Senioru kori "Mežābele" un "Dziesmu rota" dodas uz Valmieru

Valmieras Kultūras centrā šodien plkst.14 notiks senioru koru koncerts "Adventes laikā", Valmieras Kultūras centra sabiedrisko attiecību vadītāja Līga Tarbuna.


Koncertā skanēs Adventes laika un Ziemassvētku dziesmas desmit senioru koru un pūtēju kvinteta izpildījumā.


Koncertā piedalīsies Valmieras Kultūras centra senioru koris "Sudrablāse" (diriģente Larisa Stivriņa), Valmieras Kultūras centra senioru vīru koris "Baltie bērzi" (diriģente Inga Zirne), kā arī senioru kori "Mežābele" no Smiltenes (diriģente Velta Ispravņikova), "Mantojums" no Madonas (diriģente Ināra Stepāne), sieviešu koris "Salaca" no Salacgrīvas (diriģents Jānis Lucāns), "Atvasara" no Limbažiem (diriģents Egons Beitiks), sieviešu koris "Ziemeļzvaigzne" no Ventspils (diriģente Angelika Dzintara), "Dziesmu rota" no Valkas (diriģente Tatjana Tīruma), "Gāle" no Siguldas un Inčukalna (diriģente Ņina Kiršteina), "Ābele" no Cēsīm (diriģente Anitra Rause). Koncertu kuplinās Kocēnu kultūras nama pūtēju kvintets (vadītāja Larisa Stivriņa).


Senioru koru sadraudzības koncerts notiks jau piekto gadu. Koncerts "Adventes laikā" kļuvis par ikgadēju pasākumu, kurā senioru kori var satikties un izdziedāties, kā arī dāvāt prieku skatītājiem.

Koncerti