Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

No sniega kupenām - smiltīs!

Šo svētdien Rīgā, pludmales volejbola zālē O- Sands norisinājās turnīrs jauniešiem, kurā piedalījās Smiltenes PBJSS un Strenču nov. vidusskolas audzēkņi- jaunieši, kuri trenējas pie Gitas Brālēnas. Dīvainas sajūtas- no sniega kupenām ,,ielekt,, smiltīs!

Turnīrs bija ļoti labi organizēts, kur 2 vecuma grupās startēja 48 pāri. ,,Uzskatu, ka audzēkņi kopumā startēja labi!,,

U15 grupā meitenēm ļoti veiksmīgs starts un izcīnīta 2.vieta- Justīnei Kleinai un Līvai Vāverei! Nedaudz veiksmes pietrūka Alvīnei Krumholcei un Karīnai Karahonai, kuras ierindojās 5.vietā.

U15 grupā zēniem starti bija mazāk veiksmīgi.. Lai iekļūtu spēcīgāko 8 komandu grupā Tomam Emīlam Liepam un Druvim Bičevskim pietrūka viens ,,mazais,, punkts- ir viela pārdomām. kopvērtējumā izcīnīta 9.vieta. Emīls Reinis Āboltiņš un Roberts Riņķis - 10.vieta, Gusts Jurģis Eihe un Vsevolods Gondarjuks- 11.vieta, Mārtiņš Ūburgs un Daniels Zuza- 12.vieta- šis pāris cīnījās pret 3 gadus vecākiem puišiem!

U19 jaunietēm - 3.vieta Laurai Rubenei un Martai Deņīsovai, kurām bija pirmais ,,smilšu,, turnīrs pēc vasaras- labs starts! Ance Marta Zvejniece un Kristīne Miezīte ierindojās 9.vietā.

U19 jauniešiem- abi pāri, kas piedalījās, iekļuva spēcīgāko astotniekā! Marts Bičevskis un Artūrs Ruģelis, Kārlis Gaigals un Kristers Vēvers kopvērtējumā ieņēma dalīto 5.-8.vietu.

,,Paldies audzēkņiem!,,

Jau 4.februārī dosimies uz nākošo pludmales volejbola turnīru, kurš norisināsies Rīgā, ,,Brazīlijas,, smilšu laukumos.

Basketbols / Volejbols