Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iedrošina jauniem izaicinājumiem

Smiltenē, bērnudārzā "Pīlādzītis" viesojās Talsu pirmsskolas izglītības iestādes muzikālā pedagoģe, desmit metodisko krājumu autore Baiba Brice, kas pirmsskolas izglītības pedagogu vidū Latvijā kļuvusi par autoritāti. B. Brice četru dienu garumā bērnudārzā vadīja kursus "Svētki pirmsskolā" vairāk nekā sešdesmit Smiltenes novada pirmsskolas izglītības pedagogiem. Uzsvars tika likts uz praktiskām nodarbībām un reāliem piemēriem, iedrošinot jauniem izaicinājumiem.

"Ziemeļlatvijas" 8. marta numurā lasiet sarunu ar sirds gudro skolotāju B. Brici, Smiltenes novada pedagogu iespaidus par šajās dienās piedzīvoto, kā arī bērnudārza "Pīlādzītis" vadītājas Santas Rudzītes viedokli par kursu nepieciešamību un doto rezultātu.

Bērnudārzos