Uz ko velēšanās cer Zariņš?

Sen jau šīs kungs esot politiskais līķis, bet šķiet esot vienā laivā ar kraukli pats galvā izmītināja dzeguzi Ku-kū. Laikā kad jākrāj priekšvēlēšanu kapitāls šīs dzied pakaļ mērim, ka redz viss kas notiek domes paspārnē esot ģimenes lietas, nav ko dumaj sabiedrībai līst. Dumaj sabiedrībai tikai jāmaksā nodokļi, jāievel no jauna un jāklusē. Izskatās ka Sjademes kungam nebūs konkurences kļūt par nakāmo Valkas priekšsēdētāju.

Pašsaprotamais Punkts

Nu vai nu pats Sjadems ir bezugunsnavdumu vai kāds viņa drauģelis :D Būtu labi ja redakcija dzēstu šī cilvēka kontu, dēļ viņa antisemītiskajiem izteicieniem un vulgāro valodu. Normāls ziņu portāls sen būtu nobloķējis šādu cilvēku. Bet izskatās, ka Ziemeļlatvijai vienalga.
Uzreiz gribu teikt, ka mani politiskie uzskati nav šeit pamatā, bet gan riebums pret bezugunsnavdumi, jo cilvēks kas draudzējas ar galvu nerakstītu šādu murgu. Gandrīz katrs komentārs vai foruma ieraksts ir naida kurināšana un lamu vārdu mācībstunda.

pirms gada, 2016.11.10 08:51

urmaas.kalevipoeg

Nez ko domā, “Pašsaprotamais Punkts”,
vai te nevajadzētu iesaistīties Valkas rajona prokuratūrai? Vismaz preventīvas pārbaudes līmenī, iespējams šai vietnei, tas ir izdevīgi- nacionālā naida kurināšana, cilvēku pazemošana? Jeb savējie var visu, parējiem- ir likums?
“bezugunsnavdumu” atgādina dunduru, kurš piesūcies pie zirga pēcpuses un iedomājas, ka viņš ir zirga jātnieks!!!

pirms gada, 2016.11.10 21:38

Pašsaprotamais Punkts

Ja kādam pietiek laiks un vēlme, varat aizpildīt šo tabulu par bezugunsnavdumu : http://cilvektiesibas.org.lv/lv/database/report-discrimination/
Nevar ļaut cilvēkam izplatīt naidu un liet savu žulti uz cilvēkiem.

pirms gada, 2016.11.11 11:15

bezugunsnavdumu

to urmas.
kāpēc tikai prokuratūrai? sūdzējies uzreiz ANO. tev tāpat ka visiem oranžistiem vai kremlīniem saprašana par pasauli ir maza. kautko kritizē - kurini. kurināšana ir aicināšana uz vardarbību. uz vardarbību drīzāk aicina esošais domes sasaukums, kuram nav vēlami visi kuri esot pret esošo totalitāro režīmu, kuri esot par cenzūru, kuri labprāt gribētu valdīt mūžīgi un nekad neatbildēt par padarīto.

pirms gada, 2016.11.11 23:46

bezugunsnavdumu

bet punktiņam, kurš arī šķiet esot oranžā krāsā, ir jāsaprot, ka publiskas personas publiska kritizēšana ir atļauta, ja negrib, tad var stāties nost no amata. nevar publiski kritizēt sētnieku Jāni kurš darba laikā dzer vanadziņu un pudeli slēpj kupenā.

bet sudzēties tu protams ka vari, tas esot tavas tiesības demokrātiskā valstī, tikai nepiemirsti, ka taisnošanās arī būs jāpierada cik pūkains esot elku režīms. tas ir, visu kas šķiet ir kurināšana.

Tas ir, lai tālu neiet, paņemot šo tēmu, tev būs jāpierāda, ka patiešam problēmas kuras radās kopējā nodokļu budžetā bāzē patiešam esot privāta ģimenes lieta. Un ka publiskas personas kuras aizstāv tādu gadijumu neesot politiskie līķi nakāmās velēšanās.

pirms gada, 2016.11.11 23:59

bezugunsnavdumu

un ja pabērni jau sākusi piesaukt antisemītismu. zinasanai, antisemitisms esot kustiba pret ebreju tautu un nekas vairāk.

kādus tomer analfabetus baro oranzie kedes sunu vietā. nepatīk ziema? naida kurinasana un antisemitisms. laikam uz oranžo elohtorātu tas viss iedarbojās.

palasi pirms miega.

