Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skriešanas seriāls "Tepera takas'' 5. kārtas REZULTĀTI

Skriešanas seriāls "Tepera takas'' 5. kārta

2013.06.06.
Organizators : Guntars Markss, Mārtiņš Leimanis
Distanču priekšnieks : Guntars Markss

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   260 Estere Stūre              Pīlādzītis 00:06:19
 2.   315 Terēze Rozenova           Priekuļi   00:06:42 +00:23
 3.   303 Sabīne Puriņa             Pīlādzītis 00:07:25 +01:06
 4.   240 Jasmīna Osīte             Palsmane   00:07:43 +01:24
 5.   192 Kitija Abula              Grundzāle  00:07:57 +01:38


V7 Distance (1): 1 KP 1,0 km ^
  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   287 Markus Sirmais            Pīlādzītis 00:05:25
 2.   236 Edgars Timermanis         Pīlādzītis 00:05:29 +00:04
 3.   228 Olivers Jēkabs Skrapcis   STPS       00:06:06 +00:41


S10 Distance (1): 1 KP 1,0 km ^
  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   311 Kitija Rozenova           Priekuļi   00:04:57
 2.   286 Anda Jaunmuktāne          STPS       00:05:02 +00:05
 3.     0 Luīze Moruza              Smiltene   00:05:26 +00:29
 4.   288 Agnese Jaunmuktāne        STPS       00:05:29 +00:32
 5.    11 Sabīne Grēviņa            SCV        00:05:32 +00:35
 6.   293 Laura Marija Skujiņa      SCV        00:05:49 +00:52
 7.     1 Linda Laganovska          Launkalne  00:05:50 +00:53
 8.    12 Tīna Kukurīte             SCV        00:05:59 +01:02
 9.   294 Paula Luīze Ošiņa         SCV        00:06:02 +01:05
10.     2 Dita Spalviņa             SCV        00:06:48 +01:51


V10 Distance (1): 1 KP 1,0 km ^
  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   242 Kristers Stūris           STPS       00:04:27
 2.    18 Emīls Kalniņš             STPS       00:04:28 +00:01
 3.   215 Roberts Bleikšs           SCV        00:04:32 +00:05
 4.   277 Andris Miesnieks          SCV        00:04:47 +00:20
 5.   191 Renārs Kļaviņš            Grundzāles 00:05:30 +01:03
 6.     0 Roberts Lazdāns           Smiltene   00:05:46 +01:19
 7.     0 Ilvars Dūjiņš             Smiltene   00:05:52 +01:25
 8.   280 Ralfs Liepiņš             Launkalne  00:06:03 +01:36


S12 Distance (1): 1 KP 1,0 km ^
  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.     0 Eva Leikarte              Smiltene   00:05:10
 2.   201 Amanda Hirte              S3PS       00:05:22 +00:12
 3.   306 Marta Dūle                SCV        00:05:43 +00:33
 4.   159 Sindija Fjodorova         Smiltene   00:05:45 +00:35


S55+ Distance (1): 1 KP 1,0 km ^
  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   196 Lilita Medne              Smiltene   00:07:50


V15 Distance (2): 1 KP 3,0 km ^
  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   164 Aigars Dūjiņš             SmiltenesB 00:13:35
 2.   275 Alisters Balodis          STPS       00:16:22 +02:47


S15 Distance (2): 1 KP 3,0 km ^
  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   313 Undija Upeniece           Smiltene   00:14:23


S18 Distance (2): 1 KP 3,0 km ^
  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   314 Marta Mauriņa             Smiltene   00:15:30


S40 Distance (2): 1 KP 3,0 km ^
  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.    41 Iveta Kazaine             Smiltene   00:14:18
 2.   307 Evija Hirte               Smiltene   00:16:00 +01:42
 3.   285 Gija Kalvīte              Ind.       00:17:48 +03:30


S55 Distance (2): 1 KP 3,0 km ^
  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.    50 Ilze Muižniece            Variņi     00:14:46


V55+ Distance (2): 1 KP 3,0 km ^
  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   136 Vairis Krauklis           KaivoVudla 00:12:56
 2.    56 Vilis Mednis              Smiltene   00:15:22 +02:26


V35 Distance (3): 1 KP 5,0 km ^
  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   100 Mārtiņš Sorokins          Abuls      00:20:00
 2.   282 Juris Krūmiņš             Smiltene   00:21:51 +01:51
 3.   312 Gatis Rozenovs            Priekuļi   00:22:45 +02:45


V45 Distance (3): 1 KP 5,0 km ^
  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.    80 Ingars Grēns              Smiltene   00:23:55
 2.   284 Intars Kalvītis           LVM        00:24:53 +00:58
 3.    96 Uldis Kalniņš             Smiltene   00:26:27 +02:32
      221 Aivis Bleikšs             4. sekunde DNF     


