Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skriešanas seriāls "Tepera takas'' 6. kārtas REZULTĀTI 2

Skriešanas seriāls "Tepera takas'' 6. kārta
2013.06.13.
Organizators : Guntars Markss, Mārtiņš Leimanis
Distanču priekšnieks : Guntars Markss
[
S7 Distance (1): 1 KP 1,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt             
 1.   278 Arta Gailīte              Pīlādzītis 00:05:51
 2.     3 Lauma Šeptere             Lācēni     00:06:24 +00:33
 3.   303 Sabīne Puriņa             Pīlādzītis 00:06:45 +00:54
 4.   192 Kitija Abula              Grundzāle  00:08:35 +02:44
 5.   240 Jasmīna Osīte             Palsmane   00:09:10 +03:19
 6.   220 Kristīne Bleikša          Pīlādzītis 00:09:15 +03:24

V7 Distance (1): 1 KP 1,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt             
 1.     5 Kristians Markss          Pīlādzītis 00:05:39
 2.   287 Markus Sirmais            Pīlādzītis 00:06:01 +00:22
 3.   270 Rūdolfs Alksnis           Smiltene   00:08:59 +03:20

S10 Distance (1): 1 KP 1,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt             
 1.   311 Kitija Rozenova           Priekuļi   00:04:37
 2.   318 Eva Leikarte              Smiltene   00:05:02 +00:25
 3.   286 Anda Jaunmuktāne          STPS       00:05:05 +00:28
 4.     1 Linda Laganovska          Launkalne  00:05:18 +00:41
 5.    12 Tīna Kukurīte             SCV        00:05:26 +00:49
 6.   288 Agnese Jaunmuktāne        STPS       00:05:29 +00:52
 7.   294 Paula Luīze Ošiņa         SCV        00:05:33 +00:56
 8.    11 Sabīne Grēviņa            SCV        00:05:37 +01:00
 9.   256 Laura Veģere              SCV        00:05:55 +01:18
10.     0 Paula Rudīte              Smiltene   00:06:13 +01:36
11.   293 Laura Marija Skujiņa      SCV        00:06:28 +01:51
12.     2 Dita Spalviņa             SCV        00:07:50 +03:13

V10 Distance (1): 1 KP 1,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt             
 1.    18 Emīls Kalniņš             STPS       00:04:25
 2.   277 Andris Miesnieks          SCV        00:04:42 +00:17
 2.   242 Kristers Stūris           STPS       00:04:42 +00:17
 2.   215 Roberts Bleikšs           SCV        00:04:42 +00:17
 5.   191 Renārs Kļaviņš            Grundzāles 00:05:42 +01:17
 5.   280 Ralfs Liepiņš             Launkalne  00:05:42 +01:17
 7.   319 Roberts Lazdāns           Smiltene   00:05:52 +01:27
 8.     0 Ilvars Dūjiņš             Smiltene   00:06:06 +01:41

S12 Distance (1): 1 KP 1,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt             
 1.     9 Sabīne Marksa             SCV        00:04:49
 2.     8 Dārta Cīrule              STPS       00:05:07 +00:18
 3.   306 Marta Dūle                SCV        00:06:28 +01:39
 4.   159 Sindija Fjodorova         Smiltene   00:06:41 +01:52

V12 Distance (1): 1 KP 1,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt             
 1.   316 Daniels Blāķis            STPS       00:06:44

V15 Distance (2): 1 KP 3,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt             
 1.   184 Ričards Rullis            Smiltenes  00:11:09
 2.   122 Rūdolfs Zušmanis          STPS       00:11:31 +00:22
 3.   156 Tomass Ozols              SmiltenesB 00:12:48 +01:39
 4.   164 Aigars Dūjiņš             SmiltenesB 00:13:43 +02:34
 5.   174 Artūrs Žēbins             SmiltenesB 00:14:37 +03:28
 6.   281 Kristaps Kuprišs          STPS       00:14:38 +03:29
 7.   275 Alisters Balodis          STPS       00:16:01 +04:52

S15 Distance (2): 1 KP 3,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt             
 1.   313 Undija Upeniece           Smiltene   00:14:17

S18 Distance (2): 1 KP 3,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt             
 1.   314 Marta Mauriņa             Smiltene   00:15:36

S40 Distance (2): 1 KP 3,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt             
 1.    41 Iveta Kazaine             Smiltene   00:13:43
 2.   141 Ingūna Gailīte            ind        00:16:08 +02:25
 3.   285 Gija Kalvīte              Ind.       00:17:33 +03:50

S55 Distance (2): 1 KP 3,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt             
 1.   291 Līga Zušmane              ind.       00:20:24

V35 Distance (3): 1 KP 5,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt             
 1.   138 Kārlis Šteinbriks         Smiltene   00:19:30
 2.   312 Gatis Rozenovs            Priekuļi   00:22:02 +02:32
 3.   282 Juris Krūmiņš             Smiltene   00:22:42 +03:12

V45 Distance (3): 1 KP 5,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt             
 1.    80 Ingars Grēns              Smiltene   00:23:19
 2.    96 Uldis Kalniņš             Smiltene   00:23:38 +00:19
 3.   284 Intars Kalvītis           LVM        00:24:32 +01:13

