Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lieldienu dekors Valkā.

Varbūt parunāsim par Lieldienu dekoru? Kurš piedzēries mākslinieks rādījā šo moderno mākslu. Tas ir olas vai vairāk sēnes? Un kādas sēnes tika lietotas izdomājot šo šedevru? Uzraksts - Lieldienas Valkā - radīts speciāli, lai akcentēt šo kaunu, kuru nepārspēs neviena cita pilsēta.
Kāpēc olas karājās stābos?

Es gribu redzēt atbildīgā mākslinieka uzvārdu. Izrakstīšu oficiālu prēmiju. Tas ir patiešām laikmetīgā māksla.

duksis4x4

Varbūt kāds var kaut kur iemest bildes, lai var aplīkot tie, kuri nav sobrīd mājās?

pirms 29 dienām, 2018.03.24 07:58

maksunmorics4

Mellup, tev taču daudz ideju. Ir izsludināts konkurss par svētku noformējumiem. Tev, kā Valkas patriotam un par visiem citiem zinošākam speciālistam kā labāk vajag - tieši īstais laiks izpausties!

pirms 28 dienām, 2018.03.25 10:31

bezugunsnavdumu

Ar tik kroplīgo nolikumu lai meklē muļkus tālāk. Viņi grib piesavināties idejas, bet izpildīt paši uz savu roku, vai veikt mākslas objektu iepirkumu, bet uzglabāt pēc saviem ieskatiem, nevis nopirkt mākslinieka pakalpojumus, kurš veidos objektus, veiks autoruzraudzibu un gadās par mākslas objektu uzglabāšanu līdz citam sezonam.

pirms 28 dienām, 2018.03.25 19:01

bezugunsnavdumu

Kad aizies Krauklis tad varbūt, bet pagaidām lai tēlo darbību paši, liek sēnes pie stabiem ar domu ka tas ir olas.

pirms 28 dienām, 2018.03.25 19:02

bezugunsnavdumu

Citās pilsētās ar mākslinieku ir līgums un tas gadus 10 veido, papildina kompozīciju, uzglabā to pie sevis, remontē, labo. Kurš labos objektus iepirkuma ietvaros? Simtlatnieki? Vai iepirkt vienai reizei un miskastē? Veidot iepirkumus jau esot Kraukļa stils. Iepirkt ne māksliniekiem, ne tautai nevajadzīgus pieminekļus. Ķeksim. Droši ka arī noformējums būs ķeksim un droši ka sēnes no aizpagajušās rudens kolekcijas par olām iesniedza kāds pietuvināts.

pirms 28 dienām, 2018.03.25 19:08

bezugunsnavdumu

Jo es nevaru iedomāties asociāciju ar to kas ir un olām. Ja domāt ka no olām dzimst cālēns, tad olas griezuma līnijai bija jābūt lauztai, bet starp čaumalas pusēm cālēna galvai, nemaz nerunājot ka olām na jābūt divkrāsu un neproporcionālas dažāda lieluma.

Cik izmaksāja šīs pasūtījums nodokļu maksātājiem? No sirds prieks, ka mani nodokļi iet Tallinai, tur top Talsinki projekts, un žēl tos kuru naudu izzog Valkā.

pirms 28 dienām, 2018.03.25 19:26

igors3000

Mellup, tev tiešām kaut kas nav īsti ar galvu...Pats lepojies, ka strādā Igaunijā, maksā tur nodokļus, bet citās tēmās zākā cilvēkus, kas aizbraukuši strādāt uz Angliju, Īriju vai Vāciju. Tu domā, ka esi ar kaut ko labāks? Viņi brauc strādāt, lai nopelnītu sev cienīgu atalgoju, un tu dari tā pat (lai gan neticu, ka tu vispār strādā), mainās tikai valsts.

Tu te drukā savas jēlības caur vairākiem segvārdiem, un brīnies, ka forums ir piedrazots? Tu vienpersoniski piedrazoji šo forumu. Sauc citus par troļļiem, bet reāli pats tāds vien esi.

pirms 26 dienām, 2018.03.27 09:26

bezugunsnavdumu

Man tak vienalga par domām un viedokļiem no personām kuri baidās atklāt sevi. Kā tavs uzvārds Igor?

pirms 26 dienām, 2018.03.27 11:06

bezugunsnavdumu

Valka esot vēsturiskā Valgas nomale, es nekur neizbraucu. Tas ir viena pilsēta.
Es patiesi neredzu jēgas braukt kautkur lai saņemt tikpat cik var uz vietas.
Cienīgu atalgojumu, bet ienīst veicamus pienākumus. Es savu nodarbi par darbu neuzskatu, man tie ir svētki, katru jaunu dienu, es darba apgērbu mainu par savu naudu katru mēnesi, jo nav vairs smuks kā bija jauns. Negribi veco? Izmagāsi un būs gandrīz kā jauns. Atdošu pa 50%.

