Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skriešanas seriāla "Tepera takas" 3. kārtas rezultāti

Skriešanas seriāls "Tepera takas'' 3. kārta


2013.05.23.

Organizators : Guntars Markss

Distanču priekšnieks : Guntars Markss, Mārtiņš Leimanis



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.     1 Linda Laganovska          Launkalne  00:05:20

 2.   278 Arta Gailīte              Pīlādzītis 00:05:59 +00:39

 3.     3 Lauma Šeptere             Lācēni     00:06:25 +01:05

 4.   260 Estere Stūre              Pīlādzītis 00:06:35 +01:15

 5.   303 Sabīne Puriņa             Pīlādzītis 00:07:46 +02:26

 6.   192 Kitija Abula              Grundzāle  00:08:38 +03:18

 7.   240 Jasmīna Osīte             Palsmane   00:08:53 +03:33

S10 Distance (1): 1 KP 1,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.     0 Kitija Rozenova           Priekuļi   00:04:55

 2.   212 Kaiva Sileniece           SCV        00:05:01 +00:06

 3.     0 Laura Veģere                         00:05:07 +00:12

 4.   201 Amanda Hirte              S3PS       00:05:14 +00:19

 5.   286 Anda Jaunmuktāne          STPS       00:05:29 +00:34

 6.    12 Tīna Kukurīte             SCV        00:05:30 +00:35

 7.     0 Luīze Moroza              Smiltene   00:05:39 +00:44

 8.   288 Agnese Jaunmuktāne        STPS       00:05:44 +00:49

 9.     0 Eva Elīza Leikarte        SCV        00:06:08 +01:13

10.   293 Laura Marija Skujiņa      SCV        00:06:10 +01:15

11.   294 Paula Luīze Ošiņa         SCV        00:06:13 +01:18

12.    11 Sabīne Grēviņa            SCV        00:06:14 +01:19

13.     0 Dita Spalviņa             AZIMUTS    00:07:18 +02:23

V10 Distance (1): 1 KP 1,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   277 Andris Miesnieks          SCV        00:04:50

 2.   227 Ričards Mūrnieks          STPS       00:04:54 +00:04

 3.     0 Aksels Egle               Smiltene   00:04:56 +00:06

 4.     0 Roberts Lazdāns           Smiltene   00:05:36 +00:46

 5.   280 Ralfs Liepiņš             Launkalne  00:05:45 +00:55

 6.   191 Renārs Kļaviņš            Grundzāles 00:06:00 +01:10

S12 Distance (1): 1 KP 1,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.     6 Marta Marksa              SCV        00:04:30

 2.     7 Estere Ponciusa           STPP       00:04:36 +00:06

 3.     9 Sabīne Marksa             SCV        00:04:41 +00:11

 4.   159 Sindija Fjodorova         Smiltene   00:05:20 +00:50

 5.     8 Dārta Cīrule              STPS       00:05:41 +01:11

 6.   306 Marta Dūle                SCV        00:05:48 +01:18

 7.   300 Kristīne Ošiņa            SCV        00:06:41 +02:11

 8.   299 Liene Ošiņa               SCV        00:07:23 +02:53

 9.     0 Anna Estere Baranovska    Smiltene   00:07:28 +02:58

V12 Distance (1): 1 KP 1,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.    24 Armīns Budrēvičs          SCV        00:06:31

 2.   239 Kritiāns Osītis           Palsmanes  00:08:01 +01:30

S55+ Distance (1): 1 KP 1,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   196 Lilita Medne              Smiltene   00:08:01

V15 Distance (2): 1 KP 3,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   122 Rūdolfs Zušmanis          STPS       00:11:59

 2.   156 Tomass Ozols              SmiltenesB 00:12:02 +00:03

 3.   144 Rainers Hermanovskis      STPS       00:12:50 +00:51

 4.   281 Kristaps Kuprišs          STPS       00:14:49 +02:50

 5.   275 Alisters Balodis          STPS       00:16:18 +04:19

 6.     0 Roberts Kvelde            SCV        00:16:22 +04:23

S18 Distance (2): 1 KP 3,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   189 Evija Koļenceva           SĢ         00:15:18

