Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skriešanas seriāls "Tepera takas'' 2017, 2. kārta

Skriešanas seriāls "Tepera takas'' 2017, 2. kārta


18.05.2017.

Organizators : Guntars Markss, Mārtiņš Mārcis Leimanis

Distanču priekšnieks : Guntars Markss


S7 Distance (1): 1 KP 1,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   598 Una Pērkone                          00:05:41

 2.   220 Kristīne Bleikša          Pīlādzītis 00:05:42 +00:01

 3.   621 Megija Grūbe              Pīlādzītis 00:05:58 +00:17

 4.   609 Annija Cera               Palsmane   00:06:36 +00:55

 5.   560 Karlīna Rīdere            Pīlādzītis 00:06:46 +01:05

 6.   628 Paula Šūtele                         00:06:50 +01:09

 7.   622 Marta Karlīne Virpule                00:07:10 +01:29

 8.   618 Anna Cīrule               Lepiķi     00:07:16 +01:35

 8.   619 Elza Bogdanova                       00:07:16 +01:35

10.   611 Ieva Briede                          00:08:01 +02:20

11.   543 Dārta Alksne              Smiltene   00:08:13 +02:32

12.   601 Melānija Elza Sakalauska  Vudlande   00:08:45 +03:04

13.   812 Elza Muižniece            Variņi     00:09:23 +03:42

14.   600 Aivita Adukone            Smiltene   00:09:53 +04:12

15.   810 Sanija Jansone            Pīlādzīts  00:10:21 +04:40

16.   594 Gerda Kondratjeva         Smiltene   00:11:39 +05:58

V7 Distance (1): 1 KP 1,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   516 Gustavs Goba              Pīlādzītis 00:05:53

 2.   457 Adrians Leikarts          Smiltene   00:05:59 +00:06

 3.   527 Toms Grabovskis           Launkalne  00:07:57 +02:04

S10 Distance (1): 1 KP 1,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   365 Samanta Zariņa            SCV        00:04:46

 2.   905 Sanija Kaņipova           Variņi     00:04:48 +00:02

 3.   801 Paula Zaļkalne            SSC        00:04:56 +00:10

 4.   800 Elīza Ķikāne              SSC        00:05:03 +00:17

 5.   811 Eimija Muižniece          Variņ      00:05:12 +00:26

 6.   593 Sandija Jansone           Smiltenes  00:05:13 +00:27

 7.   260 Estere Stūre                         00:05:28 +00:42

 8.   463 Dinija Rīdere             Smiltenes  00:06:04 +01:18

 9.   240 Jasmīna Osīte             Mēri       00:06:46 +02:00

V10 Distance (1): 1 KP 1,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   483 Mārcis Āboliņš            SCV        00:04:08

 2.   477 Renārs Skorenko           Sporta sko 00:04:23 +00:15

 3.   364 Daniels Zarinš            SCV        00:04:35 +00:27

 4.   462 Patriks Zaļkalns          TPP        00:04:39 +00:31

 5.   629 Gustavs Šūtelis           FK Smilten 00:04:57 +00:49

 6.   627 Kristiāns Grūbe           SV         00:05:15 +01:07

 7.   542 Tomass Rubņikovičs        FK Smilten 00:05:41 +01:33

 8.   296 Kārlis Purmalis           Smiltene  00:05:44 +01:36

 9.   632 Nils Freimanis            Futbols    00:05:45 +01:37

10.   297 Kristers Purmalis         Smiltene   00:05:57 +01:49

11.   517 Kristers Purviņš          SCV        00:07:04 +02:56

S12 Distance (1): 1 KP 1,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   501 Annija Alksne             Sporta sko 00:04:48

 2.   802 Liene Ķikāne              SSC        00:04:58 +00:10

 3.   317 Paula Rudīte              Smiltene   00:04:59 +00:11

 4.   803 Elīza Āķe                 SSC        00:05:04 +00:16

 5.     3 Lauma Šeptere             SCV        00:05:08 +00:20

 6.   439 Emīlija Seņka             SCV        00:05:14 +00:26

 7.   617 Luīze Visendorfa          Skolas     00:05:15 +00:27

 8.   804 Samanta Āķe               SSC        00:06:08 +01:20

 9.   464 Marta Alksne              Smiltenes  00:06:45 +01:57

10.   805 Justīne Jeļesejeva        SSC        00:06:51 +02:03

11.   630 Alise Krilova                        00:07:14 +02:26

V12 Distance (1): 1 KP 1,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.     5 Kristians Markss          Smiltene   00:04:32

