Priekškam Valkai vēl vienu promenādi, ja viena tikko tapa?

No Zemgales līdz Indrānu ielai. Perfekts veloceliņš. Asfaltēts, nevis tāds risinājums kā apvedceļā, bruģēts, kad ne ar velo, ne ar skrituļslidām. Var protams uzteikt, ka nepareizi izvēlēta apmale, vajag piebremzēt, bet ja tāds arī bija mērķis, jo mūsu sabiedrībai var likt zīmi, bet saprot tikai fiziski; tad jau lai paliek.

Pat soliņi ir atpūtai un garāmbraucošo mašīnu vērošanai.

Es tikai joprojām nesaprotu priekškam Valkai vēl vienu promenādi Vāržupītes krastā. Kurš tur staigās? Cik reāli cilvēku dienā tur uzturēsies? Tādi aprēķini ir veikti? Izskatās ka cilvēku tur nebūs, vai arī garamskrējot, jo nekādas pieturvietas nav plānotas, un pat mazā robežsardzes būdiņā traucē, kur varētu tirgot tēju. Tā vien arī šķiet, ka lai tik būtu. Apgūt ES naudu un lai aizaug nezālēs. Ja vēl tur vērstos panorāmas skats, bet skats tikai Selver stāvlaukumā. Tas viss, kad Valgā ir savs kalns ar panorāmas skatu, es ticu, ka Valgas jaunais priekšsēdētājs uzliks virsotnē soliņus un katrs varēs tur vērot saulrietus.
Nevaru iedomāties neko, kas kādam liktu uzturēties Vāržupītes krastā, ja neviens neko tur nedara šobrīd. Vieta pilnīgs feils, un tāda būs arī ieguldot tajā miljonus.

Valgas kalnā gan ir jauki sēdēt.

Valka arī varētu savu kalnu ar panorāmas skatu izveidot, piemērām Rūjienas ielā 21, pļavā pirms alkoveikala, tur jau esot 65 metri virs jūras līmeņa, visu zemi kura tagad nelietderīgi izmesta aiz gaisa tilta, ar naivo cerību, ja kāds kautkur dos miljonus izveidot slēpošanas kalnu (itkā Valmierā, Siguldā un Igaunijā nav), aizvest tur, būs vēl +15 metri, tad kādu torni, gan jau ES palīdzētu, un būtu labs tūrisma objekts, kura Valgā pagaidām nav. Bet būtu lēts, tātad mūsējiem neinteresants. Mūsējiem vajag lielos, lai ieguldīt miljonus un iegūt neko, kas dublēs esošus un izmantojamos.