Par pagastu faktisko likvidāciju.

Valkas novada Brīvprātīgo Ugunsdzēsēju Biedrība, reģ.nr. 40008269494 neatbalsta Valkas pašvaldības ideju par pagastu vadības apvienošanos. 

Tas esot Kraukļa kunga vadības sekas, veco drupaču meklēšana zem galda, laikā kad tiek izsludināti vērienīgi konkursi, plānotas megabūves, utt.
Pagasti izmirs ar tādām idejām. Katram pagastam jābūt savam pagasta pārvaldītājam, budžetam, attīstības plānam, iedzīvotāja iespējai atnākt un izrunāt sāpi klātienē sev ērtā laikā. Jo galu galā pagasta vadību apmaksā pagasta iedzīvotāji. Līdz pagastos būs iedzīvotāji, būs arī nodokļi, un būs tiesības saņemt par tiem sev vajadzīgus pakalpojumus. 

Apvienošana nozīme pagastu iedzīvotāju apzagšanu. Ja kādam Valkas pašvaldībā šķiet, ka uzturēt pagastus ir dārgi, tad es piedāvātu radikālāko risinājumu, pagastiem atdalīties no Valkas pilsētas, izveidot savu novadu un pārvaldi. Lai Valka paliek viena, lai to pārvalda idejām bagāts kungs, lai īsteno tās par savu naudu, jo pagasta ļaudīm ne silts ne auksts, no promenādēm un pieminekļiem Valkā. 
Nakotnē Valka varētu pievienoties Valgai, ja paņems, ar to apstiprinot mūžīgo, kas mākslīgi izveidots tas nevar pastāvēt.

Ņemsim par piemēru BUB iecirkņu esamību pagastos. Zvārtavā nav, bet Kārķos ir un ideālā līmenī, salīdzinot ar Zvārtavu. Kas būs pēc reformas? Kārķos BUB kustību likvidēs, jo kādam ekonomistam liksies, ka būs dārgi un nevajadzīgi, bet Zvārtavā joprojām nebūs nekā?

Tādiem laikiem nākot, aicinu ikvienu Valkas novada pagastu iedzīvotāju stāties Valkas novada Brīvprātīgo Ugunsdzēzēju Biedrībā. 
Biedra naudas patreiz nepastāv, jo nav Biedrībai tēriņu patreiz. Kas zin kur mūs novedīs liktenis, bet būsim vismaz kupls pulks cilvēku kuriem rūp ikviens cilvēks novadā, tā labklājība, nevis iedomāta laime, kuru šobrīd kultivē Valkas pašvaldības vadība, attīstības vektoru piešķirot tikai Valkas pilsētai. Apzogot pagastu iedzīvotājus vietā, ja naudas novadam nav patiešām, atceļot sev un ikvienam pašvaldības darbiniekam atalgojumu, nosakot to vienas minimālas mēnešalgas apmērā. Aplūkosim cik pārvaldē paliks patriotu. Jo piemēram jurista pakalpojumus var pirkt kā ārpakalpojumu, arī grāmatvedību. 

Mums jau likvidēja Zemessardzi, lai arī tādai nodaļai jābūt ikvienā novadā un pagastā, apgādātai ar tehniku un ekipējumu, jo tādi kā Krauklis droši izdomāja, ka nav izdevīgi. Igaunijā gan viss notiek arī tajā virzienā. BUB nodaļas pagastos varētu vismaz kuplināt tos, kuri kopā brauktu Valmierā stāties Zemessardzē un piedalīties treniņos. Ja likums mums aizliedz veidot militāros formējumus.

Valdība dara visu, lai Latvietis negribētu aizstāvēt savu valsti, lai nebūtu ko zaudēt. Ikvienas personas iniciatīvai pateiks, ka naudas nav. lai arī ja nav, tad jāpiesaka bankrotu. 
Jāsāk no nulles.

Mums gan valstī, gan uz vietas viss notiek pašu deputātu priekam. Budžets kā sava kabata un domāšana komunistu stilā, ka svarīgais esot tikai plāns, bet cilvēks pāris grašu vērts.

Apvienot pagastus esoša vara protams ka var, bet jāatcerās vienu, ka pagastu apvienošana Kraukļa režīmam apzīmēs arī pašrocīgi izrakto politisko kapu. Pēc trīs gadiem viss atgriezīsies ierastā vidē.
 Ar cieņu,
Valkas novada Brīvprātīgo Ugunsdzēsēju Biedrība,
Valdes priekšsēdetājs,
Voldemārs Mellups.