 2.   807 Mārcis Penezis            Variņi     00:05:04 +00:32

 3.   806 Rodrigo Ķikulis           Variņi     00:05:10 +00:38

 4.   298 Jānis Ošiņš               SCV        00:05:36 +01:04

 5.   417 Markuss Grigulis          Sporta sko 00:06:24 +01:52

V15 Distance (2): 1 KP 3,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  9004 Aleksis Bruņko            Variņi     00:11:36

 2.   316 Daniels Blāķis            RJCJD      00:12:08 +00:32

 3.   242 Kristers Stūris           Smiltene   00:12:13 +00:37

 4.    18 Emīls Krišjānis Kalniņš   Smiltenes  00:12:21 +00:45

 5.   809 Armands Joniņš            Variņi     00:12:46 +01:10

 6.   191 Renārs Kļaviņš            Grundzāle  00:12:53 +01:17

 7.   268 Ernests Eglītis           Smiltene   00:13:34 +01:58

 8.   215 Roberts Bleikšs           SCV        00:13:38 +02:02

 9.   625 Dāvids Eklons             FK Smilten 00:13:51 +02:15

10.  9001 Eduards Šveicers          RJCJD      00:13:55 +02:19

11.  9000 Toms Zvaigzne             RJCJD      00:14:04 +02:28

12.   406 Ainārs Melderis           STPS       00:14:58 +03:22

13.   473 Jānis Rīders              FK  Smilte 00:17:05 +05:29

14.   485 Rodrigo Veigulis          FK Smilten 00:17:26 +05:50

14.   243 Kristaps Sleņģis          Smiltenes  00:17:26 +05:50

16.   245 Anrijs Alksnis            Smiltenes  00:17:38 +06:02

17.   237 Tomass Alfrēds Tūcis      FK Smilten 00:17:44 +06:08

18.   626 Tomass Veismanis          FK Smilten 00:21:24 +09:48

19.   624 Eduards Dāvis Putrālis    FK Smilten 00:21:26 +09:50

S15 Distance (2): 1 KP 3,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   288 Agnese Jaunmuktāne        Smiltenes  00:13:28

 2.   286 Anda Jaunmuktāne          OK Azimuts 00:13:37 +00:09

 3.   212 Kaiva Sileniece           Azimuts    00:13:38 +00:10

 4.   437 Madara Celma              OK AZIMUTS 00:14:08 +00:40

 5.   541 Sanija Reičela Feldmane   Smiltenes  00:14:23 +00:55

 6.   451 Undīne Kaņipova           Smiltenes  00:14:32 +01:04

 7.   808 Keita Everte              Variņi     00:18:34 +05:06

 8.   805 Rūta Karlīna Baikasa      Variņi     00:18:55 +05:27

 9.   306 Marta Dūle                SCV        00:19:02 +05:34

10.   552 Dinija Buldure            Bilska     00:19:14 +05:46

11.    11 Sabīne Marta Grēviņa      SCV        00:19:27 +05:59

S40 Distance (2): 1 KP 3,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   333 Laura Savicka             BJSS       00:12:22

 2.   133 Ieva Dille                Smiltene   00:13:12 +00:50

 3.   604 Linda Mūsiņa                         00:13:59 +01:37

 4.   376 Jana Marta Ivanovska      OK Azimuts 00:14:56 +02:34

 5.   350 Santa Rīdere              Smiltene   00:15:13 +02:51

 6.   608 Inga Vīksna               Smiltene   00:15:29 +03:07

 7.   361 Lauma Damberga            Ilgas      00:16:06 +03:44

 7.   401 Linda Grūbe               Druvas     00:16:06 +03:44

 9.    43 Ilze Spalviņa             Smiltene   00:16:43 +04:21

10.   599 Inese Meldere             Smiltene   00:17:16 +04:54

11.   620 Elza Cīrule               Lepiķi     00:17:27 +05:05

12.   461 Vita Alksne               Smiltene   00:19:07 +06:45

13.   285 Gija Kalvīte              Ind.       00:19:21 +06:59

S55 Distance (2): 1 KP 3,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.    48 Žanete Leimane            Smiltene   00:13:28

