Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tepera takas 2018 1. kārtas rezultāti

Skriešanas seriāls "Tepera takas'' 2018, 1. kārta

10.05.2018.

Organizators : Guntars Markss, Mārtiņš Mārcis Leimanis

Distanču priekšnieks : Guntars Markss

S7 Distance (1): 1 KP 1,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   598 Una Pērkone                          00:04:50

 2.   628 Paula Šūtele                         00:05:45 +00:55

 3.   649 Alise Ķikāne              Smiltene   00:05:46 +00:56

 4.   609 Annija Cera               Palsmane   00:06:04 +01:14

 5.   560 Karlīna Rīdere            Pīlādzītis 00:06:09 +01:19

 6.   331 Gabriela Albertiņa        Pīlādzītis 00:06:42 +01:52

 6.   643 Dārta Dance                          00:06:42 +01:52

 8.   619 Elza Bogdanova                       00:06:46 +01:56

 9.   962 Marta Krēvica             Individuāl 00:06:51 +02:01

10.   611 Ieva Briede                          00:07:09 +02:19

11.   812 Elza Muižniece            Variņi     00:07:32 +02:42

12.   601 Melānija Elza Sakalauska  Vudlande   00:07:33 +02:43

13.   543 Dārta Alksne              Smiltene   00:07:51 +03:01

14.   656 Anna Karlīna Seņka        b/d Pīlādz 00:08:08 +03:18

15.   964 Evelīna Timermane         Smiltene   00:08:20 +03:30

16.   600 Aivita Adukone            Smiltene   00:08:32 +03:42

17.   579 Zane Tarasa               Individuāl 00:08:38 +03:48

18.   959 Lote Tarasa               B/d Pīlādz 00:08:43 +03:53

19.   594 Gerda Kondratjeva         Smiltene   00:09:07 +04:17

V7 Distance (1): 1 KP 1,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   955 Edvards Balodis           b/d pīlādz 00:05:59

 2.   957 Roberts Zīvers            Smiltenes  00:06:07 +00:08

 3.   977 Emīls Ķikāns              Individuāl 00:06:29 +00:30

 4.   968 Rihards Jemsts            Pīlādzīts  00:06:41 +00:42

 5.   956 Markuss Avotiņš           Individuāl 00:07:02 +01:03

 6.   527 Toms Grabovskis           Launkalne  00:07:24 +01:25

 7.   960 Norberts Jāņkalns         Pelēni     00:08:50 +02:51

S10 Distance (1): 1 KP 1,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   801 Paula Zaļkalne            SSC        00:04:46

 2.   456 Paula Petrovska           SCV        00:04:47 +00:01

 2.   192 Kitija Abula              Grundzāle  00:04:47 +00:01

 4.   800 Elīza Ķikāne              SSC        00:04:49 +00:03

 5.   905 Sanija Kaņipova           Variņi     00:04:51 +00:05

 6.   365 Samanta Zariņa            SCV        00:04:58 +00:12

 7.   642 Krista Dance                         00:05:16 +00:30

 8.   463 Dinija Rīdere             Smiltenes  00:05:27 +00:41

 9.   464 Marta Alksne              Smiltenes  00:05:35 +00:49

10.   966 Elīna Bačka               Grundzāle  00:05:48 +01:02

11.   971 Annija Šmite              Individuāl 00:22:15 +17:29

V10 Distance (1): 1 KP 1,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   289 Rauls Kristers Sakalusks  Futbola kl 00:04:17

 2.   629 Gustavs Šūtelis           FK Smilten 00:04:30 +00:13

 3.   477 Renārs Skorenko           Sporta sko 00:04:43 +00:26

 4.   457 Adrians Leikarts          Smiltene   00:04:53 +00:36

 5.   965 Mārtiņš Dombrovskis       Velolifest 00:04:56 +00:39

 6.   535 Emīls Tarass              OK AZIMUTS 00:05:03 +00:46

 7.   377 Emīls Čukurs              OK AZIMUTS 00:05:09 +00:52

 8.   516 Gustavs Goba              Garām ejot 00:05:17 +01:00

 9.   572 Eduards Vilkasts          Smiltenes  00:05:34 +01:17

10.   449 Pauls Grabovskis          SBJSS      00:05:49 +01:32

11.   961 Kristers Everts           Variņu pam 00:05:59 +01:42

12.   819 Kristers Rozentāls        OK AZIMUTS 00:06:07 +01:50

S12 Distance (1): 1 KP 1,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   978 Valērija Čuhnova          Smiltenes  00:04:42

 1.   802 Liene Ķikāne              SSC        00:04:42 +00:00

 3.   439 Emīlija Seņka             SCV        00:04:55 +00:13

 4.   585 Anete Stabiņa             Grundzāle  00:05:08 +00:26

 5.   501 Annija Alksne             Sporta sko 00:05:51 +01:09

V12 Distance (1): 1 KP 1,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   418 Emīls Goba                Garām Ejot 00:04:24