Naida kurināšana un aizskaroši izteikumi

Robeža starp to, ko drīkst un ko nedrīkst uzskatīt par naida kurināšanu, ir ļoti trausla. Konstatēt to, ka konkrēti paziņojumi vai tajos ietvertie izteikumi ir aizskaroši, varētu būt diezgan viegli, bet konstatēt, vai tos var uzskatīt par naida kurināšanu, jau ir sarežģītāk.

Aizskarošus izteikumus nevar automātiski uzskatīt par naida kurināšanu. Tik tiešām, izteiksmes brīvība attiecas ne tikai uz tādiem paziņojumiem un tajos ietilpstošajiem izteikumiem, kuri tiek uztverti labvēlīgi vai uzskatīti par neaizskarošiem vai neitrāliem, bet arī uz tādiem paziņojumiem un tajos ietilpstošajiem izteikumiem, kuri neapšaubāmi ir aizskaroši, šokējoši vai satraucoši.

Tāpēc ir vajadzīga liela rūpība, lai atšķirtu naida kurināšanu no citiem apvainojošiem, nepopulāriem vai galējiem uzskatiem un izteikumiem.

piemērs Kāds apgalvojums var būt pretējs vairākuma viedoklim un uztverts kā aizvainojošs un naidīgs, tomēr nebūt gluži tāds, kas kurinātu naidu vai aicinātu uz vardarbību.
Kritēriji

Lai atšķirtu naida kurināšanu no likumīgām publiskām diskusijām, ir nepieciešams ņemt vērā šādus kritērijus:

konkrēto izteikumu saturs;
konkrēto izteikumu konteksts;
to autora mērķis;
kā tos uztvērusi auditorija.

Auditorijai tēma bija saistoša. Kaija pirms dienas, 2016.11.10 13:47 Atbildēt Patīk Nepatīk +12

Līdz ar to epic fail, sēdies. Zupas bļodu šoreiz nenopelnīji.

pirms gada, 2016.11.12 00:12

Kaija

Da liecieties mierā! bezdumsuguns pats, ka te raksta ir pāķis, kurš skolā labi, ja 3 klases pabeidzis :) nu ko no tāda var prasīt????? Bet par Zariņu viņam taisnība. Ja Zariņprāt telpu izdemolēšana un auto nozagšana ir tikai tāda ģimenes lieta, tad man arī trūkst vārdu... domes attieksme pret savu iestāžu vadītāju atbildību ir zem katras kritikas. Tādēļ nav jābrīnās, ka mikrorajonā ūdensvadu jau nedēļu nevar salabot ( laikam slidotavu gatavo), pilsēta nesakopta, Ērģemes ģimenes centrā vadītāja domā, ka pati ir drusku vainīga, bet audzinātājas atbildība arī jāvērtē ( interesanti kam, ja ne viņai pašai), un tā šķiet, ka par katru iestādi varētu uzrakstīt. Ja tās būtu katra paša piparbodes, tad lai jau dara kā grib, bet tās iestādes , kā visa pašvaldība tiek uzturēta no nodokļiem, tikai maza daļa naudas ir pašu nopelnīta, attiecīgi - nesaimnieciskums, bezatbildība dveš no visiem kaktiem!
Reizēm liekas, ka Valkas pašvaldība ir pārliecināta, ka tūliņ drīz būs pastardiena, kad nekas vairs nevienam nebūs vajadzīgs :) Ja tā, tad netur informāciju zem deķa, pastāsta mums arī, kas zina, varbūt varu komunālos, nekustamo vai ko citu šiem nemaksāt :)

