Valkā daudzdzīvokļu mājā notikusi gāzes noplūde

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 29.novembra plkst. 6.30 līdz 30.novembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma piecus izsaukumus – divus ugunsgrēku dzēšanu, divus uz glābšanas darbiem, bet viens no izsaukumiem bija maldinājums. 

Vakar plkst. 14.02 VUGD saņēma izsaukumu uz Piebalgas ielu Cēsīs, kur dega dzīvojamais vagoniņš 8m2 platībā. Plkst. 14.45 ugunsgrēks likvidēts. 

Šonakt plkst. 2.06 tika saņemts izsaukums uz Alūksnes novada Mālupes pagastu, kur dega vieglā automašīna 6m2 platībā. Plkst. 2.51 ugunsgrēks likvidēts. 

Vēl vakardien ugunsdzēsēji glābēji devās uz izsaukumu Raiņa ielā Valkā, kur piecstāvu dzīvojamā mājā bija jūtama gāzes smaka. Ierodoties notikuma vietā ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka ēkas otrā stāva dzīvoklī noplūdusi propāna gāze. Ugunsdzēsēji glābēji no ēkas evakuēja astoņus cilvēkus, likvidēja gāzes noplūdi un izvēdināja telpas. 

Kopumā aizvadītajā diennaktī visā Latvijā VUGD saņēma 31 izsaukumu – 12 uz ugunsgrēku dzēšanu, 16 uz glābšanas darbiem, bet 3 no izsaukumiem bija maldinājumi. 


VUGD