Man te tikai divi niki. Pats sevi nekomentēju, ko nevaru būt drošs par tādiem ka tu, igoriem, lukiasmi un citiem kuri baidās atklāt sevi. Un tēma bija par dekoru, bet trūkstot argumentiem, atkal devies kritizēt mani, jo argumentu citu Jums nav, ar to arī pieradat, ka esošs dekors metams zemē.

pirms 26 dienām, 2018.03.27 11:18

bezugunsnavdumu

Nemaz neesmu izbrīnīts par šī garadarba autoru. Prognozēti. Uzrakstīšu domei komentāru gan par speciālistu, gan piedāvāšu profesionāli, lai pieņem darbā.
Redzēs kā būs,

pirms 25 dienām, 2018.03.28 08:55

lukiasmi

Portāla vadība! Vai tiešām jūsu tehniskās iespējas neļauj bloķēt tās IP adreses, no kurām nepārtraukti notiek gānīšanās par visu un jebko ? Cilvēku, gan vienkāršu komentētāju, gan amatpersonu nozākāšana. Jebkuru norišu, aktivitāšu un pasākumu nomelnošana? Tad jau sanāk, ka arī jūs to atbalstiet? Ja tā, tad nedariet gan neko, lai šis jūsu visuzticīgākais lasītājs turpina savu melno darbu. Ak jūs, dzeltenā prese, nožēlojami, nožēlojami.

pirms 24 dienām, 2018.03.29 11:21

bezugunsnavdumu

Ja amatpersonām kautkas nepatīk viņas var pamest amatu un kļūt par tikai cilvēkiem. Dzīve nodokļu naudā nav medusmaize. Tā kā nāksies paciest, vai arī sākt beidzot strādāt nevis bīdīt megaprojektus, kad ne slimnīcas, ne izcili perfekto dekorāciju, un tikai asaras, ka nesanāk atrast.
Tā arī ir jāpateic, ka neesam meklējuši, tikai ķeksim izveidojam konkursu.
Es nezkāpēc atradu, un atrastu vēl.

Ar cenzūru - čemodāns, stacija, Urlijā.

pirms 24 dienām, 2018.03.29 13:24

kim2012

Šie Lieldienu rotājumi ir nodēvējami vienā vārdā- šausmas. Necieņas izrādīšana pilsētas iedzīvotājiem un iebraucējiem. Turklāt šāda veida šausmas ir pieejamas visos svētkos - Ziemassvētki, Līgo utt. Arī vasaras rotājumi tajā pašā kategorijā. Labi- pilsētai nav mākslinieka, bet vai mēra arī vairs nav? Vai tiešām nekad "neuzmet aci" šiem brīnumiem pirms to izvietošanas?

pirms 24 dienām, 2018.03.29 14:27

bezugunsnavdumu

Tu ko? Tas tak Latvijas lepnuma, Dižgara, paša Saulīša veidojums. Māksla! Dvēseles lidojums, fantāzija, 21. gadsimts. Pirmās klases bērni izveidotu līdzīgi....tikai Salītis saņēma naudu, bet bērni nesaņemtu neko.

Bet ko brīnīties, kāda pašvaldība, tādi arī mākslinieki.

pirms 24 dienām, 2018.03.29 14:37

anonima.persona

dabā redzējis neesmu,bet bildēs tiešām izskatās pēc cirka!!!
un te bija raksts,nu tjipa,kāds kritizē,kāds kautko mēģina...tas ar ir tik smieklīgi!tie ir nevarigi cilvēki,zīdaiņi,invadīdi vai kas???tie varētu mēģināt.,bet pieauguši cilvēki dara un atbild par savu darbu,nevis mēģina! jatomēr dara galīgi kreizī un kāds to aizstāv,tad skaidrs ,ka kautkas tajā nav tīrs....visā uguns un dūmu murgojumā,ir arī daļa tiešām absurdu lietu ,kas notiek pilsētā...

pirms 24 dienām, 2018.03.29 14:45

bezugunsnavdumu

Absurdi bija ievēlēt Kraukli.

Pieprasu pašvaldībai atklāt datus cik Saulīša kungs saņēma par savu garadarbu. Lai salīdzināt ar izmaksām citās pilsētās.

pirms 24 dienām, 2018.03.29 14:58

bezugunsnavdumu

Visvairāk mani interesē kurā brīdi uz sēnēm/olām tapa uzraksts - Lieldienas Valkā. Brīdī kad darbapieņemējam arī iemājoja šaubas, ka izskatās pēc sēnēm un rudens?

Šīs uzraksts der idiotu ciemā, kur katrai lietai pievienots paskaidrojums. Dekoram jābūt nepārprotāmi skaidram.

Kurš bija Alūksnē? Kurš grib lai tā būtu Valkā? Ir visas iespējas, ja protams mākslinieki piekritīs, iegūt darbus līdzīgā stilā arī Valkā.

pirms 24 dienām, 2018.03.29 15:33

kim2012

Ja kāda darbs ir publisks, tad ir jābūt gatavam saņemt kritiku vai uzslavu. Ja cilvēki saka, ka nepatīk, tad nevienam nav tiesību atcirst- ejiet paši izdariet...Jo mēs visi darām savu dabu un neesam pilsētas mākslinieki, dekoratori vai pat mēri. Ja nav nekādu ideju kā sapost pilsētu svētkiem, paceļojiet pa citām mazpilsētām te Latvijā, ne jau ārvalstīs. Un tiešām ir skaisti!

pirms 24 dienām, 2018.03.29 17:32

bezugunsnavdumu

Nav laika. Grūzijā jābrauc, tad uz Novoģevatkino Urlijā, visur kur jābrauc. Kādi tur dekori, derēs tāpat. Saulītis Dainis Valkas mākslas zvaigzne. Interesanti kāds ir atkats par šo veidojumu.

pirms 24 dienām, 2018.03.29 21:07