Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pavasarīgi ģimenes svētki Smiltenes vidusskolā

Sākoties maijam, skolā valdīja neparasta rosība, gatavojoties Ģimenes dienai.  1.-4.klašu bērni ar klašu audzinātājām jau laicīgi gatavoja dāvaniņas savām ģimenēm. Davanas bija dažādas – sapņu ķērāji, vāzītes, samtenes podiņos, rakstāmlietu trauciņi, bērnu veidotas grāmatiņas u.c. Lielākā vērtība ir tā, ka dāvaniņa ir bērnu roku darināta.

Svētku ieskandināšana sākās 11.maijā Kultūras centrā ar svētku koncertu un jautriem uzdevumiem. Ar mūzikas skolotāju D.Rudzītes un I.Strazdiņas  atbalstu  bērni bija sagatavojuši  sirsnīgus priekšnesumus. Jautrā, atraktīvā un interesantā gaisotnē, piedaloties gan vecākiem, gan bērniem, komandas  centās atpazīt fotogrāfijās redzamos cilvēkus, sacentās tautas dziesmu dziedāšanā , centās uzminēt melodijas no kinofilmām  un daudzas citas aktivitātes.   

12. maija pēcpusdienā pie skolas ēkas Rīgas ielā augošais vītols tika ietērpts svētku rotā. Ģimenes, nākot uz koncertu, iesēja balonus vītola zaros, kas liecināja par to, ka skolā notiek svētki. Vispirms vecāki tika aicināti uz klašu telpām, kur bērni pasniedza savas dāvaniņas un nelielu priekšnesumu. 

Skolas lielajā zālē uzstāties gatavojās gan skolas koris E. Uldriķes un I. Balodes vadībā, gan ģimenes, kuras bagātināja  koncertu ar saviem priekšnesumiem. Koncertu caurvija tēma par pavasari un meža rūķu un laumiņu ģimeni, kurā lielākajam rūķu puikam Emīlam ir jābeidz meža skola.

Kopā ar skolotāju Evu Uldriķi liels paldies  mūziķiem Uldim Upeniekam, Jānim Leitim un Gatim Samučonokam par atsaucību, neatsakot kopīgi veidot muzikālo pavadījumu “Dziedošajām ģimenēm”.

Lai brīnišķīgi svētki visām ģimenēm Starptautiskajā  ģimenes dienā! Sirsnīgu un mīlestības pilnu Mātes dienu!

Skolās