Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valmiera iegūst prestižo Financial Times balvu

Mūs atdala tikai 50 km, bet nekad mums nesasniegt tādu virsotni līdz pilsētu vadīs oranžie, kuri iedomājas valsts un pilsētas budžeta glābiņu alkohola akcīzes necelšanā, un protams arī citos jautājumos.

12.februārī laikraksta Financial Times izdevums fDi Intelligence paziņoja starptautiskā Eiropas nākotnes pilsētu un reģionu reitinga rezultātus. Valmiera starp Eiropas mikro pilsētām ieguvusi 3.vietu, piekāpjoties tikai divām Īrijas pilsētām. Starptautiskajā novērtējumā īpaši augstu novērtēta Valmieras pilsētas ārvalstu investīciju piesaistes stratēģija, iezīmējot Valmieru Eiropas kartē kā izaugsmes pilsētu ar augstu investīciju piesaistes potenciālu.

anonima.persona

pastum oranžos maliņā,ņem vadību savās rokās!!! un pārādi kā tās lietas darāmas!!!lai Jūsu djerevņja plaukst un zeļ,plaukst un zeļ!!!!

pirms 4 mēnešiem, 2018.02.15 12:02

biedriba.latvija1918

Ne es ievēlēju, ne man stumt. Ja vēlētājs piebarots un tuvredzīgs, ka 2 eiro no budžeta tam svarigāki par pilsētas kopējo attīstību, tad atliks strādāt olu fabrikā, vai arī dzīvot pensionāru pilsētā kalpojot igauņu un somu salašņam kuras ieradās pēc lētas dziras.
Inteliģenta igauņu un somu publika šajos veikalos neapgrozās. Līdz ar to arī saturīgu atpūtu tie nepieprasa un neapmaksās.

pirms 4 mēnešiem, 2018.02.15 13:07

Pašsaprotamais Punkts

Man jautājums! Voldemār, vai tu balsoji vēlēšanās? Jo tu saki ne es vēlēju, ne man stumt.

pirms 4 mēnešiem, 2018.02.15 18:24

biedriba.latvija1918

Es vēlēju par Kraukli, lai melu detektorā pateikt Jā, bet nolūkā, ka Krauklis tagad man esot parādā un tas man dod tiesības kritizēt viņu 4 gadu garumā, visus feilus un megaidejas.

pirms 4 mēnešiem, 2018.02.16 09:37

anonima.persona

es īsti nesoprotu ko tu gribi??? olu fabrika-slikti,alko veikali -slikti,cilvēki brauc pēc šmigas -slikti,benzintankā rindas -slikti....cilvēkus ,kas brauc uz valku Tu sauc par salašņām!priecājies,ka vismaz ka kāds brauc....uzbliez savā miestā kko līdzīgu Dubaijai un iespējams,ka atskries arī kāds inteliģentāks soms un igaunis paskatīties uz tavu mākslas darbu....ja esi darītājs,nemētājies tukšiem vārdiem forumā,sāc būvēt!!!

pirms 4 mēnešiem, 2018.02.15 13:26

v.melups

Tev viss ir labi, jo tu uz minimālās strādā. Es esmu uzņēmējs, es tā nemāku.
Manām biedrībām un uzņēmumam ir lieli plāni, laikam būs jāiet Valmierā, ar vadību jārīkojas sabiedrības labumā, jo Valkā oranžie tikai olas grib.

pirms 4 mēnešiem, 2018.02.16 08:50

anonima.persona

protams,ka jāiet valmierā!!!tur tevi atplestām rokām sagaidīs...

pirms 4 mēnešiem, 2018.02.16 09:17

biedriba.latvija1918

Sajā tēmā es salīdzinu Valku un Valmieru. Valmiera saņēma prestīžu godalgu, bet Valka nesaņēma neko. Mūs atdala tikai 50 km. Jautājumu kāpēc neuzdošu, jo tāpat viss skaidrs.

