Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vidusskolēni tiek aicināti iepazīt studenta dzīvi „ViA studenta anatomijā”

No 16. līdz 23. martam Vidzemes Augstskolā (ViA) norisināsies “ViA studenta anatomija”, kas ir iespēja ikvienam vidusskolēnam uz vienu dienu kļūt par Vidzemes Augstskolas studentu, lai tuvāk iepazītos ar augstskolas dzīvi no iekšienes.

Pasākuma mērķis ir iepazīstināt jauniešus ar viņiem interesējošām studiju programmām un studiju procesu augstskolā. Vidusskolēnus ar studiju vidi iepazīstina „krustvecāki" – izvēlētās studiju programmas studenti, ar kuriem kopā skolēni apmeklē lekcijas, tiekas ar docētājiem, viesojas studentu kopmītnēs, kā arī iepazīst daudzus citus studentu dzīves aspektus, izdzīvojot vienu dienu ViA studenta “ādā”.

2015. gada “ViA Studenta anatomijas” dalībniece Sintija Makovska atzina: “Studenta anatomijā visvairāk man patika tas, ka mēs varējām izsekot līdzi studenta gaitām un ieraudzīt, kā viss strādā, nevis vienkārši izlasīt internetā par to. Vislabākais bija tas, ka mana “krustmāte” atbildēja uz visiem mani interesējošajiem jautājumiem, tāpēc radās labāks iespaids par dzīvi Vidzemes Augstskolā.”

Savukārt, ViA studiju programmas Komunikācija un sabiedriskās attiecības studente Vera Grāvīte, kas jau trešo gadu pēc kārtas būs “ViA Studenta anatomijas” “krustvecāks”, vērtējot pasākumu, atzīst: “Šī ir lieliska iespēja iepazīt jaunus cilvēkus. Esmu ViA patriote, un Studenta anatomija ir veids, kā saistoši un atraktīvi jauniešus informēt par augstskolas piedāvājumu.

Lai kļūtu par “ViA studenta anatomija” dalībnieku:

Vietnē anatomija.va.lv iepazīsti ViA “krustvecākus” un to pārstāvētās studiju programmas

Izvēlies sev pieejamo dienu (laika periodā no 16. – 23. martam), kad varēsi ierasties augstskolā un izvēlies savējo “krustvecāku” 

Aizpildi elektronisko pieteikuma formu. Iespēja sazināties ar “krustvecāku” ir arī, izmantojot Whatsapp

Saņem apstiprinājuma e-pastu par dalību “ViA studenta anatomijā”

Uzzini, kā veicās iepriekšējā gada “ViA studenta anatomija” dalībniekiem: https://www.youtube.com/watch?v=N7KqKGhXOZ4

Šogad “ViA Studentu anatomija” norisināsies vienu nedēļu no 16. līdz 23. martam. Pieteikšanās pasākumam iespējama no 24. februāra līdz 13. martam.

Interešu izglītība