Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

LEGO un rotaļlietas mazuļu attīstībai un prasmju pilnveidei

  Mums ir prieks un gandarījums raudzīties, kā aug un attīstās mazuļi dažādos vecuma posmos. Līdz ar to vecākiem jādomā, kā tiem nodrošināt atbilstošu vidi attīstībai un rotaļām. Bērniem patīk dažādība, tā viņi iepazīst pasali, tāpēc bērnistabā neiztikt bez atbilstošām rotaļlietām – dažādām mantām, LEGO, mīkstajām mantiņām, spēlēm u.c. Kā zināms, katram vecuma posmam ir savas prasības, tādēļ jāparūpējas, lai mājās būtu gan rotaļlietas, kas veicina bērnu radošumu, iztēli, attīsta dažādas maņas, kā arī maksimāli nodarbina mazo brīvajā laikā.

 

Rotaļlietas, kas bērnam rada prieku un smaidu 

   Plašs LEGO komplektu un dažādu rotaļlietu piedāvājums atrodams interneta veikalā 1a.lv. Tur jaunu mantiņu savam mazulim var meklēt kā meiteņu, tā zēnu vecāki. Izvēlieties tādu rotaļlietu vai spēļu komplektu, kas nodarbinās Jūsu bērnu, vienlaicīgi radot tam zinātkāri, prieku un smaidu. Tās var būt mīkstās mantas, attīstošās, interaktīvās rotaļlietām vai spēles. Turklāt nereti ražotājs ir padomājis arī par to, lai rotaļlieta, spēle vai kāds LEGO komplekts būtu saistošs ne tikai mazajiem, bet arīdzan pieaugušajiem. Tātad ar mērķi, lai vecāki un bērni vairāk laika pavada kopā.


   Sapņu dāvanas visiem mazuļiem

   Ja Jums jādodas ciemos pie ģimenes, kurā arī ir bērni, tad ar iepirkšanos internetā būs trāpīts mērķī. Tā Jūs ietaupīsiet laiku un naudu, jo akcijas piedāvājumos interneta veikalā 1a.lv bieži vien LEGO un rotaļlietas ir pieejamas par patīkami zemām cenām. Taču atcerieties - pirms doties ciemos, labāk uzziniet kādas ir bērna intereses un, kas viņam sagādātu visvairāk patīkamu emociju! Piemēram, ja jādodas pie bērna, kuram patīk konstruēt, kaut ko celt un būvēt vai spēlēties ar dažādām figūriņām, tad labākā dāvana visdrīzāk būs kaut kas jauns no LEGO sērijām. Izvēle paliek Jūsu ziņā, jo 1a.lv piedāvājumā var sameklēt katrai gaumei un vecumam atbilstošu LEGO komplektu. Tie atšķiras ne tikai pēc cenas, sastāvdaļu skaita, bet arī pēc dizaina un iespējamajām konstrukciju variācijām. 


1a.lv piedāvā vairāku sēriju LEGO komplektus:

>Bionicle,;

>Chima;

>City;

>Classic;

>Friends;

>Duplo un citas.

LEGO un citas rotaļlietas varat izvēlēties pēc šādiem principiem:

>Pievērsiet uzmanību tam, no kāda materiāla ir izgatavota rotaļlieta;

>Aplūkojiet, kāda vecuma bērnam rotaļlieta paredzēta (parasti ražotājs vecumu norāda uz iepakojuma);

>Izvērtējiet, kādas prasmes un iemaņas rotaļlieta veicinās;

>Uzklausiet citu atsauksmes - vai rotaļlietas kvalitāte atbilst tās cenai?


   Parūpējieties, lai Jūsu mazuļu bērnība ir skaistiem mirkļiem piepildīta! Sarūpējiet tiem skaistas rotaļlietas vai LEGO komplektus svētkos un ikdienā kopā ar interneta veikalu 1a.lv!

Reklāmraksti