Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Braukšanas kultūra

Jautājums autovadītājiem- pagrieziena rādītāji ir jāieslēdz kad? Iespējamās atbildes- 1.nekad! 2.reizē ar stūres rata pagriešnu manevra uzsākšnas brīdī 3. pirms manevra uzsākšanas, brīdinot citus autovadītājus par braukšanas virziena maiņu. Jūsu variants?...

bombong

Smiltene. Gaujas/Raiņa iela krusts pik stundās- Tur var stundām nostāvēt, ja nebūtu gājēju pārejas. Bieži, braucot pa Raiņa ielu, lai nenogrieztu ceļu kādam pa Gaujas ielu augšup vai lejup nākošam auto, nolemju palaist to garām, taču pēdējā brīdī auto ieslēdz pagrieziena rādītāju(labi ja) un nogriežas uz vienu vai otru Raiņa ielas pusi. 3 reizes būtu paspējis šķērsot Gaujas ielu, ja iepriekš būtu paredzējis, ka otrs auto samazinās braukšanas ātrumu. Katreiz tāds auto vadītājs tiek nosaukts īpašā vārdā!!!

pirms gada, 2016.12.21 15:43

skeptikis

gandrīz tūkstotis skatījumu, un tikai 8 ieteikumi?- Bēdīga statistika, un braukšanas kultūra :D

pirms gada, 2017.01.10 19:01

skeptikis

167. Braucot priekšējos miglas lukturus atļauts iedegt:

167.1. nepietiekamas redzamības apstākļos – atsevišķi vai kopā ar tuvās gaismas lukturiem;

167.2. diennakts tumšajā laikā neapgaismotos ceļa posmos – kopā ar tuvās gaismas lukturiem.
Bet brauc daži tirliņi cauru diennakti, un domā, ka tas ir "kruti".
Valsts policijai būtu iekasējamais darbiņš, kas pats pa gabalu jau signalizē- "pārkāpj noteikumus!"

pirms gada, 2017.02.15 19:37

ventuks

No tā, ka viņi brauc dienas laikā ar migliniekiem, nevienu apžilbināt nevar. Tā nebūtu nekāda cīņa par satiksmes drošību.

pirms gada, 2017.02.16 08:43

nazis.ass

Mani vairāk kaitina naktī ar miglas lukturiem braucošie, kad miglas nav. Tie lukturi bieži vien ir nenoregulēti. Nezinu, ko viņi vairāk redz ar tiem lukturiem?

pirms gada, 2017.02.16 14:06

ventuks

Naktī, jā - mani arī kaitina. Bet dienā galīgi netraucē.

pirms gada, 2017.02.17 08:24

bombong

tumšākā dienā vai naktī no slapja asfalta visas gaismas atspīd, it sevišķi tas novērojams Rīgā. Un tad ir jāsadzīvo ne tikai ar pretimnākoša auto uguņiem, bet arī ar to atspīdumu asalta spogulī- tātad papildu apgaismojums jāsummē 2 reizes.

pirms gada, 2017.02.17 12:10

skeptikis

Ventuk- piekrītu!- apžilbināt nevar. Bet tagad pasaki kaut vienu iemeslu, kāpēc tie būtu jāieslēdz!

pirms gada, 2017.02.16 20:22

skeptikis

nazis.ass pareizi saka, miglas lukturi bieži vien nav noregulēti. Uz tehnisko apskati tie var būt izravēti ārā- lai "nepiečakarējas". Vēlāk tādus pašus sabaksta atpakaļ un braukā riņķī, pa nakti žilbinot pretimbraucējus. Bet par to, kas citam bēda- viņiem pie pakaļas!- lai brauc kaut grāvī, kokā vai alnim ragos!
p.s. katrs papildus apgaismojums rada papildus slodzi uz ģeneratoru- līdz ar to lielāks degvielas patēriņš un remonizmaksas.

pirms gada, 2017.02.16 20:34