Valkā no garāža nozagts pūtējs

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 81 gadījumu, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 8 nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 12 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 26 nodarījumi pret īpašumu.


Aizvadītajā diennaktī, Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā, reģistrēti 5 ceļu satiksmes negadījumi. Vienā no negadījumiem saņemta informācija par vienu cietušo. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies 6 vadītāji. Noformēti 111 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 54 bija par ātruma pārsniegšanu.


Laika posmā no 27.jūnija pulksten 20:00 līdz 28.jūnija pulksten 09:00 Valkas novadā, Valkā, uzlaužot garāžas durvis, nozagts pūtējs. Materiālie zaudējumi sasniedz 700 eiro apmēru. Policija noskaidro notikušā apstākļus, uzsākts kriminālprocess. 


29.jūnijā, pulksten 02:58 Gulbenes novadā, Druvienas pagastā, uz autoceļa Ozoli – Liezere – Tirza – Stāķi, nenoskaidrots vadītājs, vadot automašīnu “Audi”, nepakļāvās policijas darbinieku vairākkārtīgai likumīgajai prasībai apturēt automašīnu. Vadītājs uzsāka bēgšanu. Pulksten 03:11 uz vietējas nozīmes ceļa, persona, kopā ar pasažieriem, pameta automašīnu un aizbēga. Policija noskaidro notikušā apstākļus.  


28.jūnijā, ap pulksten 12:30 Valmierā, Rīgas ielā uz gājēju pārejas pie T/C “Valleta” 1957.gadā dzimušai sievietei, uzbraukusi nenoskaidrota persona ar nenoskaidrotu automašīnu un no notikuma vietas aizbraukusi, par to neziņojot likuma noteiktajā kārtībā. Sieviete vērusies tuvākajā ārstniecības iestādē ar viegliem miesas bojājumiem. Policija noskaidro notikušā apstākļus. 


28.ūnijā, pulksten 12:03 Limbažos, pa Rīgas ielu, 1977.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu “Mercedes-Benz”, būdams alkoholisko dzērienu iespaidā. Minimālā alkohola koncentrācija izelpojamā gaisā bija 2,87 promiles. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols. 


28.jūnijā, pulksten 14:30 Cēsīs, Noliktavas ielā, 1974.gadā dzimusi sieviete vadīja automašīnu “KIA” un veicot kreiso nogriešanās manevru, nokļuva sadursmē ar tajā pašā virzienā braucošo automašīnu “Renault”, kuru vadīja 1933.gadā dzimis vīrietis. Vīrietis no notikuma vietas aizbraucis. Ceļus satiksmes negadījumā cietušo nebija, noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.


Policijas ziņas