Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Šodien Cērtenes pilskalnā notiks zibakcija

"Lielās Talkas pašvaldību konkursa ietvaros šodien jaunieši palīdzēs Cērtenes pilskalna sakopšanā," informē Modris Apsītis Smiltenes novada Tūrisma informācijas centra tūrisma speciālists. 

Zibakcijas laikā plānota sakopšanas talka - sagatavošanas darbi tiltiņa izveidei pār Cērtenes upi, jaunu solu un atkritumu urnu uzstādīšana.

"Noslēgumā būs pikniks un diskusija, stāsts jauniešiem par atbildīgu un videi draudzīgu atpūtu dabā - ko drīkst un ko nedrīkst darīt, kā arī Jāņa Dingas stāstījums par Cērtenes pilskalnu, tā vēsturi un mūsdienām un ieplānoto nākotnē - sasaucoties ar Lielās Talkas konkursa tēmu - Pastāvēs, kas pārmainīsies," vēsta M. Apsītis.

Talkā un video filmēšanā piedalīsies Smiltenes jauniešu domes biedri no dažādām Smiltenes novada izglītības iestādēm un akcijā iesaistītie pašvaldības darbinieki.

Lielās Talkas konkursa ietvaros, jau tuvākajā nākotnē plānoti vēl vismaz divi citi pasākumi, kuros piedalīties aicinās plašāku sabiedrību. Sekojiet informācijai!

Smiltenes pilsēta