 2.     0 Marta Mauriņa             Smiltene   00:15:59 +00:41

S40 Distance (2): 1 KP 3,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.    41 Iveta Kazaine             Smiltene   00:14:07

 2.     0 Vineta Veismane           Smiltene   00:14:36 +00:29

 3.   307 Evija Hirte               Smiltene   00:15:53 +01:46

 4.   141 Ingūna Gailīte            ind        00:16:25 +02:18

 5.   219 Baiba Šteinberga          LLU        00:17:12 +03:05

 6.   285 Gija Kalvīte              Ind.       00:17:38 +03:31

 7.   308 Jūlija Egle               Smiltene   00:17:53 +03:46

 8.     0 Inga Puriņa               Smiltene   00:17:59 +03:52

S55 Distance (2): 1 KP 3,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

      305 Sanita Ošina              ind.       DQ      

V55+ Distance (2): 1 KP 3,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   249 Valdis Dzalbs             Madara 89  00:12:23

 2.    56 Vilis Mednis              Smiltene   00:16:15 +03:52

V35 Distance (3): 1 KP 5,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   295 Uldis Slapjums            ind.       00:18:57

 2.   138 Kārlis Šteinbriks         Smiltene   00:19:05 +00:08

 3.   100 Mārtiņš Sorokins          Abuls      00:20:07 +01:10

 4.   199 Mairis Kopeika            Smiltene   00:21:25 +02:28

 5.   282 Juris Krūmiņš             Smiltene   00:22:34 +03:37

V45 Distance (3): 1 KP 5,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.    80 Ingars Grēns              Smiltene   00:23:53

 2.    96 Uldis Kalniņš             Smiltene   00:24:18 +00:25

 3.   284 Intars Kalvītis           LVM        00:24:47 +00:54

V55 Distance (3): 1 KP 5,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.    54 Aigars Savickis           Smiltene   00:20:59

#1 Distance (S7,V7,S10,V10,S12,V12,S55+): 1 KP 1,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.     6 Marta Marksa              SCV       S12      00:04:30

