Bedre kur sākas Latvija?

Tagad līdz Eiropa neatmetīs naudu promenādei, Kraukļa vadītās domes iestādes nelabos pilnīgi neko un bedres pretī robežsargu ēkai Rīgas ielā paliks līdz pavasarim?
Bedres būs par Valkas jauno vizītkārti? Brauciet somi un igauņi, kurā miestā vēl, iebraucot Jūs sagaidīs bedres.

PS. Ja robežsargu ēka tiktu pieškirta Biedrībai, tās mazās bedres tiktu salabotas pašu spēkiem. Jo būtu goda lieta uzturēt teritoriju kārtībā.

maksunmorics4

Beidz murgot! Tev nekam nav naudas un visu gribi par velti un, pēkšņi atradīsies nauda ielas remontam? Kā tad tu ielu remontēsi - iebērsi bedrē būvgružus un ar kāju piemīdīsi? Varbūt vienkārši ej strādāt, neviens tev neko nedos par velti - viss dzīvē ir jānopelna.

pirms 26 dienām, 2018.01.28 08:34

biedriba.latvija1918

Tak ej un pelni, drīz tev utopisko olu fabriku uzcels. Lai arī ja tur visu cels ukraiņi, tad Valkas ļaudīm var necerēt, jo ukrainis maksās lētāk. Igaunijā jau tagad par 500 neviens negrib neko, a te es vienkārši iedomājos tikai algas plūsmu 160 darbavietām, ja alga būs 700 brutto.

Nemaz neņemot vērā jaunas prasības ka būrīs aiz likuma. Interesanti ko tie 160 darīs, staigās ar grozu pa pļavu?

pirms 21 dienām, 2018.02.02 11:18

veletajsv

Diezgan utopisks solījums no biedriba.latvija1918 , bet uz Latvijas kopējā fona, Valka izskatās vienkārši nožēlojami. Bedres, neatjaunoti trotuāri, kas atrodas mazliet tālāk no centra ( jo perifērijā jau neko nevajag),nokrišņu laikā ziemā, laikā netīrītas ielas, par daudzdzīvokļu māju pagalmiem vispār labāk nerunāt, bet toties pieminekļi mums IR! Ar vienu monumentālo karogu mums ir par maz!

pirms 26 dienām, 2018.01.28 12:03

biedriba.latvija1918

Man dziļi vienalga ko domā parasts kraukļa vēlētājs, svarīgi, ka par iespējam apzinās amatpersonas.
Nedēļa pagāja - bedres ir, dodu vēl nedēļu.
12/02 būs bedres, 14/02 būs BezTabu. Pagaidām sižets. Es varu arī otro, kura ietvaros tās piecas bedres tiks likvidētas.

Ja gribat izteikt viedokli par kopējo ainu, varat nākt.

pirms 21 dienām, 2018.02.02 11:15

igors3000

Melup, vai tik tu pats nebiji viens no tiem, kas no laimes biksēs slapināja, kad Vents tev piešķīra naudu cukura aparātam? Un tā tak bija sabiedrības nauda, kā tu tā varēji paņemt? Tu tak tādus nosodot...klauns.
Citāts no foruma, kur Melups nesen bija saņēmis naudu no pašvaldības savam cukura aparātam:

"biedriba.latvija1918
Apsveicu VP ar uzvaru. Mums nākamo četru gadu garumā ir liels neuzarts lauks, kopīgiem spēkiem attīstot Valku un ceļot tās pievilcību sabiedrības acīs.
pirms 8 mēnešiem, 2017.06.04 08:32"

Par Bez Tabu, tukšu salmu kulšana, tu neesi darītājs, tu esi tarkšķētājs!

pirms 21 dienām, 2018.02.02 14:41

biedriba.latvija1918

Vispirms ar divām l, otrkārt Ventu krupis nožņaugs trīs reizes ja viņš kautko kādam no savas naudas piešķirs.
Cukurvates ražošanas iekārtai naudu piešķira Valkas novada nodokļu maksātāji. Vents pat neizlēma, jo lēmumu pieņēma komisija.
Nevajag pelēcību uznest kalnā.
Tā nauda nebija ūbagošana, bija atklāts konkurss, nevis dodiet man.

Tas citāts bija ar sarkasmu, ka visus četrus gadus VP un Ventam personīgi, pārstāvot Valkās pašvaldību, neies viegli. Žēl ka tādi plānie, ka tu, to nesaproti.

Kāda man starpība ko domā kautkāds igors3000? Pat vārdu savu neraksti no lielā burta.

pirms 21 dienām, 2018.02.02 15:40

biedriba.latvija1918

Aizlāpīt piecas bedres tur jau domāt vajag, tas nav olu fabrika, kur ZM uzrakstīji - dod zemi. Valsts kasē - dod naudu. Eiropā - dod naudu; var sēdēt cerēt un pūst burbuli itkā kautkas notiek.

Ukrainā olu trūkums. Ar vilcienu vedīs. Interesanti ir kāds kurš reāli tam visam tic?

