Valkas opozīcija.

Šķiet esmu sapratis par kādu opozīciju nesen rakstīja Krauklis, noradot ka tā esot destruktīva, ka tā traucē un labāk lai tādas nebūtu, ja neprot piedāvāt risinājumus.
Valkas opozīcija tiešām esot tikai izkārtne un dalība velēšanās instruments lai pabūt pie siles.
Šķiet ka veci tikumi būs arī turpmāk. Valkas NA sarakstam ņem nevis tos kam ir idejas, vai starojošs patriotisms, bet gan tos kuri esot populāri šaurā lokā, lai sazvejot 50-100 balsis no to radu un draugu loka, lai NA vadība atkal tiktu krēslos.
Apbrīnojami cik nekaunīgi Valkas NA nodaļa zaimo NA augstus mērķus. Tādiem iedomāti populāriem cilvēkiem, nav ne ideju Valkas attīstībai, ne arī īpašas vēlmes kautko mainīt vai īstenot, izņemot, varbūt, tikai idejas - atņaķ i padeliķ. Un protams kritizēt visu pēc kārtas.

ziverts7

Kad ZL šo dīvāniņa pircēju, interneta trolli bloķēs?

pirms 14 dienām, 2017.02.08 09:19

ziverts7

Laboju - dīvāniņa pirdējs

pirms 14 dienām, 2017.02.08 09:20

bezugunsnavdumu

Nešūmējies tik ļoti, man arī ekrānšāviņš esot ar topoša kandidāta vaļsirdīgo atzīšanos.
Te bildi likt nevar, tāpēc aptuvēns citāts 'Es vispār nebiju domājis būt kādā partijā, tā sanāca. Teica ka esmu ļoti pazīstama persona'.

Iznāk, ka ideju nav un nebūs, izņemot ideju tikt pāri barjerai, viss saraksts būs ar šaurā lokā pazīstāmam ''lokomotivēm''.

pirms 14 dienām, 2017.02.08 13:38