Aprīlī notiks 2. starptautiskais “Latvijas – Igaunijas skrējiens”

15. aprīlī pa Valgas un Valkas pilsētu ielām notiks 2. starptautiskais “Latvijas – Igaunijas skrējiens”. Skrējiens ir veltīts agrākajam augstu sasniegumu sportistam Pāvelam Loskutovam, bet aizvadītajā gadā tam ir mainīts nosaukums un arī formāts.

“Šim skrējienam ir ilga vēsture. Agrāk tas saucās “Pāvela Loskutova balva”, taču otro gadu mēs tā jēgu cenšamies paplašināt. Tagad nosaukums ir “Latvijas – Igaunijas skrējiens” un tā mērķis ir sasniegt ne tikai sporta rezultātus, bet arī veicināt Latvijas – Igaunijas sportistu kontaktus un draudzību. 

Pagājušajā gadā šajā pasākumā piedalījās diezgan daudz nūjotāju. Ceram, ka šogad nūjošana būs pārstāvēta vēl vairāk, jo tas būs lielisks piedzīvojums!” komentē Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis. 

Starts, kā arī finišs skrējienam un nūjošanai notiks Valgas pilsētas stadionā. Trase veidota pa Valgas un Valkas pilsētu. Trašu garumi – 5 km un 10 km skrējējiem, 5 km nūjotājiem. Bērnu skrējieni notiks turpat uz vietas stadionā. Starts bērnu skrējieniem – plkst. 11:00; 5 km un 10 km distancēm – plkst. 13:00.

Reģistrēšanās skrējienam: 

http://valgasport.ee/ee/sundmused/registreerimine/eesti-lati-jooks/

Reģistrēšanās bērnu skrējieniem uz vietas, Valgas pilsētas stadionā no plkst. 9.45 - 10.45.

Sacensību laureāti saņemts vērtīgas balvas! 

Sacensību organizatori: Valgas pašvaldība, Valkas novada dome, Valga Sport, Valgas apriņķa Sporta Asociācija. 

Visi dalībnieki ir atbildīgi par savu veselību un apņemas ievērot visus satiksmes noteikumus!

Citas ziņas