Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Joku diena

Ar šādu nosaukumu, 2.aprīlī Smiltenes tehnikuma sporta zālē,  tika spēlēts volejbols. Turnīrs notika starp sieviešu komandām- no Rūjienas, no Blomes, no Grundzāles un no Smiltenes ( 3 komandas).

   Ar atkal redzēšanos un sarunām pie kafijas tases, turnīrs noritēja ļoti draudzīgā gaisotnē. Turnīrs bija interesants ar komandu īpašo noformējumu!

   Komandas spēlēja katra ar katru, un kā turnīra sākumā vienojāmies – pie vienādu lielo punktu skaita, nākošais, kas tiek ņemts vērā ir iegūto un zaudēto punktu starpība.

   Līdz ar to, par turnīra 1.vietas ieguvējām kļuva ,,Blome”- Līva Anderšmite, Madara Marksa, Sabīne Marksa, Dārta Kaupe un Ieva Palma. 2.vietā- ,,Grietas”(Smiltene), komandā spēlēja Sanita Briede, Līga Osma, Sintija Ģēģere un Evita Sirmā, 3.vietā- ,,Baltās” (Smiltene)- Inga Jurciņa, Madara Apsīte, Arta Biļinska un Gita Brālēna, 4.vietā- ,,Rūjiena”- Sannija Kalniņa, Marika Glušonoka, Linda Kalve, Nora Alpeusa, 5.vietā- ,,Just Relax” (Smiltene)- Evija Hirte, Gunta Dudele, Guntra Pakule,  Jūlija Egle, 6.vietā- ,,Grundzāle”- Antra Kļaviņa, Kristīne Sausiņa, Dace Kalniņa, Iveta Lagzdiņa.

   Ir jauki redzēt, kā sievišķīgais saplūst ar sportisko noskaņojumu!


Basketbols / Volejbols