Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sporta​ ​diena​ ​„Vingrosim​ ​kopā”

Piektdien, 10.martā, pirms došanās pavasara brīvdienās 1.- 4. klašu skolēniem notika  sporta dienā „Vingrosim kopā”. Skolēniem, kuru klases atrodas Rīgas ielā, bija jāsagatavo netradicionāla sporta stunda – priekšnesums. Skolēni kopā ar savām audzinātājām tai bija rūpīgi gatavojušies. Vērot šo stundu un atbalstīt savus bērnus bija ieradušies arī daudzu skolēnu vecāki. Ikvienas klases sagatavotā „stunda” bija lieliska, to apliecināja gan pašu skolēnu prieks par paveikto, gan vecāku un skolotāju teiktie atzinīgie vārdi. Pēc „stundas” skolēni spēlēja spēli „Mēmais šovs”, tajā skolēniem bija jāparāda un jāatmin dažādi sporta veidi.

Savukārt skolēni, kuru klases atrodas  Dakteru un Dārza ielā, kopā ar sporta skolotāju M. Mikartu un audzinātājām  piedalījās rīta vingrošanā, sporta rotaļās un netradicionālās stafetēs.  Mūzikas pavadījumā 6.a klases meitenes – Samanta, Nora un Kristiāna – demonstrēja ritmisku rīta vingrojumu kompleksu, ko skolēni labprāt atdarināja. Draudzīgi sportiskā gaisotnē tika demonstrētas ilgstošākā laika periodā mācību stundās apgūtās ierindās mācības prasmes un iesildīšanās vingrojumi. Skolotājai Margaritai ir patiess prieks par skolēnu neizsīkstošo enerģiju, dzīvesprieku, entuziasmu  un emocionālo attieksmi mācību procesā, kas ļauj sasniegt izvirzītos mērķus.

Vingrojot  mēs atbalstām veselīgu dzīvesveidu, un pavasara brīvdienās skolēni devās priecīgi, enerģiski un pārliecināti, ka sportot ir ne tikai veselīgi, bet arī jautri.  

Skolās