Ideologiski pareizi būtu būvēt Sedā, tur kūdra aizgāja, vecām tantēm nav ko darīt. Es gribu redzēt kurš brauks Saulē, ja jau Valmiera un stikls ar 1000 eur nav tālu.

pirms 21 dienām, 2018.02.02 11:34

maksunmorics4

Vienmēr izraisa smaidu kad šis āksts visus par Kraukļa vēlētājiem sauc! Nē, neesmu ne vēlētājs ne arī 100% atbalstu visus lēmumus! Tikai nesaprotu kāpēc kaut kāda padibene te klaigā. Mellup, ko tu esi sasniedzis, ko tieši tu esi izdarījis labu pilsētai - neko! Apaļu nulli! Šie ieraksti liecina tikai par tavu garīgo veselības stāvokli!

pirms 20 dienām, 2018.02.03 14:36

v.melups

Es un manas, biedribas šinā gada laikā esot izdarījušās vairāk kā novads līdz šim. Tas esot stulbi domāt, ka strādāt par minimālo, es pats uzņēmējs sev noteicējs.

pirms 18 dienām, 2018.02.05 11:26

biedriba.latvija1918

O, oranžā galda drupaču meklētāji jau nolaidušies līdz feika profilu veidošanas. Tā arī turpiniet, bet es turpināšu jaukt jūsu elka plānus, kā izsaimniekot Valkas novadu.

pirms 18 dienām, 2018.02.05 17:42

biedriba.latvija1918

Ko labu pilsētai esot izdarījis Krauklis? Tieši ar savu personīgo naudu, nevis ar novada budžetu, ES fondiem un Valsts kasi, kurus visus droši tur par savu kabatu, un gala rezultātu pieskaita vienīgi sev.
Miniet vismaz 10.

Robežtirgū cukurvate būs pa 50 centiem. Sagrausim piedāvājumu līdz absurdam, iegūtā nauda tiks ieguldīta sabiedriskā projektā.

pirms 18 dienām, 2018.02.05 18:57

Pašsaprotamais Punkts

Man būtu bail no tevis pirkt. Pēc taviem komentāriem var spriest ka visi slikti. Ka tik žurku inde nav klāt :D

pirms 8 dienām, 2018.02.15 18:26

biedriba.latvija1918

Nepērc. Degustē apvītušas, mušu nobrādātas desas.

pirms 7 dienām, 2018.02.16 09:20

v.melups

Neviena cukurvate nav tik kvalitatīva kā manējās biedrības. Mana biedrība vienpersoniski izkonkurēs pārējos cukurvates tirgotājus Valkā un Igaunijā. Kad ministrija apturēs oranžo plānus par Rīgas ielā 1 ēkas nojaukšanu, tad mana biedrība pārņems šīs telpas un cukurvate būšot pieejama visu cauru laiku.

pirms 7 dienām, 2018.02.16 10:29

taka57

Vot tas ir kruta CUKURVATE kautkas nebijis tadu sasniegumu! Kur vairs trakak!

pirms 4 dienām, 2018.02.19 20:54

biedriba.latvija1918

Ir prieks, ka domē lasa forumu, bet ir žēl, ka Jūs visdrīzāk pārkāpat ieklāšanas tehnoloģiju, bedre netika izžāvēta ar gāzes degli, netika lietots bituma aerosols un asfalts netika pieblietēts ar blieti, vispirms sasildīts ar to pašo degli. Bet nu vismaz kāds progress.

pirms 10 dienām, 2018.02.13 21:28

v.melups

Tie ir tikai mani nopelni, es ar savām biedrībām to panācu. Oranžajiem būs grūti darboties, kamēr Valkā būs biedrības, kas viņus uzmana un neļaus lieki darboties. Es strādāju sabiedrības labā. Tā kā manas biedrības ir sakārtojušas ceļu pie robežas, tad man pienākas ēka Rīgas ielā, nedrīkst viņu nojaukt, jo tā ir vajadzīga manām darbībām.

pirms 7 dienām, 2018.02.16 08:57

biedriba.latvija1918

Baidās tikt BezTabu sižetā. Salāpīja uz ātro.

pirms 7 dienām, 2018.02.16 09:16

biedriba.latvija1918

Jums nikam ir drukas kļūda un trūkst burta, kas parāda ka tas neesmu es. Bez medijiem es bedri nelabotu, jo līdz Valku vada oranžie jāatspoguļo katru to kļūdu.

pirms 7 dienām, 2018.02.16 09:19

biedriba.latvija1918

Ir tik smieklīgi aplūkot šos pasūtījuma troļļus, kuri droši arī raksta no viena IP. Oranžo līmenis. Man ēka Rīgas ielā 1 saimnieciskai darbībai nav vajadzīga, par mazu, bet tas esot vēstures liecība, ka bija laiks kad bija muita, kuru bija mēģinājums glābt aiz cukurvates kioska aizsega. Lai bērniem un mazbērniem varē'tu dabā parādīt kā tas bija, kad itkā vienu pilsētu sadalīja robeža. Bet Kraukļa režīmam vēsture pie kājas, ja tās aizsega nevar uzstādīt nevienam nevajadzīgo monumentu.

Man pa lielam arī dziļi vienalga Valkas liktenis, tas nekad nebija ne spožs ne vērā ņemāms, vienmēr to pārvaldīja gadījuma cilvēki. Valka tas esot vēsturiskā Valgas nomale. Visa attīstība esot mākslīga, un bija arī.

Tas esot Kraukļa lielummānija slimība un viņa elohtorāta tieksme domāt itkā Valka esot metropole. Ciems. Nekas vairāk. Var veidot vidusskolu, var nosaukt to dižgara vārdā, var būvēt internatus, bet attīstības vektoru mainīt nevar. Domājošs vecāks atdos bērnu Valmierā, grozi kā gribi.

Iespējams arī atnāks diena, kad man būs dziļi vienalga tā galējais liktenis, bet šobrīd vēl nē. Nesapņojiet.

pirms 4 dienām, 2018.02.19 21:54