Olu fabrika nezinu slikti vai labi, Saules iedzīvotājiem jau nāksies ciest, bet neizklausās ticami, kautkāds ūdens un afēra, lai iespējams apgūt ES naudu. Kāpēc vajadzīgi dzelzceļu pievadceļi? Kur atradīsies tie 160 cilvēki? Bezdarbniekus ņems? Nu ES atskaitēm varbūt derēs, bet tie nestrādās. Tādas megai nvestīcijas paredzētas, bet zmei nopirkt paši neprot. Nav tur viss tīrs pēc maniem ieskatiem.

Lai pašvaldība nopubllicē publiski piejamo biznesaplānu.

pirms 4 mēnešiem, 2018.02.16 09:42

v.melups

Ja es aiziešu Valmierā, tad Valka vispār nogrims, jo pagaidām es un manas partijas turam līmenī un iznīcinam oranžo plānus. Bez manis viņiem būs viegli dzīvot, es to nepieļaušu, drīz biedrībās nāks biedri, tad oranžie ne soli nespers mums neredzot.

pirms 4 mēnešiem, 2018.02.16 10:23

bezugunsnavdumu

Nja, es te lasu un domāju, cik jākrit zemu, lai izveidot viltoto profilu ar acīmredzamo mērķi nomelnot cilvēku nezinātāju acīs, kuri domās ka sliktā latviešu valodā raksta pats Voldemārs. Interesanti būtu uzzināt kurš stāv aiz šī feika.

pirms 4 mēnešiem, 2018.03.01 21:30

taka57

Vai tik ta biedriba nava strencu hihehene tikusi pie datora? Atvainojiet, man ir vacu tastatura.

pirms 4 mēnešiem, 2018.02.15 20:14

biedriba.latvija1918

Ja ir vācu tastatūra ir jānopērk Latviešu burtus, maksā 1 eur. Ja rakstiet no Vācijas, lūdzu, lasiet vietējās pilsētas forumu, jo tagad esiet piederīgi tai.

pirms 4 mēnešiem, 2018.02.16 09:44

v.melups

Ja neesi vateni vai oranžais, tad iegādājies latviešu tastatūru, lai mums tavi nejēdzīgie teksti nebūtu jālasa, te atrodas Latvija, jāraksta latviešu valodā.

pirms 4 mēnešiem, 2018.02.16 10:21

biedriba.latvija1918

Es laikam nojaušu, kāpēc troļļi pieļāva nikā kļūdu, tāpēc arī nereāģēšu nekā. Nav man adresēts, sarunājaties savā starpā. Jums piestāv.

pirms 4 mēnešiem, 2018.02.19 21:58

v.melups

Man un manām biedrībām pārmet kļūdas, bet jūsu valdnieka kļūdas jūs neredzat? Oranžie troļļi.

pirms 4 mēnešiem, 2018.02.21 14:21

biedriba.latvija1918

Jūsu nelaime būs tur, ka no šīs lapas neko nevar dzēst, bet atbildēt par feika profila radīšanu nāksies.

pirms 4 mēnešiem, 2018.02.23 20:40

anonima.persona

hi hi,lai kas tas arī būtu-viņam labi sanāk....atbildēt???par ko??? par to,ka niks ļoti līdzīgs kāda vārdam???

par atbildēšanu-neaizmirsti,kā Tu saukāji cilvēkus par salašņam...

pirms 4 mēnešiem, 2018.02.23 21:09

biedriba.latvija1918

Salašņa droši var vērsties arī un pieradīt, ka nav tāda.

pirms 4 mēnešiem, 2018.02.24 20:20

biedriba.latvija1918

Par feika profila droši ka nē, tāda esot režīma atbilde, kad vairs nekā nevar, un izdomāja, ka rakstot kautko nezinātājs domās itkā tas esmu es, tas man nekaitē. Politikā es netaisos, ko es tur aizmirsu? Domāt kā izraut pilsētu no parādu jūga? Bet par manu biedrību pilno nosaukumu izmantošanu citā tēmā, gan.

pirms 4 mēnešiem, 2018.02.24 20:53