Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skriešanas seriāla "Tepera takas" 4. kārtas rezultāti

Skriešanas seriāls "Tepera takas'' 4. kārta

2013.05.30.
Organizators : Mārtiņš Leimanis
Distanču priekšnieks : Guntars Markss, Mārtiņš Leimanis

S7 Distance (1): 1 KP 1,0 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.     3 Lauma Šeptere             Lācēni     00:06:32

 2.   303 Sabīne Puriņa             Pīlādzītis 00:07:19 +00:47

 3.   247 Rēzija Alksne             Smiltene   00:07:32 +01:00

 4.   192 Kitija Abula              Grundzāle  00:07:35 +01:03

 5.   240 Jasmīna Osīte             Palsmane   00:08:30 +01:58

 6.   220 Kristīne Bleikša          Pīlādzītis 00:09:18 +02:46

V7 Distance (1): 1 KP 1,0 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   236 Edgars Timermanis         Pīlādzītis 00:05:21

 2.   287 Markus Sirmais            Pīlādzītis 00:05:27 +00:06

 3.     5 Kristians Markss          Pīlādzītis 00:06:05 +00:44

 4.   228 Olivers Jēkabs Skrapcis   STPS       00:06:13 +00:52

 5.   297 Kristers Purmalis         ind.       00:07:32 +02:11

 6.   296 Kārlis Purmalis           ind.V7     00:07:54 +02:33

 7.   270 Rūdolfs Alksnis           Smiltene   00:08:56 +03:35

S10 Distance (1): 1 KP 1,0 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   311 Kitija Rozenova           Priekuļi   00:04:47

 2.   256 Laura Veģere              SCV        00:05:15 +00:28

 2.   286 Anda Jaunmuktāne          STPS       00:05:15 +00:28

 4.   229 Marta Sirmā               STPS       00:05:22 +00:35

 5.     1 Linda Laganovska          Launkalne  00:05:24 +00:37

 6.   288 Agnese Jaunmuktāne        STPS       00:05:38 +00:51

 7.    12 Tīna Kukurīte             SCV        00:05:50 +01:03

 7.     0 Ilvars Dūjiņš             Smiltene   00:05:50 +01:03

 9.    11 Sabīne Grēviņa            SCV        00:05:54 +01:07

10.     0 Paula Rudīte              Smiltene   00:06:05 +01:18

10.   294 Paula Luīze Ošiņa         SCV        00:06:05 +01:18

12.     2 Dita Spalviņa             SCV        00:07:12 +02:25

V10 Distance (1): 1 KP 1,0 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   215 Roberts Bleikšs           SCV        00:04:39

 2.   277 Andris Miesnieks          SCV        00:04:45 +00:06

 3.     4 Eduards Svīķis            S3PS       00:04:57 +00:18

 4.   227 Ričards Mūrnieks          STPS       00:04:58 +00:19

 5.   191 Renārs Kļaviņš            Grundzāles 00:06:04 +01:25

S12 Distance (1): 1 KP 1,0 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   201 Amanda Hirte              S3PS       00:05:25

 2.     0 Undija Upeniece           Smiltene   00:05:33 +00:08

 3.   306 Marta Dūle                SCV        00:05:59 +00:34

V12 Distance (1): 1 KP 1,0 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   117 Ilvars Joksts             SCV        00:04:27

 2.   239 Kristiāns Osītis          Palsmanes  00:06:18 +01:51

S55+ Distance (1): 1 KP 1,0 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   196 Lilita Medne              Smiltene   00:07:54

V15 Distance (2): 1 KP 3,0 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   281 Kristaps Kuprišs          STPS       00:14:46

 2.     0 Roberts Kvelde            Smiltene   00:16:33 +01:47

S18 Distance (2): 1 KP 3,0 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.     0 Marta Maurina             Smiltene   00:15:23

 2.   189 Evija Koļenceva           SĢ         00:16:21 +00:58

S40 Distance (2): 1 KP 3,0 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.    41 Iveta Kazaine             Smiltene   00:14:05

 2.    46 Evita Sirmā               Smiltene   00:14:15 +00:10

 2.     0 Vineta Veismane           Smiltene   00:14:15 +00:10

 4.   307 Evija Hirte               Smiltene   00:15:37 +01:32

 5.   219 Baiba Šteinberga          LLU        00:16:30 +02:25

 6.     0 Inga Puriņa               Smiltene   00:16:47 +02:42

 7.   224 Aiga Sorokina             Smiltnes d 00:25:49 +11:44

S55 Distance (2): 1 KP 3,0 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.    50 Ilze Muižniece            Variņi     00:14:19

V55+ Distance (2): 1 KP 3,0 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   136 Vairis Krauklis           KaivoVudla 00:12:18

 2.    56 Vilis Mednis              Smiltene   00:15:30 +03:12

V35 Distance (3): 1 KP 5,0 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   138 Kārlis Šteinbriks         Smiltene   00:19:01

 2.   292 Jānis Purmalis            Vudlande   00:19:42 +00:41

 3.   100 Mārtiņš Sorokins          Abuls      00:20:23 +01:22

 4.   312 Gatis Rozenovs            Priekuļi   00:23:30 +04:29

 5.   199 Mairis Kopeika            Smiltene   00:24:00 +04:59

V45 Distance (3): 1 KP 5,0 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.    80 Ingars Grēns              Smiltene   00:23:52

 2.    96 Uldis Kalniņš             Smiltene   00:27:11 +03:19

V55 Distance (3): 1 KP 5,0 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.    54 Aigars Savickis           Smiltene   00:21:17

