārdos pa 2 eur.

Ar tādiem nosacījumiem gaidiet mani tirgos ar maisu.

pirms 18 dienām, 2018.05.03 21:39

lukiasmi

Ej paraudi pie domes durvīm, nespējniekbiedrība! Savu tizlumu attaisnot, tur biedrība ir meistars, kaut ko izdarīt, kaut mazumiņu, bet reāli - tur nespējniekbiedrība pieliek bikses un sāk žēli kunkstēt... Kaut nu drīzāk šis liekēdis pārceltos uz saulaino Valmieru vai citu vietu, tad varētu raudāt tur. Valka jau ir par mazu, tāds miests, šim liela mēroga darbonim.

pirms 17 dienām, 2018.05.03 22:54

biedriba.latvija1918

Nespējnieki pārcelās Valmierā, Irījā un citur. Būs jāpacieš. Biedrības statuss esot vajadzīgs tikai un vienīgi lai sūdzēt VARAM katru sīkumu. Ja jau reāla opozīcija kautkur pazuda, būs jārevidē domes lēmumus man.

Man no domes dzīvokli nevajag, jo tas vilciens ir prom, un arī fasēt es vairs negribu. Vismaz ne šogad, bet likums visiem vienāds, ja bez SLO var iegūt parasta biedrība, tad ķeksim man vajag arī, vai arī lai atņem no sporta internāta. Šobrīd prioritāte ir darbs Valgā, nodokļu maksāšana Igaunijai, un algas terēšana. Ir neaprakstami jauki reizi vai divās nedēļā aizbraukt Tartū lai pavazāties pa ielām vakaros, vai no agriem rītiem. Tur pavisam citā realitāte, 80 km, bet tas nav ne Valmiera, ne Smiltene, tāda mazā kompaktā Rīga.

Laime nav naudā, bet emocijās ko tā sniedz.

pirms 17 dienām, 2018.05.04 12:56

biedriba.latvija1918

Man tikai liels jautājums Kraukļa vadībai, cik vēl talantīgiem cilvēkiem Valkā neļāva attīstities. Kuri pameta miestu un atrada sevi citur. Bet miestā nav pat vides mākslinieka, pieņem amatierus par sauju monētu, kuri izveido primitīvas lietas. Miesta līmenis, priekškam Valkai smuki. Valkai derēs tāpat, Valkai ir Krauklis.

pirms 17 dienām, 2018.05.04 13:02