Apakšveļa, zeķes, apavi – kad FANCY domā par Ziemeļlatvijas sievietēm

Dārgās Ziemeļlatvijas sievietes!Apakšveļa, zeķes, zeķubikses un efektīgu apavi Jūsu mīļajā Ziemeļvidzemē diemžēl nav plaši un dažādi pārstāvēti? Arī galvaspilsētā situācija nav labāka. Atzinību guvušais un plaukstošais interneta veikals sievietēm FANCY radījis kolekciju ar sieviešu apakšveļu, zeķubiksēm, zeķēm un oriģināliem apaviem, ko pārstāv pasaulē populāri zīmoli.

Apakšveļa liek justies labāk FANCY zina, ka apakšveļa var likt sievietei justies daudz labāk un ir izstrādājis apakšveļas asorti no atzītiem Eiropas, ASV un mūsu pašu Latvijas zīmoliem. FANCY piedāvātā apakšveļa jeb dažādi eleganti un ekstīgi krūšturi, biksītes pavedinoši naktskrekli, jaukus apakšveļas komplektus, korsetes pieejama pat 95F izmēram!

Jaunā erotiskā veļa no Obsessive palīdzēs uzkurināt sajūtas, piedāvājot caurspīdīgu apakšveļu, pavedinošus stringus, kā arī gan pikantas naktskleitiņas, naktskreklus.

Ir pēdējais laiks uzzināt par Latvijas veikalos neatrodamo Latvijas apakšveļas zīmolu Nikol Djumon. Šī ir ekskluzīva veļa, kas ieguvusi dažādu ārvalstu konkursu kausus un ar milzu panākumiem tiek tirgota visā pasaulē. Novembrī FANCY piedāvā iepazīties ar izcilo Nikol Djumon un sniedz tai 20% atlaidi.

Zeķes, zeķubikses un legingi, kas iedvesmo

Kā zeķes, tā zeķubikses un legingi piedzīvo spožu renesansi. Krāsainas, puķainas, rakstainas, kājas vērojamas gan kino un filmu zvaigznēm, gan arī TV slavenībām. FANCY plauktos atrodamās Fiore zeķubikses, zeķes un legingi trāpa modes mērķa desmitniekā īpaši precīzi - Fiore legingi, zeķubikses un zeķes un ir gan košās krāsās, gan koķetu mežģīņu rotāti. Fiore nozīmē arīdzan augstu kvalitāti un zemas cenas! Vislabāk nāc un palūko pati!

Apavi jeb siksniņkurpes, zābaciņi, kurpes, laiviņas...

Apavi īpašiem brīžiem dzīvē nav viegli atrodami. Ziemeļlatvijas veikali, diemžēl nespēj piedāvāt plašu izvēli. Arī rīdzinieki, par kuriem varētu liktie, ka tiem viss deguna galā, cieš no šīs pašas „apavu nepietiekamības".

Bet neskumstiet! Tikt pie efektīgiem apaviem ir iespējams! Interneta veikals sievietēm FANCY ir sarūpējis vairāk kā 500 pārus apavu, kuru vidū atrodami: vilinoši guļamistabas apavi, kristāliņiem rotātas siksniņkurpītes, efektīgi skatuves apavi un Mulenrūžas kurpes. Pleaser un Ellie Shoes, ko piedāvā FANCY, ir iecienījušas arī šovbiznesa spīdekļi - par piemēru jāmin kaut vai , Lady Gaga. Apaviem FANCY piedāvā arīdzan lielos izmērus. Pat līdz 48,5!

Brīnišķīga kvalitāte un labas cenas nav viss, ar ko FANCY lepojas. Sieviešu interneta veikals piedāvā ilgāko preču atgriešanas garantiju Latvijas interneta veikalu vidū un arī izdevīgu preču piegādi: Rīgā piegāde - bez maksas, ja pasūtījums ir lielāks par 30 LVL, bet pārējā Latvijā pasūtījums būs bez maksas, ja tas pārsniegs 50 LVL. Atgriešanas garantija ir neticami liela - 140 dienu. Tā ir 10 reizes ilgāka par garantiju citos Latvijas interneta veikalos.

Labāk tomēr pašām ar savām acīm pārliecināties, ka milzu daudzums sievišķīgu un stilīgu apakšveļas produktu, zeķubikšu un zeķu, un oriģinālu apavu sniedz veiskmīgais sieviešu interneta portāls www.fancy.lv !

Reklāmraksti