 2.   613 Elita Zālīte              Smiltene   00:13:49 +00:21

 3.   194 Aiga Ozola                Smiltene   00:14:38 +01:10

 4.   454 Rudīte Grabovska          Launkalne  00:15:22 +01:54

 5.   553 Anita Adukone             Smiltene   00:17:04 +03:36

 6.   222 Antra Kļaviņa             Grundzāle  00:19:16 +05:48

V55+ Distance (2): 1 KP 3,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.    56 Vilis Mednis              Smiltene   00:16:52

 2.   136 Vairis Krauklis           Privātbūve 00:16:58 +00:06

V18 Distance (3): 1 KP 5,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.    38 Jānis Gailītis            Smiltenes  00:18:29

 2.  9003 Ralfs Zvaigzne            RJCJD      00:21:04 +02:35

 3.   354 Roberts Kvelde            Smiltenes  00:22:27 +03:58

 4.   398 Druvis Čakārnis           Smiltene   00:24:59 +06:30

V35 Distance (3): 1 KP 5,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   321 Kaspars Abuls             Grundzāle  00:18:55

 2.   631 Edgars Matuks                        00:19:54 +00:59

 3.   412 Lauris Veidemanis         Rauna      00:20:48 +01:53

 4.   494 Elvis Markss              Smiltenes  00:20:58 +02:03

 5.   605 Mārtiņš Briedis                      00:21:24 +02:29

 6.   602 Jānis Sīmanis             VUGD       00:21:38 +02:43

 7.   596 Pēteris Klapars           Jaunpiebal 00:22:18 +03:23

 8.   360 Gints Skrodelis           Smiltene   00:24:21 +05:26

 9.   327 Kārlis Albertiņš          Smiltenes  00:26:18 +07:23

10.   615 Māris Millers                        00:26:53 +07:58

V45 Distance (3): 1 KP 5,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   304 Dainis Sakalausks         Vudlande   00:19:22

 2.   616 Gatis Konters                        00:26:40 +07:18

V55 Distance (3): 1 KP 5,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.    54 Aigars Savickis           OK AZIMUTS 00:21:04

#1 Distance (S7,V7,S10,V10,S12,V12,S55+): 1 KP 1,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.   483 Mārcis Āboliņš            SCV       V10      00:04:08

