Budžeta notrallināšana tomēr notiks.

250000 eur no Valsts laikam ņemti daļēji arī šīm balss zvejošanas projektam.

Par nevalstiskajām organizācijām un biedrībām piešķirtajiem finanšu līdzekļiem no Valkas novada pašvaldības 2018.gada pamatbudžeta.

Sekosim kurš un cik saņems.

Pārstāvot abas savas biedrības, es oficāli nosodu tās biedrības kuras pieprasīja līdz 500 eur darbības nodrošināšanai, slēdziet ciet, ja nav naudas uzturēt. Nav ko sēdēt sabiedrības kaklā, tēlojot darbību.

igors3000

Opā! Tu tik paskat, kas atkal augšāmcēlies. Biji kādā depresijas bedrē iekritis?
Biedrības pieprasa naudu, jo viņas reāli arī kaut ko dara. Tavējās ir mākslīgi izveidotas bez jebkādas vērtības un pienesuma, tādēļ tavējām biedrībām arī nauda nav nepieciešama.
Tā vietā, lai atkal klaigātu par "oranžajiem", labāk izstāsti, ko tavas biedrības kopš dibināšanas ir paveikušas..

pirms 26 dienām, 2018.01.25 08:57

anonima.persona

biedrības ir aktīvi komentējušas šajā portālā...tākā tas ir bezmaksas pasākums,tāpēc biedrībai naudu nevajag...

pirms 26 dienām, 2018.01.25 09:20

maksunmorics4

Ak tu nabadziņš, lielākajam diedelniekam un bļāvējam neko neatmeta, ai ai ai - kā tālāk dzīvosi? Varbūt tad kad iemācīsies uzvesties ētiski un sāksi cienīt cilvēkus kuri - atšķirībā no tevis - kaut ko dara, tad varbūt arī kāds tevi sāks ņemt vērā. Pagaidām esi atstājis pastulba dīvāniņa pirdēja iespaidu!

pirms 26 dienām, 2018.01.25 19:38

biedriba.latvija1918

Kraukļa vēlētājiem nemaz negribēju dot pienesumu? Kam jums? Jums ir vadosnis. Otro karogu uzcels, varēsiet dejot apkārt. Vēl kādu monumentu, padzērt tēju par brīvu atklāšanas dienā.
Olu fabriku atvērs, lai varat nopirkt veco golfu un četratā mērot ceļu Saulē tīrīt vistu mēslus par minnimālo.
Valka Kraukļa vadībā - sapņu pilsēta jauniešiem!

pirms 18 dienām, 2018.02.02 11:22

v.melups

Oranžie tagad pa sabiedrības naudu spēlē hokeju. Tas esot reitingu celšanai, bet netiek teikts, ka notērēta tiek sabiedrības nauda. Izklausoties pēc interesanta raksta Bez Tabu.

pirms 11 dienām, 2018.02.09 11:23

anonima.persona

nu un ko tava bez tabu izdarīšot???

pirms 11 dienām, 2018.02.09 11:50

biedriba.latvija1918

Kā es to varu zinat, lietotājs 'v.melups' neesmu es, jo nevaru pieļaut kļūdu savā uzvārdā. Oranžie krita tik zemu, ka izveidoja feiku cerībā kautko panākt, bet tas tikai liecina par līmeni. Tā arī turpiniet.

pirms 4 dienām, 2018.02.16 09:46

v.melups

Tas esot absurdi domāt, ka kādam kaut ko dos pa brīvu, oranžie tikai tā domā, sarosījušies arī drupaču lasītāji, liek mīnusus, taisa feiku profilu, mēģina mani nomelnot, bet tauta jau zina savus varoņus, un ir redzējuši kā ko panākušas manas biedrības.

pirms 4 dienām, 2018.02.16 10:19