Ugunsgrēkā Burtnieku novadā bojā gājis cilvēks

Aizvadītajā diennaktī, no šā gada 21.februāra plkst. 6.30 līdz 22.februāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests Vidzemē saņēma četrus izsaukumus - divus uz ugunsgrēku dzēšanu un divus uz glābšanas darbiem.

Plkst. 10.26 VUGD saņēma izsaukumu uz Burtnieku novadu Rencēnu pagastu, kur vienstāvu dzīvojamā mājā bija jūtams sadūmojums. Ierodoties ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka ēkā deg istaba 20m2 platībā. Ugunsgrēkā bojā gāja apmēram 62 gadus vecs vīrietis. Plkst. 14.19 ugunsgrēks tika likvidēts. 

Vakar plkst. 19.11 tika saņemts izsaukums uz Salacgrīvas novada Salacgrīvas pagastu, kur uz autoceļa Rīga Ainaži grāvī uz sāniem bija apgāzusies smagā automašīna un no tās degvielas bākas noplūda dīzeļdegviela. Ugunsdzēsēji glābēji pārsūknēja degvielu no automašīnās, kā arī veica izplūdušās degvielas savākšanu, kā arī ceļa braucamās daļas sakārtošanu. Darbi tika pabeigti plkst. 23.50. 

Plkst. 22.05, ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Limbažu novada Limbažu pagastu. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka  deg gaļas žāvētava un nojume 15m2platībā. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst.23.29. 

VUGD