Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izlasiet, ja dodaties iepirkties uz RIMI Valmierā

Autostāvvietu apsaimniekotājs “ Cityparks” ir uzsācis darbu Valmierā, ziņo portals valmieraszinas.lv, atsaucoties uz “ Cityparks” sabiedrisko attiecību konsultantu Kasparu Līcīti.  Par pirmo uzņēmuma apsaimniekoto objektu kļuvusi tirdzniecības centra “Rimi Valmiera” stāvvieta Fabrikas ielā 2, kur no 11.aprīļa tiks mainīti autostāvvietas lietošanas noteikumi.


Veicot autostāvvietas apsekojumu pirms darba uzsākšanas, “ Cityparks” darbinieki ir konstatējuši, ka tā kļūst arvien pieprasītāka un nereti ir pārpildīta, jo tajā auto novieto gan veikala pircēji, gan citi interesenti. 

Tāpēc, lai dotu iespēju visiem veikala pircējiem ērti novietot auto bezmaksas stāvvietā un veikt savus ikdienas pirkumus, autostāvvietā ir noteiktas auto novietošanas laika izmaiņas.


“ Cityparks” aicina autovadītājus, novietojot savu automašīnu minētajā stāvvietā, no 11.aprīļa ievērot laika ierobežojumu – 50 minūtes. Šis laiks ir izvēlēts, lai dotu iespēju iepirkties visiem veikala apmeklētājiem arī tajās stundās, kad veikalā ir visvairāk apmeklētāju.


Autostāvvietā pie “‘Rimi Valmiera” jau daudzus gadus ir spēkā 537.zīme “Stāvvieta” kopā ar 840.papildzīmi “Stāvēšanas laiks 50 minūtes”. Tas nozīmē, ka, vadītājam novietojot automašīnu šādā stāvvietā, tās salonā pie priekšējā stikla jānovieto informācija, cikos transporta līdzeklis ir atstāts stāvvietā. Visērtāk ir izmantot īpašu stāvvietas pulksteni, taču ierašanās laiku var uzrakstīt arī uz papīra lapas. “ Cityparks” turpmāk rūpēsies, lai laika ierobežojums tiktu ievērots.

Valmiera