Pašsaprotamais Punkts

Īsi un konkrēti - tu esi nekas , kas negrib strādāt tikai iedzīvoties uz citu rēķina. Brauc prom no Valka vai vel labāk no Latvijas. Ražo biedrību pēc biedrības un čīksti kā neizglītots pajoliņš.
Varbūt uzrakstu nedaudz vulgāri, bet cik var čīkstēt par neko.

pirms 24 dienām, 2017.11.21 18:27

valkasnovadabub

Jūs sākumā stājaties priekšā, uzrakstot vārdu un arī uzvārdu. Ja esiet vietējā atrauga, tad jau ķerto mums nav maz, bet ja persona ar ietekmi tad par šiem vārdiem var arī atbildēt tiesā.
Policija arī pēc IP noskaidros identitāti. Naudu es neprasīšu, nebaidaties, tikai likšanu pie kauna staba.

pirms 7 dienām, 2017.12.09 10:55

valkasnovadabub

Trīs dienu laiks atmaskot pašam sevi. Lai sabiedrība zin, lai pašam pašam pirmdien nebūs jāstāv pie perona gaidot vilcienu.

pirms 7 dienām, 2017.12.09 10:57

Pašsaprotamais Punkts

Ak tu nabadziņš! Paskaties ko pats raksti un runā! Pats visu laiku slēpies zem biedrību nosaukumiem. Beidz tēlot no sevis dievu un pareizo pilsoni. Paskatoties ziemeļlatvijas portālā atrodu tevis rakstītus, citu cilvēku ciņu aizskarošu murgojumus. Un pat komentārā mani aizvainoji. Tādus komunistus kā tu, ar sociālistu idejām, Latvijā nevajag.

pirms 7 dienām, 2017.12.09 11:22

valkasnovadabub

Ko gaidi? Raksti iesniegumu un varbūt to pat izskatīs. Kravā labāk koferi, lai pirmdien i smakas nebūtu no Jums, kapitālistiem kuri uzskata nodokļu naudu par savu kabatu, Valkā.

pirms 7 dienām, 2017.12.09 11:54

Pašsaprotamais Punkts

Nu Voldemār es nebūšu tas kas skries sūdzēties par katru kritiku, kas tiek vērsta pret mani. Es māku uzklausīt citu viedokli.
Bet tava rupjība neredz mēru. Kā piemēru varu ielikt vienu no taviem "jaukajiem" komentāriem facebook kur tu atbildi par alimentu nemaksātājiem.
Citēju (neko nepārveidojot) : "Pieprasīt alimentus var tikai stulba kaza, ar to pieradot savu IQ. Zinu tādas, kuras no 14 gadiem sapņoja atrast losi, radīt bērnu un sēdēt mājās pie televizora apskaujot ledusskapi. Tipa ģimene. Par laimi ne visi vīri esot idioti, daži mostās; bet kaza skrien tiesā ar cerību saņemt naudu savai uzdzīvei. Interesanti pastāv sievietes nemaksātājas?"

pirms 6 dienām, 2017.12.09 17:43

valkasnovadabub

Man prieks, ka tērē savu dārgo laiku pētot kāda fb. Tātad esi sieviete, un es pat nojaušu kas tu esi.
Teksts tevi sasāpināja? Ieraudzīji sevi? Bet ir stulbi sākumā tēlot lielo meiteni, izdomāt ka tev ir resursi ģimenei, bet kad nepietiek, tad krist zemu un pieprasīt naudu, nevis aiziet ar lepni pacelto galvu. Neatrod?

pirms 6 dienām, 2017.12.10 11:22

valkasnovadabub

Žēl ka tev nav dūšas uzrakstīt savu vārdu, tāpēc es nezinu 100% droši kas esi. Varu tikai pieņemt. Un nevaru izteikt pretenziju plaši. Tev skauž konkrēti kas?

pirms 6 dienām, 2017.12.10 11:36

lukiasmi

Šis valkasnovadabub ir smieklīgs, nožēlojams neveiksminieks, kas ar savu žulti mēģina pārpludināt šī portāla komentārus (ar citiem segvārdiem, ne šo bubu). Principa, vērā neņemams īpatnis, nekas vairāk. vienkārši nepatīkami. Domāju, ka adminam, kaut kas jādara, lai novērstu šīs personas aktivitātes publiskā vidē (konkrēti ziemellatvija.lv).

pirms 6 dienām, 2017.12.09 23:07

valkasnovadabub

Nekas adminam nav jādara, te jums nav krievija jūsu iemīļotā, kur cenzūra ir ik uz stūra. Ja kas nepatīk, būs jāsadzīvo ar sāpi vienatnē. Var vēl aiziet atbalstīt savu elku, tas rīko krāmu izpārdošanu, jo bizness izrādījās nav tas pats kas budžeta izsaimniekošana, kasi jāpilda pašam nevis lohi nodokļu maksātāji papipldina, un galvai jāsāp tikai kā notrallināt. Kur vēl gumijniekus par 1 eur dabūsiet, varat nopirkt krājumu līdz mūža beigām par 10 eur.