pirms gada, 2016.11.10 13:47

tremolo

Jā, es arī gaidu, kad beidzot, www.ziemellatvija.lv vai Valkas mājas lapā, kāds paskaidros, kas bija noticis ( laikam vēl joprojām nav darbi pabeigti) ar ūdens padevi mikrorajonā, kur dzīvo ievērojams skaits valcēniešu, kur atrodas iestādes, kurām ūdens ir nepieciešams, lai tās varētu normāli funkcionēt - tirdzniecības centrs Walk, bērnu dārzs, poliklīnika, traumpunkts, pansionāts (!) un citi pakalpojuma sniedzēji. Kā var paralizēt vesela pilsētas rajona dzīvi un neko nepaskaidrot? Vai tik arī, tā nav ģimenes lieta?
Kurš tad ir atbildīgs par šo situāciju? Lai saviem vēlētājiem paskaidro!
Ja katrs godprātīgi darītu savu darbu, tad viss būtu kārtībā - ij ūdeni padotu, jo būtu viss bijis sakārtots, ij audzēkņi bērnu manu nedemolētu.....

pirms gada, 2016.11.10 17:17

ventuks

Valkas novada iedzīvotājiem varētu būt daudz un dažādi jautājumi Krauklim. Piemēram, cik izmaksāja karoga kāts Valkā? Vai tiešām tos dažus desmitus tūkstošus vajadzēja tērēt pie TIK iztērēta novadas budžeta? Kāpēc Krauklim nevis domei? Tas taču nevienam nav noslēpums, ka praktiski visi lēmumi domē tiek pieņemti tā, kā tos vēlas Krauklis.
Un tieši tāpēc ir skaidrs, ka vēlēšanās nedrīkst iebalsot par deputātiem tādus cilvēkus, kuru darbavieta ir novada struktūrā. Piemēram, kultūras nama vadītāja kādā pagastā. Vai viņa leks acīs Krauklim un riskēs ar darba vietu? Protams, ja vadītājs ir taisnīgs un demokrātisks, tad tā nav problēma, bet pašlaik esošā situācija domē laikam nav no šīs kategorijas...

pirms gada, 2016.11.26 21:12

bezugunsnavdumu

Tev ta kāda starpība cik kātam. Tava darīšana esot maksāt nodokļus. Parējais esot ģimenes darīšana.

pirms gada, 2016.11.29 19:51

brunzin

ventuk, ja tev ir neskaidrs jautājums par kātu, elementāri uzraksti Valkas mājas lapā jautājumu un tev amatpersonas atbildēs, kaut gan par kātu (pirmavots Valdis Šaicāns, izrādās domes deputāts) kādi 9 e pasti man jau identiski ir pārsūtīti ar visām rēķina kopijām. Ko par šādām lietām runā LIKUMI, un kā uz to skatās uzdevuma veicēji? Ir taču kautkādas atrunas līgumos. Tagad pus Latvija šo kāta jautājumu zin. Pret dabas stihijām cīnīties ir grūti, malači, smiltenieši, ka aizdevāt karogu Valkai, ceru ka mums pašiem kāts ilgi tukš Jāņkalnā nevīdēs. Tu ventuk izklausies tāds taisnīgs un demokrātisks, tad nu veido savu listi un piedalies vēlēšanās. Tad redzēsi, ka visa šī darbošanās darbošanās gan valstiskā, gan pašvaldības, gan privātajā lauciņā ar taisnīgumu un demokrātismu netikt nekur. Veido listi no jauniem tīriem cilvēkiem un uz priekšu. iepriekšējos neaicini, jo tiem jau katram sava uts. Tāpat kā ar rēķiniem, kāds gaida, kad gaismā iznāks Valkas Andris Bulis un tad sāks klīst fotogrāfijas no kolektīvās slēpošanas atpūtas. pagaidām prieks par Ventu K. un komandu, jo Valkas novadu dzird un daudzas lietas notiekās. Visu uzreiz nevar. Dod ventuk publisku ziņu, kad par tevi balsot- domāšu un mēģināšu arī ziņu no rēķinu e-pastu paraugiem izplatīt.

pirms gada, 2016.11.29 20:44

Raimonds Lapiņš

Zariņu un Cekulu svītrošu. Ventam +

pirms gada, 2016.11.29 08:04

bombong

Jo viņš ir vienādāks par pārējiem? :D

pirms gada, 2016.11.29 09:29