 2.     7 Estere Ponciusa           STPP      S12      00:04:36 +00:06

 3.     9 Sabīne Marksa             SCV       S12      00:04:41 +00:11

 4.   277 Andris Miesnieks          SCV       V10      00:04:50 +00:20

 5.   227 Ričards Mūrnieks          STPS      V10      00:04:54 +00:24

 6.     0 Kitija Rozenova           Priekuļi  S10      00:04:55 +00:25

 7.     0 Aksels Egle               Smiltene  V10      00:04:56 +00:26

 8.   212 Kaiva Sileniece           SCV       S10      00:05:01 +00:31

 9.     0 Laura Veģere                        S10      00:05:07 +00:37

10.   201 Amanda Hirte              S3PS      S10      00:05:14 +00:44

11.     1 Linda Laganovska          Launkalne S7       00:05:20 +00:50

11.   159 Sindija Fjodorova         Smiltene  S12      00:05:20 +00:50

13.   286 Anda Jaunmuktāne          STPS      S10      00:05:29 +00:59

14.    12 Tīna Kukurīte             SCV       S10      00:05:30 +01:00

15.     0 Roberts Lazdāns           Smiltene  V10      00:05:36 +01:06

16.     0 Luīze Moroza              Smiltene  S10      00:05:39 +01:09

17.     8 Dārta Cīrule              STPS      S12      00:05:41 +01:11

18.   288 Agnese Jaunmuktāne        STPS      S10      00:05:44 +01:14

19.   280 Ralfs Liepiņš             Launkalne V10      00:05:45 +01:15

20.   306 Marta Dūle                SCV       S12      00:05:48 +01:18

21.   278 Arta Gailīte              PīlādzītisS7       00:05:59 +01:29

22.   191 Renārs Kļaviņš            GrundzālesV10      00:06:00 +01:30

23.     0 Eva Elīza Leikarte        SCV       S10      00:06:08 +01:38

24.   293 Laura Marija Skujiņa      SCV       S10      00:06:10 +01:40

25.   294 Paula Luīze Ošiņa         SCV       S10      00:06:13 +01:43

26.    11 Sabīne Grēviņa            SCV       S10      00:06:14 +01:44

27.     3 Lauma Šeptere             Lācēni    S7       00:06:25 +01:55

28.    24 Armīns Budrēvičs          SCV       V12      00:06:31 +02:01

29.   260 Estere Stūre              PīlādzītisS7       00:06:35 +02:05

30.   300 Kristīne Ošiņa            SCV       S12      00:06:41 +02:11

31.     0 Dita Spalviņa             AZIMUTS   S10      00:07:18 +02:48

32.   299 Liene Ošiņa               SCV       S12      00:07:23 +02:53

33.     0 Anna Estere Baranovska    Smiltene  S12      00:07:28 +02:58

34.   303 Sabīne Puriņa             PīlādzītisS7       00:07:46 +03:16

35.   196 Lilita Medne              Smiltene  S55+     00:08:01 +03:31

35.   239 Kritiāns Osītis           Palsmanes V12      00:08:01 +03:31

37.   192 Kitija Abula              Grundzāle S7       00:08:38 +04:08

38.   240 Jasmīna Osīte             Palsmane  S7       00:08:53 +04:23

#2 Distance (V15,S15,S18,S40,S55,V55+): 1 KP 3,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.   122 Rūdolfs Zušmanis          STPS      V15      00:11:59

 2.   156 Tomass Ozols              SmiltenesBV15      00:12:02 +00:03

 3.   249 Valdis Dzalbs             Madara 89 V55+     00:12:23 +00:24

 4.   144 Rainers Hermanovskis      STPS      V15      00:12:50 +00:51

 5.    41 Iveta Kazaine             Smiltene  S40      00:14:07 +02:08

 6.     0 Vineta Veismane           Smiltene  S40      00:14:36 +02:37

 7.   281 Kristaps Kuprišs          STPS      V15      00:14:49 +02:50

 8.   189 Evija Koļenceva           SĢ        S18      00:15:18 +03:19

 9.   307 Evija Hirte               Smiltene  S40      00:15:53 +03:54

10.     0 Marta Mauriņa             Smiltene  S18      00:15:59 +04:00

11.    56 Vilis Mednis              Smiltene  V55+     00:16:15 +04:16

12.   275 Alisters Balodis          STPS      V15      00:16:18 +04:19

13.     0 Roberts Kvelde            SCV       V15      00:16:22 +04:23

14.   141 Ingūna Gailīte            ind       S40      00:16:25 +04:26

15.   219 Baiba Šteinberga          LLU       S40      00:17:12 +05:13

16.   285 Gija Kalvīte              Ind.      S40      00:17:38 +05:39

17.   308 Jūlija Egle               Smiltene  S40      00:17:53 +05:54

18.     0 Inga Puriņa               Smiltene  S40      00:17:59 +06:00

      305 Sanita Ošina              ind.      S55      DQ      

#3 Distance (V18,V35,V45,V55): 1 KP 5,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.   295 Uldis Slapjums            ind.      V35      00:18:57

 2.   138 Kārlis Šteinbriks         Smiltene  V35      00:19:05 +00:08

 3.   100 Mārtiņš Sorokins          Abuls     V35      00:20:07 +01:10

 4.    54 Aigars Savickis           Smiltene  V55      00:20:59 +02:02

 5.   199 Mairis Kopeika            Smiltene  V35      00:21:25 +02:28

 6.   282 Juris Krūmiņš             Smiltene  V35      00:22:34 +03:37

 7.    80 Ingars Grēns              Smiltene  V45      00:23:53 +04:56

 8.    96 Uldis Kalniņš             Smiltene  V45      00:24:18 +05:21

 9.   284 Intars Kalvītis           LVM       V45      00:24:47 +05:50

Citas ziņas