Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sezonā komanda rādīja stabilu sniegumu 1

Pateicoties Smiltenes novada uzņēmējam  Mārim Zālītim, rasts nepieciešamais finansējums, lai komanda SMILTENE-VUDLANDE ņemtu dalību EVL jeb Rīgas atklātajā čempionātā volejbolā vīriem 2. Līgas grupā. Un  jau pirmajā sezonā komanda ieguva 2 (otro) vietu savā grupā 9 (deviņu) komandu konkurencē, kas ļauj nākamajā sezonā startēt jau spēcīgajā 1. Līgā, bet nu par visu sīkāk.

Sezonā kopsummā bija gara un pārbraucieni daudz, jo visas spēles notiek Rīgā protams lielas problēmas sagādāja transporta organizēšana, bet kā saka paši volejbolisti dēļ spēles un adrenalīna devas ir gatavi izgrozīties visādās situācijās, jo ar to jau atšķiras amatieru sports no profesionālā, jo viss ir uz paša pleciem, bet profesionāli -aizved, atved, nodrošina ar inventāru, tikai gādā rezultātus un vēl par sasniegumiem prēmijas samaksā.

  Un vēl jo vairāk, jo puse komandas esam no Smiltenes novada, bet puse no Alūksnes un Apes novada volejbolistiem, jo pietiekami labu sastāvu ar volejbolistiem no Smiltenes nevarētu nokomplektēt, jo trūkst jaunu asiņu , tāda sajūta ka volejbols Smiltenē ir uz brīdi kaut kur iepauzējis, bet pateicoties entuziastu grupai tas lēnām sāk atdzīvoties – protams cepuri nost jauno volejbolistu paaudzei, ko trenē Gita Brālēna ,bet  kuriem viss vēl priekšā.  

Sezonā komanda rādīja stabilu sniegumu, kas ļāva no regulārā čempionāta 16 spēlēm iegūt 11 uzvaras un piedzīvot 5 zaudējumus( bet šajos zaudējumos tika izcīnīts arī pa kādam svarīgam punktiņam).  Regulāro čempionātu noslēdzām 2 vietā, kas izslēgšanas spēļu sākumā deva pretiniekos RVS, jeb Rīgas volejbola skolas audzēkņus , tie ir zēni ar talantu un jaunības degsmi, dažos ir redzams nākamais Latvijas izlases kandidāts un tas ir droši teikts, bet pašlaik viņiem nedaudz pietrūka pieredzes un  rūdījuma, lai tiktu līdz kārotajam finālam, jo SMILTENES-VUDLANDES volejbolistiem izdevās izraut uzvaru setu attiecībā 3:2 un iegūt dalību finālā, kur pretim stājās jau pieredzi bagātāki spēlētāji no komandas LOCALART RĪGA, kur pamatsastāva spēlētāji, jau ņem dalību dažādās Latvijas valsts līmeņa 1 un 2 Līgas komandu sastāvos.

 Šajā cīņā nācās kapitulēt ar rezultātu 0:3, bet komandas spēli šoreiz ietekmēja nepilnīgs sastāvs, traumas, jo ar šo pašu komandu sezonas gaitā aizvadījām 2 līdzvērtīgas spēles! Sezonu vērtējam kā stabilu, un kā saka paši volejbolisti – šeit mēs saliedējāmies ieguvām jaunu pieredzi, sporta draugus, parādījām ka Smiltenes novadā arī ir volejbols līmenī.  Vēl vēlos pateikt īpašu paldies komandas biedram Janekam Ekuram un Jānim Dudelim, jo tieši ar viņiem tika izdomājam tās lietas, lai citiem spēlētājiem nebūtu jālauza galva par lietām , kas neattiecās uz spēlēšanu un būtu jākoncentrējas tikai uz spēli!

 Komandā spēlēja:  Jānis Lapiņš, Jānis Dudelis, Pēteris Ķepītis, Normunds Liepa, Rolands Aģis,  Gints Cirītis, Ivars Blīgzna ( visi Smiltenes novads), Kaspars Spirkss, Gatis Krauja, Rihards Zvejnieks, Aigars Sniedzāns (visi Alūksnes novads), Rinārs Teters ( Apes novads) un Janeks Ekurs (Valmieras pilsēta). 

Pašlaik gatavojamies sezonai pludmales volejbolā, kur dažādu līmeņu un raudzes turnīri notiks gan pašu mājās Smiltenē, gan citās pilsētās un kaimiņu novados, kas attiecās uz mums- mēs dosim priekšroku Smiltenes atklātajam čempionātam neizslēdzot iespējas uzspēlēt arī kur citur! Kas attiecās uz nākamo sezonu klasiskajā zāles volejbolā gaidām ar nepacietību jaunus mērķus un izaicinājumus – uz tikšanos volejbola laukumos! 

Komentāri 1

Basketbols / Volejbols