 2.   477 Renārs Skorenko           Sporta skoV10      00:04:23 +00:15

 3.     5 Kristians Markss          Smiltene  V12      00:04:32 +00:24

 4.   364 Daniels Zarinš            SCV       V10      00:04:35 +00:27

 5.   462 Patriks Zaļkalns          TPP       V10      00:04:39 +00:31

 6.   365 Samanta Zariņa            SCV       S10      00:04:46 +00:38

 7.   905 Sanija Kaņipova           Variņi    S10      00:04:48 +00:40

 7.   501 Annija Alksne             Sporta skoS12      00:04:48 +00:40

 9.   801 Paula Zaļkalne            SSC       S10      00:04:56 +00:48

10.   629 Gustavs Šūtelis           FK SmiltenV10      00:04:57 +00:49

11.   802 Liene Ķikāne              SSC       S12      00:04:58 +00:50

12.   317 Paula Rudīte              Smiltene  S12      00:04:59 +00:51

13.   800 Elīza Ķikāne              SSC       S10      00:05:03 +00:55

14.   803 Elīza Āķe                 SSC       S12      00:05:04 +00:56

14.   807 Mārcis Penezis            Variņi    V12      00:05:04 +00:56

16.     3 Lauma Šeptere             SCV       S12      00:05:08 +01:00

17.   806 Rodrigo Ķikulis           Variņi    V12      00:05:10 +01:02

18.   811 Eimija Muižniece          Variņ     S10      00:05:12 +01:04

19.   593 Sandija Jansone           Smiltenes S10      00:05:13 +01:05

20.   439 Emīlija Seņka             SCV       S12      00:05:14 +01:06

21.   627 Kristiāns Grūbe           SV        V10      00:05:15 +01:07

21.   617 Luīze Visendorfa          Skolas    S12      00:05:15 +01:07

23.   260 Estere Stūre                        S10      00:05:28 +01:20

24.   298 Jānis Ošiņš               SCV       V12      00:05:36 +01:28

25.   542 Tomass Rubņikovičs        FK SmiltenV10      00:05:41 +01:33

25.   598 Una Pērkone                         S7       00:05:41 +01:33

27.   220 Kristīne Bleikša          PīlādzītisS7       00:05:42 +01:34

28.   296 Kārlis Purmalis           Smiltene V10      00:05:44 +01:36

29.   632 Nils Freimanis            Futbols   V10      00:05:45 +01:37

30.   516 Gustavs Goba              PīlādzītisV7       00:05:53 +01:45

31.   297 Kristers Purmalis         Smiltene  V10      00:05:57 +01:49

32.   621 Megija Grūbe              PīlādzītisS7       00:05:58 +01:50

33.   457 Adrians Leikarts          Smiltene  V7       00:05:59 +01:51

34.   463 Dinija Rīdere             Smiltenes S10      00:06:04 +01:56

35.   804 Samanta Āķe               SSC       S12      00:06:08 +02:00

36.   417 Markuss Grigulis          Sporta skoV12      00:06:24 +02:16

37.   609 Annija Cera               Palsmane  S7       00:06:36 +02:28

38.   464 Marta Alksne              Smiltenes S12      00:06:45 +02:37

39.   560 Karlīna Rīdere            PīlādzītisS7       00:06:46 +02:38

39.   240 Jasmīna Osīte             Mēri      S10      00:06:46 +02:38

41.   628 Paula Šūtele                        S7       00:06:50 +02:42

42.   805 Justīne Jeļesejeva        SSC       S12      00:06:51 +02:43

43.   517 Kristers Purviņš          SCV       V10      00:07:04 +02:56

44.   622 Marta Karlīne Virpule               S7       00:07:10 +03:02

45.   630 Alise Krilova                       S12      00:07:14 +03:06

46.   619 Elza Bogdanova                      S7       00:07:16 +03:08

46.   618 Anna Cīrule               Lepiķi    S7       00:07:16 +03:08

48.   527 Toms Grabovskis           Launkalne V7       00:07:57 +03:49

49.   611 Ieva Briede                         S7       00:08:01 +03:53

50.   543 Dārta Alksne              Smiltene  S7       00:08:13 +04:05

51.   601 Melānija Elza Sakalauska  Vudlande  S7       00:08:45 +04:37

52.   812 Elza Muižniece            Variņi    S7       00:09:23 +05:15

53.   600 Aivita Adukone            Smiltene  S7       00:09:53 +05:45

54.   810 Sanija Jansone            Pīlādzīts S7       00:10:21 +06:13

55.   594 Gerda Kondratjeva         Smiltene  S7       00:11:39 +07:31

#2 Distance (V15,S15,S18,S40,S55,V55+): 1 KP 3,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.  9004 Aleksis Bruņko            Variņi    V15      00:11:36