pirms 6 dienām, 2017.12.10 11:25

lukiasmi

Šis valkasnovadabub ir smieklīgs, nožēlojams neveiksminieks, kas ar savu žulti mēģina pārpludināt šī portāla komentārus (ar citiem segvārdiem, ne šo bubu). Principa, vērā neņemams īpatnis, nekas vairāk. vienkārši nepatīkami. Domāju, ka adminam, kaut kas jādara, lai novērstu šīs personas aktivitātes publiskā vidē (konkrēti ziemellatvija.lv).

pirms 6 dienām, 2017.12.09 23:07

valkasnovadabub

Tev plate iestrēdza.

pirms 6 dienām, 2017.12.10 11:26

Pašsaprotamais Punkts

Nu Voldemār Mellup, gaidu tavu sūdzību par neko! Turi savu vārdu un raksti sūdzību par neko. Gribu zināt kur tu strādā? Kurš darba devējs tevi var paciest?
Joprojām pie saviem vecākiem dzīvo? Neizglītos liekēdis tikai māk uz vecāku un valsts rēķina iedzīvoties.
Ziņošu vai šis cilvēks spēj turēt savu vārdu vai tikai slēpjas aiz interneta resursiem.

pirms 5 dienām, 2017.12.10 23:27

igors3000

Beidz, viņš tak ir uzņēmējs...

pirms 5 dienām, 2017.12.11 10:29

biedriba.latvija1918

Tu sākumā uzraksti savu vārdu, jo ir aizdomas ka esi gurķu pavēlniece.

Sūdzības nebūs, jo tevis veidīgiem salašņām nav laika. Bet visam savs laiks, un viss nezināmais kļūst zinams, arī tu ar laiku sevi atmaskosi pilnīgi nejauši sev.

Kā garšo maize pirkta par trīs jūdas grašiem?

pirms 15 stundām, 2017.12.15 10:22

igors3000

Cilvēki, mīļie, lūdzu, ignorējat beidzot to Voldemāru. Ja sū*u kustina, tad viņš sāk smirdēt, tādēļ nekustiniet šo sū*u, un viņš nesmirdēs. Draugu viņam nav, tādēļ trūkst uzmanības.

"Policija arī pēc IP noskaidros identitāti." - Voldemār, ar šādu tekstu tu vari tikai mazus bērnus biedēt, pēc IP nekādu identitāti nevar noskaidrot, jo īpaši, kad lielākajai daļai ir mainīgās IP, kuras regulāri mainās. Wi-fi ir uz katra stūra, pieslēdzies, ieraksti komentāru, un atslēdzies.

pirms 5 dienām, 2017.12.11 10:39

biedriba.latvija1918

Tiem kam nav dūšās atzīties, tiem jāmaina niku katru dienu, jāskraidā ap stūriem meklējot bezmaksas wifi. Bet ja jums par to maksā oranžais režīms, kāpēc gan nedarīt, labāk nekā simtlatniekos slaistot. Lai arī simtlatniekos darbs ir cēlāks. Katra darbu ikviens var novērtēt.

Te droši, ka raksta viens, mainot nikus, visi tie igori, lukiasmi, punkti un citas salašņas, pēc oranžistu pasūtījuma, sānemot trīs jūdas grašus.

Tā arī turpiniet. Nav ilgs laiks palicis oranžīstiem postit novadu.

pirms 15 stundām, 2017.12.15 10:17

biedriba.latvija1918

Līdz maniem darbadevējiem Jums kraukļabanda tikt rokas par īsu, esmu pilnīgi neatkarīgs un varu graut šo postošo režīmu, neviens jums par nožēlu no darba mani par šo nemetīs, sarunāt ar darbadevēju un apklusināt tātad arī neizdosies, tāpēc arī metaties pie klājiem aizvainojumiem, bet tas tikai parāda jūsu dabu. Nāksies jums sadzīvot ar šo faktu, ka arī faktu, ka janvārī manas biedrības nepieteicās pabalstos, kuros atkal izmetīs ap 50000 eur, piebarojot visus pēc kārtas. Jo palīdzēt sabiedrībai par viņas pašas naudu nav nekāda palīdzība.

Tā arī turpiniet. Man ir prieks, ka režīma labākie suņi tiek algoti manai mazai personai, kad viss ir tikai idejas līmenī. Tas man ir mājiens turpināt, jo ziņkarība palūkot kas sekos tālāk.

pirms 15 stundām, 2017.12.15 10:31

lukiasmi

Tālāk, ļoti iespējams, sekos pēdējās pieturas aģentūra - Strenču Psihoneiroloģiskā Slimnīcā. ;)

pirms 8 stundām, 2017.12.15 17:19