Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kāpēc Latvijā akcīzei jābūt tikpat lielai kā Igaunijā.

Lasīju un bija kauns par ļerkstējumu, itkā Igaunijā cieš zaudējumus no akcīzes un pat no degvielas.

Atklāšu Kraukļa kungam laikam viņam lielu noslēpumu, ka Igaunija zaudējumus necieš, tieši otrādi, tā attīstās, jo pēc alkohola un degvielas brauc tikai nabagi, kuri sēž uz minimālas, bet tūrīgie atmeta alkohola tieksmi un attīsta ekonomiku, atpūtā, citās nozarēs.

Varbūt nākotnēi Kraukļa kungs medijos savai tūvredzībai nepieliks klāt vārdu salikumu 'Valkas mērs'? Kāpēc nerakstīt kā privātpersona? Lai neapkaunot pilsētu kuru vada laicīgi un gan jau pedējo reizi mūžā.

Ja Latvijā akcīze pēkšņi būtu 1:1 cilvēku parādumi mainītos uzreiz, tie vairs nezaudētu brīvdienas pie televizora ar alus kasti, bet apceļotu dzimto valsti. Tērējot viesnīcās un krogos. Tieši ar to patreiz nodarbojās igaunis, kurš vēl vakar kavējās pie televizora ar alus kasti rokās.

biedriba.latvija1918

Visā akcizēs celšanas ideja Igaunijā virzīta uz to lai iedzīvotājs atmestu alkohola lietošanas tieksmes, lai tā viņam būtu nesaistoša. Lai nacija nenodzertos.

Kad Kraukļa kungs saka, ka Latvijā akcīzi nav jāceļ, viņš nepārprotami vēlās lai Latvieši nodzertos, lai viņu redzesloks būtu šaurs, lai brīvdienas pavadītas mājās pie aukstiem radiatoriem, lai tie strādātu mazkvalificētu darbu olu fabrikās, lai tikai budžets būtu pilns. Lai būtu nauda tādiem pašiem vadoniem citos novados sēdēt un to naudu notrallināt megaidjeās un megaprojektos.

Tās nav rūpes par savu valsti, tās iz valsts izzagšana. Jo vēlme lai pilsonis būtu mazattīstīts vergs nav normāla.

pirms 4 mēnešiem, 2018.02.15 09:52

taka57

Kas ta tada par su ainu biedribu?Vai tad Tev vards aridzan ira? Jeb tikai vemt pie datora vari?

pirms 4 mēnešiem, 2018.02.15 20:06

biedriba.latvija1918

57 tas ir gadi? Ādiet zeķes mazbērniem.

pirms 4 mēnešiem, 2018.02.16 09:29

biedriba.latvija1918

Es iesaku Kraukļa kungam labāk domāt kur Saeimai būs jāņem 0.5 miljardu eur gadā, kad ES liks pārstāt apzagt ikvienu Latvijas degvielas pircēju, un degvielas akcīzi 0.5 miljardu eur gadā, apmērā, novirzīt ceļiem, atjaunojot Autoceļu Uzturēšanas fondu, jo pavisam drīz ES ceļiem nedos neko, jo mums pašiem ir kaudze naudas. Tikai jānovirza pareizi, un budžetā uz pāris gadiem parādīsies robs, ko varētu labot paceļot akcīzi alkoholam, cigaretēm un citai drazai kura nav saistoša ivienam degvielas pircējam.

Nevis tēlot ekspertu par lietām kaimiņvalstī. Tur tiks galā paši.

pirms 4 mēnešiem, 2018.02.15 14:27

Pašsaprotamais Punkts

Nu Voldemār, tev gan patīk spriest par tautu pēc saviem nožēlojamajiem paradumiem. Tas ka tu vakaros loc aliņu, sēdi pie TV un rausti savu jaunavību domājot, par oranžajiem :D
Es saprotu ka neizglītotam, slinkam cilvēkam vieglāk ražot biedrības un dusmoties uz visiem. Paskaties spogulī un saproti ka cilvēki kā tu ir Latvijas problēma. Čīkst un raud ka viss slikti un visi ļauni, bet kad pašiem jādara tad uzreiz sākas atrunas, lamuvārdi vai raudas cik grūti. Izaudz un stājies partijā (ja tevi kāds ņems) un startē vēlēšanās un parādi ka vari un ka cilvēki piekrīt tavam viedoklim un atbalsta tevi..
Bet ja nē tad turpini vien lakt aliņu un raudāt pie datora klaviatūras.

pirms 4 mēnešiem, 2018.02.15 19:02

v.melups

Oranžo drupaču lasītāji sarosījušies. Es nedzeru veikalā pirkto alu, jo to iegādājas tikai muļķi un atbalsta minimālo algu vergus, drīz ies olas lasīt, kad beigsies alko biznes. Es esmu gudrs un spējīgs, pats māku savu alu uzražot ar garšām.

pirms 4 mēnešiem, 2018.02.16 08:52

biedriba.latvija1918

Oranžā galda drupaču meklētāji krituši tik zemu, ka izveidoja feika profilu, bet pieļāva nikā drukas kļūdu.

Punkts, neskaties pēc sevis, tev vakars bez aliņa un televīzijas vejā izmests.
Man tik patīk, ka tādi ka tu spriež pēc kautkā sevis izdomāta?

Priekškam man partiju? Glābt padibenes? Kārtīgs cilvēks pats sev spēs nodrošināt visu. Tas ka pilsēta novārtā, nu tas jā, bet priekškam man būtu jāglabj kautko, ja vairākums ievēlēja esošo kāretību un ar to ir apmierināti.
Agrāk man varbūt arī bija sāpīgi noskatīties, ka neka nav ievērīga, nav ko parādīt tūristam, nav ar ko lepoties, bet tagad, pasaule ir plaša, un pa lielam kopēt Valkā citur redzēto nav pareizi. Labāk baudīt jau esošo citās pilsētās.
Vai dēļ algas? Viņa jau šodien lielāka par ikvienu pašvaldībā strādājošo. Tas nav arguments.

Bet kritizēt man neviens neliegs, saņemiet to pēc nopelniem.

pirms 4 mēnešiem, 2018.02.16 09:28