 2.   573 Kristians Vilkasts        Smiltenes  00:04:50 +00:26

 3.   298 Jānis Ošiņš               SCV        00:05:02 +00:38

 4.   462 Patriks Zaļkalns          SV         00:05:07 +00:43

 5.   817 Matīss Kalējs             OK AZIMUTS 00:05:32 +01:08

 6.   417 Markuss Grigulis          Sporta sko 00:05:47 +01:23

 7.   419 Dāvis Grabovskis          Sm BJSS    00:07:17 +02:53

V15 Distance (2): 1 KP 3,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   191 Renārs Kļaviņš            Grundzāle  00:13:01

 2.   364 Daniels Zarinš            SCV        00:17:10 +04:09

S15 Distance (2): 1 KP 3,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   288 Agnese Jaunmuktāne        Smiltenes  00:13:14

 2.   286 Anda Jaunmuktāne          OK Azimuts 00:13:20 +00:06

 3.   451 Undīne Kaņipova           Smiltenes  00:14:50 +01:36

 4.   437 Madara Celma              OK AZIMUTS 00:15:19 +02:05

 4.   465 Anete Anna Strazdiņa      Grundzāle  00:15:19 +02:05

 6.    12 Tīna Kukurīte             SCV        00:15:35 +02:21

 7.   805 Rūta Karlīna Bakaisa      Variņi     00:16:16 +03:02

 8.   967 Justīne Everte            Variņi     00:17:11 +03:57

S18 Distance (2): 1 KP 3,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   950 Līga Kaparkalēja          Smiltene   00:17:00

 2.   951 Megija Kalniņa            Smiltene   00:17:12 +00:12

 3.   952 Kristīna Solotkaja        Smiltene   00:18:13 +01:13

S40 Distance (2): 1 KP 3,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   133 Ieva Dille                Smiltene   00:12:23

 2.   604 Linda Briede                         00:13:17 +00:54

 3.    41 Iveta Kazaine             Smiltene   00:13:37 +01:14

 3.   376 Jana Marta Ivanovska      OK Azimuts 00:13:37 +01:14

 5.   608 Inga Vīksna               Smiltene   00:15:13 +02:50

 6.   361 Lauma Damberga            Ilgas      00:15:51 +03:28

 7.   963 Signe Šūtele              Saltupi 10 00:15:53 +03:30

 8.   599 Inese Meldere             Smiltene   00:15:59 +03:36

 9.   958 Santa Sinka               Sinkas rez 00:16:08 +03:45

10.   973 Sandra Ābele              Mammadaba  00:16:18 +03:55

11.   557 Monta Sīmane              Ir vakars  00:16:47 +04:24

12.   974 Lāsma Serdāne             Smiltene   00:16:55 +04:32

13.   641 Laura Leimane                        00:16:58 +04:35

14.   975 Jeļena Dombrovska         Smiltenes  00:17:09 +04:46

15.   634 Arita Brikane             Variņi     00:18:37 +06:14

16.   954 Lita Kalniņa              Individuāl 00:20:30 +08:07

16.   953 Irita Ļeļeva              Individuāl 00:20:30 +08:07

18.   969 Monta Miglava             Individuāl 00:20:49 +08:26

19.   970 Līga Čukure               Individuāl 00:22:47 +10:24

S55 Distance (2): 1 KP 3,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.    48 Žanete Leimane            Smiltene   00:13:16

 2.   613 Elita Zālīte              Smiltene   00:13:25 +00:09

 3.   194 Aiga Ozola                Smiltene   00:14:16 +01:00

 4.   587 Gunita Ķelpa              Vidaga     00:15:00 +01:44

 5.    50 Ilzīte Muižniece          Smiltene   00:15:27 +02:11

 6.   553 Anita Adukone             Smiltene   00:18:01 +04:45

 7.   454 Rudīte Grabovska          Launkalne  00:18:23 +05:07

 8.   583 Lāsma Vilkaste            Palsnae    00:19:31 +06:15

V55+ Distance (2): 1 KP 3,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   453 Mihails Feldhūns          Vudlande   00:20:27

V18 Distance (3): 1 KP 5,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   661 Markuss Straume           Individuāl 00:21:41

V35 Distance (3): 1 KP 5,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   321 Kaspars Abuls             Grundzāle  00:18:26

 2.   412 Lauris Veidemanis         Rauna      00:20:05 +01:39

 3.   605 Mārtiņš Briedis                      00:21:12 +02:46

 4.   282 Juris Krūmiņš             Smiltene   00:21:50 +03:24

 5.   640 Edgars Skrastiņš                     00:21:54 +03:28

 6.   972 Rihards Gailīts           Individuāl 00:22:31 +04:05

 7.   360 Gints Skrodelis           Smiltene   00:24:07 +05:41

 8.   615 Māris Millers                        00:29:35 +11:09

V45 Distance (3): 1 KP 5,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   509 Vadims Markss             Vudlande   00:23:17