V55 Distance (3): 1 KP 5,0 km ^
  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.    54 Aigars Savickis           Smiltene   00:21:01


#1 Distance (S7,V7,S10,V10,S12,V12,S55+): 1 KP 1,0 km ^
  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              
 1.   242 Kristers Stūris           STPS      V10      00:04:27
 2.    18 Emīls Kalniņš             STPS      V10      00:04:28 +00:01
 3.   215 Roberts Bleikšs           SCV       V10      00:04:32 +00:05
 4.   277 Andris Miesnieks          SCV       V10      00:04:47 +00:20
 5.   311 Kitija Rozenova           Priekuļi  S10      00:04:57 +00:30
 6.   286 Anda Jaunmuktāne          STPS      S10      00:05:02 +00:35
 7.     0 Eva Leikarte              Smiltene  S12      00:05:10 +00:43
 8.   201 Amanda Hirte              S3PS      S12      00:05:22 +00:55
 9.   287 Markus Sirmais            PīlādzītisV7       00:05:25 +00:58
10.     0 Luīze Moruza              Smiltene  S10      00:05:26 +00:59
11.   288 Agnese Jaunmuktāne        STPS      S10      00:05:29 +01:02
11.   236 Edgars Timermanis         PīlādzītisV7       00:05:29 +01:02
13.   191 Renārs Kļaviņš            GrundzālesV10      00:05:30 +01:03
14.    11 Sabīne Grēviņa            SCV       S10      00:05:32 +01:05
15.   306 Marta Dūle                SCV       S12      00:05:43 +01:16
16.   159 Sindija Fjodorova         Smiltene  S12      00:05:45 +01:18
17.     0 Roberts Lazdāns           Smiltene  V10      00:05:46 +01:19
18.   293 Laura Marija Skujiņa      SCV       S10      00:05:49 +01:22
19.     1 Linda Laganovska          Launkalne S10      00:05:50 +01:23
20.     0 Ilvars Dūjiņš             Smiltene  V10      00:05:52 +01:25
21.    12 Tīna Kukurīte             SCV       S10      00:05:59 +01:32
22.   294 Paula Luīze Ošiņa         SCV       S10      00:06:02 +01:35
23.   280 Ralfs Liepiņš             Launkalne V10      00:06:03 +01:36
24.   228 Olivers Jēkabs Skrapcis   STPS      V7       00:06:06 +01:39
25.   260 Estere Stūre              PīlādzītisS7       00:06:19 +01:52
26.   315 Terēze Rozenova           Priekuļi  S7       00:06:42 +02:15
27.     2 Dita Spalviņa             SCV       S10      00:06:48 +02:21
28.   303 Sabīne Puriņa             PīlādzītisS7       00:07:25 +02:58
29.   240 Jasmīna Osīte             Palsmane  S7       00:07:43 +03:16
30.   196 Lilita Medne              Smiltene  S55+     00:07:50 +03:23
31.   192 Kitija Abula              Grundzāle S7       00:07:57 +03:30


#2 Distance (V15,S15,S18,S40,S55,V55+): 1 KP 3,0 km ^
  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              
 1.   136 Vairis Krauklis           KaivoVudlaV55+     00:12:56
 2.   164 Aigars Dūjiņš             SmiltenesBV15      00:13:35 +00:39
 3.    41 Iveta Kazaine             Smiltene  S40      00:14:18 +01:22
 4.   313 Undija Upeniece           Smiltene  S15      00:14:23 +01:27
 5.    50 Ilze Muižniece            Variņi    S55      00:14:46 +01:50
 6.    56 Vilis Mednis              Smiltene  V55+     00:15:22 +02:26
 7.   314 Marta Mauriņa             Smiltene  S18      00:15:30 +02:34
 8.   307 Evija Hirte               Smiltene  S40      00:16:00 +03:04
 9.   275 Alisters Balodis          STPS      V15      00:16:22 +03:26
10.   285 Gija Kalvīte              Ind.      S40      00:17:48 +04:52


#3 Distance (V18,V35,V45,V55): 1 KP 5,0 km ^
  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              
 1.   100 Mārtiņš Sorokins          Abuls     V35      00:20:00
 2.    54 Aigars Savickis           Smiltene  V55      00:21:01 +01:01
 3.   282 Juris Krūmiņš             Smiltene  V35      00:21:51 +01:51
 4.   312 Gatis Rozenovs            Priekuļi  V35      00:22:45 +02:45
 5.    80 Ingars Grēns              Smiltene  V45      00:23:55 +03:55
 6.   284 Intars Kalvītis           LVM       V45      00:24:53 +04:53
 7.    96 Uldis Kalniņš             Smiltene  V45      00:26:27 +06:27
      221 Aivis Bleikšs             4. sekundeV45      DNF    

Citas ziņas