 2.   316 Daniels Blāķis            RJCJD     V15      00:12:08 +00:32

 3.   242 Kristers Stūris           Smiltene  V15      00:12:13 +00:37

 4.    18 Emīls Krišjānis Kalniņš   Smiltenes V15      00:12:21 +00:45

 5.   333 Laura Savicka             BJSS      S40      00:12:22 +00:46

 6.   809 Armands Joniņš            Variņi    V15      00:12:46 +01:10

 7.   191 Renārs Kļaviņš            Grundzāle V15      00:12:53 +01:17

 8.   133 Ieva Dille                Smiltene  S40      00:13:12 +01:36

 9.   288 Agnese Jaunmuktāne        Smiltenes S15      00:13:28 +01:52

 9.    48 Žanete Leimane            Smiltene  S55      00:13:28 +01:52

11.   268 Ernests Eglītis           Smiltene  V15      00:13:34 +01:58

12.   286 Anda Jaunmuktāne          OK AzimutsS15      00:13:37 +02:01

13.   215 Roberts Bleikšs           SCV       V15      00:13:38 +02:02

13.   212 Kaiva Sileniece           Azimuts   S15      00:13:38 +02:02

15.   613 Elita Zālīte              Smiltene  S55      00:13:49 +02:13

16.   625 Dāvids Eklons             FK SmiltenV15      00:13:51 +02:15

17.  9001 Eduards Šveicers          RJCJD     V15      00:13:55 +02:19

18.   604 Linda Mūsiņa                        S40      00:13:59 +02:23

19.  9000 Toms Zvaigzne             RJCJD     V15      00:14:04 +02:28

20.   437 Madara Celma              OK AZIMUTSS15      00:14:08 +02:32

21.   541 Sanija Reičela Feldmane   Smiltenes S15      00:14:23 +02:47

22.   451 Undīne Kaņipova           Smiltenes S15      00:14:32 +02:56

23.   194 Aiga Ozola                Smiltene  S55      00:14:38 +03:02

24.   376 Jana Marta Ivanovska      OK AzimutsS40      00:14:56 +03:20

25.   406 Ainārs Melderis           STPS      V15      00:14:58 +03:22

26.   350 Santa Rīdere              Smiltene  S40      00:15:13 +03:37

27.   454 Rudīte Grabovska          Launkalne S55      00:15:22 +03:46

28.   608 Inga Vīksna               Smiltene  S40      00:15:29 +03:53

29.   361 Lauma Damberga            Ilgas     S40      00:16:06 +04:30

29.   401 Linda Grūbe               Druvas    S40      00:16:06 +04:30

31.    43 Ilze Spalviņa             Smiltene  S40      00:16:43 +05:07

32.    56 Vilis Mednis              Smiltene  V55+     00:16:52 +05:16

33.   136 Vairis Krauklis           PrivātbūveV55+     00:16:58 +05:22

34.   553 Anita Adukone             Smiltene  S55      00:17:04 +05:28

35.   473 Jānis Rīders              FK  SmilteV15      00:17:05 +05:29

36.   599 Inese Meldere             Smiltene  S40      00:17:16 +05:40

37.   243 Kristaps Sleņģis          Smiltenes V15      00:17:26 +05:50

37.   485 Rodrigo Veigulis          FK SmiltenV15      00:17:26 +05:50

39.   620 Elza Cīrule               Lepiķi    S40      00:17:27 +05:51

40.   245 Anrijs Alksnis            Smiltenes V15      00:17:38 +06:02

41.   237 Tomass Alfrēds Tūcis      FK SmiltenV15      00:17:44 +06:08

42.   808 Keita Everte              Variņi    S15      00:18:34 +06:58

43.   805 Rūta Karlīna Baikasa      Variņi    S15      00:18:55 +07:19

44.   306 Marta Dūle                SCV       S15      00:19:02 +07:26

45.   461 Vita Alksne               Smiltene  S40      00:19:07 +07:31

46.   552 Dinija Buldure            Bilska    S15      00:19:14 +07:38

47.   222 Antra Kļaviņa             Grundzāle S55      00:19:16 +07:40

48.   285 Gija Kalvīte              Ind.      S40      00:19:21 +07:45

49.    11 Sabīne Marta Grēviņa      SCV       S15      00:19:27 +07:51

50.   626 Tomass Veismanis          FK SmiltenV15      00:21:24 +09:48

51.   624 Eduards Dāvis Putrālis    FK SmiltenV15      00:21:26 +09:50

#3 Distance (V18,V35,V45,V55): 1 KP 5,0 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.    38 Jānis Gailītis            Smiltenes V18      00:18:29

 2.   321 Kaspars Abuls             Grundzāle V35      00:18:55 +00:26

 3.   304 Dainis Sakalausks         Vudlande  V45      00:19:22 +00:53

 4.   631 Edgars Matuks                       V35      00:19:54 +01:25

 5.   412 Lauris Veidemanis         Rauna     V35      00:20:48 +02:19

 6.   494 Elvis Markss              Smiltenes V35      00:20:58 +02:29

 7.  9003 Ralfs Zvaigzne            RJCJD     V18      00:21:04 +02:35

 7.    54 Aigars Savickis           OK AZIMUTSV55      00:21:04 +02:35

 9.   605 Mārtiņš Briedis                     V35      00:21:24 +02:55

10.   602 Jānis Sīmanis             VUGD      V35      00:21:38 +03:09

11.   596 Pēteris Klapars           JaunpiebalV35      00:22:18 +03:49

12.   354 Roberts Kvelde            Smiltenes V18      00:22:27 +03:58

13.   360 Gints Skrodelis           Smiltene  V35      00:24:21 +05:52

14.   398 Druvis Čakārnis           Smiltene  V18      00:24:59 +06:30

15.   327 Kārlis Albertiņš          Smiltenes V35      00:26:18 +07:49

16.   616 Gatis Konters                       V45      00:26:40 +08:11

17.   615 Māris Millers                       V35      00:26:53 +08:24

Citas ziņas