 2.   249 Valdis Dzalbs             Madara 89  00:27:30 +06:13

#1 Distance (S7,V7,S10,V10,S12,V12,S55+): 1 KP 1,0 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.   117 Ilvars Joksts             SCV       V12      00:04:27

 2.   215 Roberts Bleikšs           SCV       V10      00:04:39 +00:12

 3.   277 Andris Miesnieks          SCV       V10      00:04:45 +00:18

 4.   311 Kitija Rozenova           Priekuļi  S10      00:04:47 +00:20

 5.     4 Eduards Svīķis            S3PS      V10      00:04:57 +00:30

 6.   227 Ričards Mūrnieks          STPS      V10      00:04:58 +00:31

 7.   256 Laura Veģere              SCV       S10      00:05:15 +00:48

 7.   286 Anda Jaunmuktāne          STPS      S10      00:05:15 +00:48

 9.   236 Edgars Timermanis         PīlādzītisV7       00:05:21 +00:54

10.   229 Marta Sirmā               STPS      S10      00:05:22 +00:55

11.     1 Linda Laganovska          Launkalne S10      00:05:24 +00:57

12.   201 Amanda Hirte              S3PS      S12      00:05:25 +00:58

13.   287 Markus Sirmais            PīlādzītisV7       00:05:27 +01:00

14.     0 Undija Upeniece           Smiltene  S12      00:05:33 +01:06

15.   288 Agnese Jaunmuktāne        STPS      S10      00:05:38 +01:11

16.    12 Tīna Kukurīte             SCV       S10      00:05:50 +01:23

16.     0 Ilvars Dūjiņš             Smiltene  S10      00:05:50 +01:23

18.    11 Sabīne Grēviņa            SCV       S10      00:05:54 +01:27

19.   306 Marta Dūle                SCV       S12      00:05:59 +01:32

20.   191 Renārs Kļaviņš            GrundzālesV10      00:06:04 +01:37

21.   294 Paula Luīze Ošiņa         SCV       S10      00:06:05 +01:38

21.     5 Kristians Markss          PīlādzītisV7       00:06:05 +01:38

21.     0 Paula Rudīte              Smiltene  S10      00:06:05 +01:38

24.   228 Olivers Jēkabs Skrapcis   STPS      V7       00:06:13 +01:46

25.   239 Kristiāns Osītis          Palsmanes V12      00:06:18 +01:51

26.     3 Lauma Šeptere             Lācēni    S7       00:06:32 +02:05

27.     2 Dita Spalviņa             SCV       S10      00:07:12 +02:45

28.   303 Sabīne Puriņa             PīlādzītisS7       00:07:19 +02:52

29.   297 Kristers Purmalis         ind.      V7       00:07:32 +03:05

29.   247 Rēzija Alksne             Smiltene  S7       00:07:32 +03:05

31.   192 Kitija Abula              Grundzāle S7       00:07:35 +03:08

32.   196 Lilita Medne              Smiltene  S55+     00:07:54 +03:27

32.   296 Kārlis Purmalis           ind.V7    V7       00:07:54 +03:27

34.   240 Jasmīna Osīte             Palsmane  S7       00:08:30 +04:03

35.   270 Rūdolfs Alksnis           Smiltene  V7       00:08:56 +04:29

36.   220 Kristīne Bleikša          PīlādzītisS7       00:09:18 +04:51

#2 Distance (V15,S15,S18,S40,S55,V55+): 1 KP 3,0 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.   136 Vairis Krauklis           KaivoVudlaV55+     00:12:18

 2.    41 Iveta Kazaine             Smiltene  S40      00:14:05 +01:47

 3.    46 Evita Sirmā               Smiltene  S40      00:14:15 +01:57

 3.     0 Vineta Veismane           Smiltene  S40      00:14:15 +01:57

 5.    50 Ilze Muižniece            Variņi    S55      00:14:19 +02:01

 6.   281 Kristaps Kuprišs          STPS      V15      00:14:46 +02:28

 7.     0 Marta Maurina             Smiltene  S18      00:15:23 +03:05

 8.    56 Vilis Mednis              Smiltene  V55+     00:15:30 +03:12

 9.   307 Evija Hirte               Smiltene  S40      00:15:37 +03:19

10.   189 Evija Koļenceva           SĢ        S18      00:16:21 +04:03

11.   219 Baiba Šteinberga          LLU       S40      00:16:30 +04:12

12.     0 Roberts Kvelde            Smiltene  V15      00:16:33 +04:15

13.     0 Inga Puriņa               Smiltene  S40      00:16:47 +04:29

14.   224 Aiga Sorokina             Smiltnes dS40      00:25:49 +13:31

#3 Distance (V18,V35,V45,V55): 1 KP 5,0 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.   138 Kārlis Šteinbriks         Smiltene  V35      00:19:01

 2.   292 Jānis Purmalis            Vudlande  V35      00:19:42 +00:41

 3.   100 Mārtiņš Sorokins          Abuls     V35      00:20:23 +01:22

 4.    54 Aigars Savickis           Smiltene  V55      00:21:17 +02:16

 5.   312 Gatis Rozenovs            Priekuļi  V35      00:23:30 +04:29

 6.    80 Ingars Grēns              Smiltene  V45      00:23:52 +04:51

 7.   199 Mairis Kopeika            Smiltene  V35      00:24:00 +04:59

 8.    96 Uldis Kalniņš             Smiltene  V45      00:27:11 +08:10

 9.   249 Valdis Dzalbs             Madara 89 V55      00:27:30 +08:29

Citas ziņas