#1 Distance (S7,V7,S10,V10,S12,V12,S55+): 1 KP 1,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt             
 1.    18 Emīls Kalniņš             STPS      V10      00:04:25
 2.   311 Kitija Rozenova           Priekuļi  S10      00:04:37 +00:12
 3.   242 Kristers Stūris           STPS      V10      00:04:42 +00:17
 3.   277 Andris Miesnieks          SCV       V10      00:04:42 +00:17
 3.   215 Roberts Bleikšs           SCV       V10      00:04:42 +00:17
 6.     9 Sabīne Marksa             SCV       S12      00:04:49 +00:24
 7.   318 Eva Leikarte              Smiltene  S10      00:05:02 +00:37
 8.   286 Anda Jaunmuktāne          STPS      S10      00:05:05 +00:40
 9.     8 Dārta Cīrule              STPS      S12      00:05:07 +00:42
10.     1 Linda Laganovska          Launkalne S10      00:05:18 +00:53
11.    12 Tīna Kukurīte             SCV       S10      00:05:26 +01:01
12.   288 Agnese Jaunmuktāne        STPS      S10      00:05:29 +01:04
13.   294 Paula Luīze Ošiņa         SCV       S10      00:05:33 +01:08
14.    11 Sabīne Grēviņa            SCV       S10      00:05:37 +01:12
15.     5 Kristians Markss          PīlādzītisV7       00:05:39 +01:14
16.   280 Ralfs Liepiņš             Launkalne V10      00:05:42 +01:17
16.   191 Renārs Kļaviņš            GrundzālesV10      00:05:42 +01:17
18.   278 Arta Gailīte              PīlādzītisS7       00:05:51 +01:26
19.   319 Roberts Lazdāns           Smiltene  V10      00:05:52 +01:27
20.   256 Laura Veģere              SCV       S10      00:05:55 +01:30
21.   287 Markus Sirmais            PīlādzītisV7       00:06:01 +01:36
22.     0 Ilvars Dūjiņš             Smiltene  V10      00:06:06 +01:41
23.     0 Paula Rudīte              Smiltene  S10      00:06:13 +01:48
24.     3 Lauma Šeptere             Lācēni    S7       00:06:24 +01:59
25.   306 Marta Dūle                SCV       S12      00:06:28 +02:03
25.   293 Laura Marija Skujiņa      SCV       S10      00:06:28 +02:03
27.   159 Sindija Fjodorova         Smiltene  S12      00:06:41 +02:16
28.   316 Daniels Blāķis            STPS      V12      00:06:44 +02:19
29.   303 Sabīne Puriņa             PīlādzītisS7       00:06:45 +02:20
30.     2 Dita Spalviņa             SCV       S10      00:07:50 +03:25
31.   192 Kitija Abula              Grundzāle S7       00:08:35 +04:10
32.   270 Rūdolfs Alksnis           Smiltene  V7       00:08:59 +04:34
33.   240 Jasmīna Osīte             Palsmane  S7       00:09:10 +04:45
34.   220 Kristīne Bleikša          PīlādzītisS7       00:09:15 +04:50

#2 Distance (V15,S15,S18,S40,S55,V55+): 1 KP 3,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt             
 1.   184 Ričards Rullis            Smiltenes V15      00:11:09
 2.   122 Rūdolfs Zušmanis          STPS      V15      00:11:31 +00:22
 3.   156 Tomass Ozols              SmiltenesBV15      00:12:48 +01:39
 4.   164 Aigars Dūjiņš             SmiltenesBV15      00:13:43 +02:34
 4.    41 Iveta Kazaine             Smiltene  S40      00:13:43 +02:34
 6.   313 Undija Upeniece           Smiltene  S15      00:14:17 +03:08
 7.   174 Artūrs Žēbins             SmiltenesBV15      00:14:37 +03:28
 8.   281 Kristaps Kuprišs          STPS      V15      00:14:38 +03:29
 9.   314 Marta Mauriņa             Smiltene  S18      00:15:36 +04:27
10.   275 Alisters Balodis          STPS      V15      00:16:01 +04:52
11.   141 Ingūna Gailīte            ind       S40      00:16:08 +04:59
12.   285 Gija Kalvīte              Ind.      S40      00:17:33 +06:24
13.   291 Līga Zušmane              ind.      S55      00:20:24 +09:15

#3 Distance (V18,V35,V45,V55): 1 KP 5,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt             
 1.   138 Kārlis Šteinbriks         Smiltene  V35      00:19:30
 2.   312 Gatis Rozenovs            Priekuļi  V35      00:22:02 +02:32
 3.   282 Juris Krūmiņš             Smiltene  V35      00:22:42 +03:12
 4.    80 Ingars Grēns              Smiltene  V45      00:23:19 +03:49
 5.    96 Uldis Kalniņš             Smiltene  V45      00:23:38 +04:08
 6.   284 Intars Kalvītis           LVM       V45      00:24:32 +05:02

© Tak-Soft 2001-2012 http://www.tak-soft.com SIME:4.37

Komentāri 2

tiesnesis

vairākās vietās var viltīgi saīsināt trasi,vajadzētu pavērot ,daudzi rezultāti nav objektīvi.

pirms 4 gadiem, 2013.06.15 00:50

Viktors

Skrienam jau prieks sevis, nevis prieks ta lai butu atraki par citiem

pirms 4 gadiem, 2013.07.08 01:37

Citas ziņas