Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Laiks pasakai

   „Laiks vakara pasaciņai,” šie vārdi atsauc atmiņā bērnību, kad vakaros vecāki vai vecvecāki lasīja priekšā kādu pasaku grāmatu. Mazais ceļotājs un piedzīvojumu meklētājs Diegabiksis, kaķītis, kurs prata piedot visiem, sirsnīgā un mērķtiecīgā Gerda, kas, spītējot grūtībām, dodas meklēt pazudušo Kaju, -tie ir tikai daži no pasaku varoņiem , kas spilgti palikuši atmiņā.

   Patiesi, pasakas ir tās, kas ļauj sapņot un iedomāties neiespējamo- gan kopā ar Pelnrušķīti doties uz balli pilī, gan iesmīdināt drūmo princesi, gan kopā ar abru taisītāju brīnīties par negaidīto maltīti, gan just līdzi zirgam, kuram pazudusi pakavu nagla.

   Arī Smiltenes vidusskolas  5.-6.klašu skolēniem 2.februāra pēcpusdienā bija iespēja „paviesoties”  kādā  pasakā. Skolēni aktīvi iesaistījās izlozētās pasakas iestudēšanā un izrādīšanā uz skatuves. Kādam tā bija pirmā reize aktiera lomā, un bija jātiek galā ar uztraukumu, bet kāds cits lieliski iejutās lomā un ar labu aktierspēli priecēja skatītājus. Tomēr kopīgā darbošanās radīja pozitīvu gaisotni un patīkamas emocijas. Skatītāji novērtēja jaunos talantus un balsoja par labāko priekšnesumu. Skatītāju vērtējumā visvairāk punktus ieguva 6.a klases iestudētā pasaka „Zvēri un abru taisītājs”.

   Paldies aktieriem un viņu palīgiem- vidusskolēniem!

Skolās