Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skaidrībai.

Sveicināti!

Laikam būs pareizi paziņot, ka šīs profils esot mans vienīgais pārstāvot biedrību, persona aiz nika 'v.melups' esot kāds viltojums. Nezinu kā vadīts viņš darbojas, pēc pasūtījuma, par velti, vai vienkārši esot idiots, un godīgi sakot man ir vienalga. Ja lapas moderatoriem patīk no lapas izveidot sabiedrīsko ateju, lai top.

Abās biedrībās biedrus neaicinu un neuzskatu ka vajag. Tas neko nedod. Vismaz man tā liekās. Diedelēt naudu uzturēšanai no pašvaldības mēŗkis nebija nekad, tātad arī biedrus nevajag. Tas esot vienkārši juridiskas personas katram gadījumam.

Valkas esošā situācijā izrādās, ka nevar neko, dibinot bija visādas idejas kā labiekārtot pilsētu, un arī nevajag. Krauk;la kungs nav mūžigs postenī, bet man ir labs darbs Valgā, par ko laikam jāpateicās Krauk;ļa kungam, kad sapratot ka pagaidām Valkā nekā nebūs pievērsos darbam nopietnāk, un biedrības kopā ar sia esot mazs hobijs. Tas nekad nebija domāts ka pamatdarbs, un visi tie ironizētāji par cukurvati droši vien to nekad nebaudīja ar pilno muti, un tas ir saprotami, jo spekulatīvas cenas gadatirgos to vienkārši neļauj.
Mans mēŗķis piesakoties grantam bija gluži otrāds, tirgot par pašizmaksu, lai katrs varētu beidzot piesties līdz nelabumam. Ziemas periodā telpu man nav, bet vasarā skatīsimies.
Biedrības nepieciešamas lai pieņemt sevi darbā kā brīvprātīgo, jo mēŗkis nav un nebija pelnīt tirgojot online.
Iepakošanas ideja aŗi lēnām virzās. Jānopērk iekārtas.
Iepakotā būs cits stāsts. Lai arī uzrādot Valkas PMLP izsniegto dokumentu domāju arī iepakotā būs par pašizmaksu.

Bet popkorns gan drīz būs pieejams. Valgā. Paziņošu par tirgošanas vietu atsevišķi.
Gards, lukss un VIP līmenis. Aizmirstiet par eļļainiem pirkstiem.

Ar cieņu.

nazis.ass

Steidzīgi zvani uz 113. Tev tik tiešām ir vajadzīga palīdzība un ātri.

pirms 4 mēnešiem, 2018.03.01 23:10

lukiasmi

Labs, rēcīgs murgojums, lai uzlabotu garastāvokli no rīta. Tikai žēl, ka cilvēks reāli "iet sviestā". Izsaku līdzjūtību radiniekiem.

pirms 4 mēnešiem, 2018.03.02 07:24

v.melups

Murgojums tas esot jūsu režīmam un drupaču lasītājiem, izglītotiem cilvēkiem to saprast tikai. Es kā izglītots cilvēks dienā uz rokām saņemu 40 eiro, tas ko jūs sapņos tikai redziet. Tas ir neskaitot popkorna ienākumus, bet tas būs par pašizmaksu, jo man nauda nav galvenais. VIP (Valga Import Popcorn) līmeņa popkorns, kāds nav dabūjams nekur citur, bez taukaniem rokām.

pirms 4 mēnešiem, 2018.03.02 13:00

biedriba.latvija1918

Iegāju un ko es redzu? Lapu okupēja troļļi kuri pa lielam degradē arī laikrakstu. Šī lapa jau ir ateja. Kuram interesēs nākt te, ja visās tēmās izpildās vieni un tie paši troļļi ar pavēli nolikt ikvienu? Nu varat turpināt rakstīt savas fantāzijas, turpināt veidot feikus, citu neprotat.

Bez cieņas.

pirms 3 mēnešiem, 2018.03.19 19:03

anonima.persona

a ko tu gaidiji?slavas dziesmas??? par ko?? tu savus rakstus raksti bezsakarīgi,reizēm pat jēgu nevar saprast...tu saukā cilvēkus....un pat lapu nosauc par ateju...pats nopirdies un pats brīnies kas smird!

pirms 3 mēnešiem, 2018.03.20 18:03