Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ieskandināsim vasaru Jāņukalna estrādē!

Plaukstošie pumpuri, siltais vējiņš un nemiers sirdī arvien vairāk vēstī par vasaras tuvošanos. Vasaras sezona Smiltenē tradicionāli tiks ieskandināta Jāņukalna estrādē 27. maijā.


Plkst.19.00 koncertā “Vērsim vārtus vasarai!” tiks izdziedāta, izdejota un izspēlēta Ūsiņu diena lauku sētā. Koncertā piedalās:

Smiltenes jauniešu koris “Lido”,

Smiltenes pilsētas KC jauktais koris “Vidzemīte”,

Grundzāles pagasta sieviešu vokālais ansamblis “Prieks, kur tu rodies?!”,

Smiltenes BJIIC bērnu deju kolektīvs “Knēvelīši”,

Smiltenes tehnikuma jauniešu deju kolektīvs “Amatnieki”,

Smiltenes pilsētas KC folkloras kopa “Rudzupuķe”.

Ieeja koncertā par ziedojumiem labdarības akcijai “Balta, balta mana sirds”.


No plkst.22.00 notiks lustēšanās svētku ballē, kur par dejām un jautru atmosfēru gādās Smiltenes grupa “Propelleris” un “RR Band” no Cēsīm. Balles laikā darbosies “Cēsu Alus” kafejnīca. 

Ieeja: 4,00 €


Vasaras sezonā dažādi pasākumi gaidāmi ne tikai Jāņukalna estrādē, bet arī citviet Smiltenē, brīvdabā. Tuvākais brīvdabas pasākums gaidāms jau 1. jūnijā, kad Smiltenē un visā pasaulē atzīmē Starptautisko bērnu aizsardzības dienu. Tās ietvaros Smiltenē tradicionāli norisināsies labdarības akcijas “Balta, balta mana sirds” pasākums ar tirdziņu, koncertu, teātri, spēlēm, radošajām darbnīcām un citām aizraujošām aktivitātēm ģimenēm. 21. jūnijā smilteniešus un pilsētas viesus gaida unikāla iespēja klātienē vērot visu laiku skatītāko latviešu izrādi-Rūdolfa Blaumaņa “Skroderdienas Silmačos”. Vasara Smiltenē neiztiks arī bez iemīļotā grupas “Apvedceļš” jubilejas festivāla, kā arī citiem interesantiem brīvdabas pasākumiem

Koncerti