Smiltenē varēs noskatīties jauno filmu "Inteliģentie huligāni"

Jauniešus ekstrēmajā un ielas sporta kultūrā vairs neuzskata par huligāniem, bet pilntiesīgiem sportistiem. Nepakļaušanās mehāniskajām sabiedrības normām un iešana pret spalvu attīsta. Ar patiesu ticību labajam, lielu cieņu un godīgas uzvaras alkām viņi pirmām kārtām ir pārveidojuši paši sevi un tieši ielās piedzīvojuši savas dzīves labo scenāriju.

 INTELIĢENTIE HULIGĀNI IR TIE, KAS VĒLAS RADĪT UN DZĪVOT DZĪVI BEZ TIESNEŠIEM.

Pirmie seansi 15. janvārī Smiltenē.

Filmas devīze: "Cīņu ar sistēmu ir nomainījusi radīšana."

Filmā piedalās Latvijas ielu sporta veidu aprindās atpazīstami cilvēki, sportisti, mākslinieki, kas sevi asociē ar Inteleģentu huligānu:

Raimonds Elbakjans, Aldis Kalniņš, Dins Danne, Gastons Jaunbrālis, Gatis Irbe, Sarmis Ozolins, Jānis Jansons, Jānis Kundziņš, Mārtiņš Sleja, Madars Apse, Aleksandrs Gromovs, Vilnis Baltiņš, Renārs Zeltiņš, Māris Šlēziņš, Toms Siliņš, Max Henning, Jānis Rozītis, Tomass Grinbergs, Mārtiņš Jansons, Nils Jansons, Vladislavs Lakše, Manvels Isadzhanjans

Filma ir vērsta gan uz jauniešu auditoriju un mudina tos būt aktīviem, sportiskiem un mērķtiecīgiem un iedvesmo ar veiksmīgu cilvēku dzīvesstāstiem un sasniegumiem. Tāpat filma būs interesanta vecāka gadagājuma cilvēkiem un arī Latvijas pašvaldību vadītājiem un ierēdņiem, kas vēlas saprast jauniešus un izveidot abpusēji izdevīgu dialogu ar tiem.

Kino