Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izsludina pieteikšanos dalībai apmācību seminārā skolotājiem

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros izsludina pieteikšanos dalībai apmācību seminārā dažādu priekšmetu pamatskolas un vidusskolas skolotājiem "3D tehnoloģiju elementi skolā un eTwinning projektos". Seminārs notiks ikgadējās e-prasmju nedēļas ietvaros no 30.marta līdz 1.aprīlim Rīgā, viesnīcā “Albert Hotel”. Pieteikšanās termiņš – 2016. gada 12.marts, aizpildot tiešsaistes anketu http://bit.ly/anketa_etw_3D. Seminārs ir bezmaksas.


Semināra mērķis – veicināt skolotāju savstarpēju sadarbību skolēnu mācīšanās prasmju apguvē, kā arī pilnveidot skolotāju prasmes 3D tehnoloģiju izmantošanā mācību procesā un projektos. Praktiskās nodarbībās pedagogi apgūs 3D modeļu izgatavošanas pamatus, programmas, kuras tiek izmantotas modeļu izdrukāšanai 3D formātā un eTwinning Live platformas rīkus. Mācību laikā izveidotos 3D modeļus būs iespēja arī uz vietas izdrukāt. Nodarbības noslēgsies ar projektu ideju prezentācijām un paneļa diskusiju par 3D tehnoloģiju izmantošanas nepieciešamību skolas vidē.


Seminārā aicinām pieteikties skolotāju komandas – 2 skolotājus no skolas, kuri plāno pilnveidot savstarpējo sadarbību mācību procesa ietvaros, veidojot mācību aktivitātes ar starppriekšmetu saikni, kas balstās kompetenču apmācībā. Paredzēts, ka semināra ietvaros tiks sagatavoti nacionāla mēroga sadarbības projekti, kuri dotu iespēju skolotajiem savstarpēji sadarboties un skolēniem iespēju, apgūstot kompetences, izmēģināt mācīties plašākā kontekstā.


Nodarbību saturs seminārā tiek plānots, izmantojot aktīvās mācīšanās pieeju "mācies darot", līdz ar to nodarbību saturs tiks apgūts, veicot praktiskus uzdevumus atbilstoši sasniedzamajam rezultātam. Tas ļaus skolotājiem nostiprināt apgūtās prasmes un sekmīgāk nodot seminārā iegūtās zināšanas skolēniem un citiem kolēģiem skolā.


Dalībnieki: skolotāji ar interesi par tehnoloģijām un vēlēšanos veidot sadarbības projektus

Tēma: "3D tehnoloģiju elementi skolā un eTwinning projektos"

Laiks: 2017.gada 30. marts līdz 1.aprīlis

Norises vieta: Albert Hotel, Dzirnavu iela 33, Rīga

Darba valoda: latviešu

Dalībnieku skaits: 24 skolotāji (12 skolas)


Prasības pretendentiem:

No skolas 2 dažādu priekšmetu skolotāji, no kuriem viens ir informātikas skolotājs vai zinošs datora lietotājs

Dažādu priekšmetu pamatskolas vai vidusskolas skolotāji (7.-12. klase)

Reģistrējies www.etwinning.net

Ir interese īstenot eTwinning projektu savā izglītības iestādē

Uz nodarbībām līdzi jāņem līdzi portatīvais dators


Semināru vadīs Edgars Bajaruns, eTwinning vēstnieks, programmas “Iespējamā misija” absolvents, Siguldas pilsētas vidusskolas sociālo zinību, vēstures un fizikas skolotājs, kurš savā profesionālajā darbībā aktīvi izmanto modernās tehnoloģijas;


eTwinning sedz semināra dalības maksu, viesnīcas un ēdināšanas izdevumus. Lai pieteiktos semināram, skolotāju komandai (2 skolotāji) līdz šī gada 12.marta plkst. 24:00 jāaizpilda pieteikuma anketa tiešsaistē http://bit.ly/anketa_etw_3D. Jautājumus par semināru var uzdot rakstot uz info[at]etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning 3D apmācības”) vai zvanot uz 67358067.


Informācija par semināru eTwinning.lv tīmekļa vietnē: http://bit.ly/info_etw_3D 

Semināra programma: http://bit.ly/prog_etw_3D 

Citas ziņas