 2.   458 Jānis Leikarts            Garām ejot 00:25:50 +02:33

 3.   616 Gatis Konters                        00:29:18 +06:01

V55 Distance (3): 1 KP 5,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   391 Māris Stabiņš             Grundzāle  00:25:13

 2.    55 Ivars Joksts              BJSS       00:27:14 +02:01

 3.   558 Andris Vilkasts           Palsmane   00:28:22 +03:09

#1 Distance (S7,V7,S10,V10,S12,V12,S55+): 1 KP 1,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.   289 Rauls Kristers Sakalusks  Futbola klV10      00:04:17

 2.   418 Emīls Goba                Garām EjotV12      00:04:24 +00:07

 3.   629 Gustavs Šūtelis           FK SmiltenV10      00:04:30 +00:13

 4.   978 Valērija Čuhnova          Smiltenes S12      00:04:42 +00:25

 4.   802 Liene Ķikāne              SSC       S12      00:04:42 +00:25

 6.   477 Renārs Skorenko           Sporta skoV10      00:04:43 +00:26

 7.   801 Paula Zaļkalne            SSC       S10      00:04:46 +00:29

 8.   456 Paula Petrovska           SCV       S10      00:04:47 +00:30

 8.   192 Kitija Abula              Grundzāle S10      00:04:47 +00:30

10.   800 Elīza Ķikāne              SSC       S10      00:04:49 +00:32

11.   573 Kristians Vilkasts        Smiltenes V12      00:04:50 +00:33

11.   598 Una Pērkone                         S7       00:04:50 +00:33

13.   905 Sanija Kaņipova           Variņi    S10      00:04:51 +00:34

14.   457 Adrians Leikarts          Smiltene  V10      00:04:53 +00:36

15.   439 Emīlija Seņka             SCV       S12      00:04:55 +00:38

16.   965 Mārtiņš Dombrovskis       VelolifestV10      00:04:56 +00:39

17.   365 Samanta Zariņa            SCV       S10      00:04:58 +00:41

18.   298 Jānis Ošiņš               SCV       V12      00:05:02 +00:45

19.   535 Emīls Tarass              OK AZIMUTSV10      00:05:03 +00:46

20.   462 Patriks Zaļkalns          SV        V12      00:05:07 +00:50

21.   585 Anete Stabiņa             Grundzāle S12      00:05:08 +00:51

22.   377 Emīls Čukurs              OK AZIMUTSV10      00:05:09 +00:52

23.   642 Krista Dance                        S10      00:05:16 +00:59

24.   516 Gustavs Goba              Garām ejotV10      00:05:17 +01:00

25.   463 Dinija Rīdere             Smiltenes S10      00:05:27 +01:10

26.   817 Matīss Kalējs             OK AZIMUTSV12      00:05:32 +01:15

27.   572 Eduards Vilkasts          Smiltenes V10      00:05:34 +01:17

28.   464 Marta Alksne              Smiltenes S10      00:05:35 +01:18

29.   628 Paula Šūtele                        S7       00:05:45 +01:28

30.   649 Alise Ķikāne              Smiltene  S7       00:05:46 +01:29

31.   417 Markuss Grigulis          Sporta skoV12      00:05:47 +01:30

32.   966 Elīna Bačka               Grundzāle S10      00:05:48 +01:31

33.   449 Pauls Grabovskis          SBJSS     V10      00:05:49 +01:32

34.   501 Annija Alksne             Sporta skoS12      00:05:51 +01:34

35.   961 Kristers Everts           Variņu pamV10      00:05:59 +01:42

35.   955 Edvards Balodis           b/d pīlādzV7       00:05:59 +01:42

37.   609 Annija Cera               Palsmane  S7       00:06:04 +01:47

38.   819 Kristers Rozentāls        OK AZIMUTSV10      00:06:07 +01:50

38.   957 Roberts Zīvers            Smiltenes V7       00:06:07 +01:50

40.   560 Karlīna Rīdere            PīlādzītisS7       00:06:09 +01:52

41.   977 Emīls Ķikāns              IndividuālV7       00:06:29 +02:12

42.   968 Rihards Jemsts            Pīlādzīts V7       00:06:41 +02:24

43.   331 Gabriela Albertiņa        PīlādzītisS7       00:06:42 +02:25

43.   643 Dārta Dance                         S7       00:06:42 +02:25

45.   619 Elza Bogdanova                      S7       00:06:46 +02:29

46.   962 Marta Krēvica             IndividuālS7       00:06:51 +02:34

47.   956 Markuss Avotiņš           IndividuālV7       00:07:02 +02:45

48.   611 Ieva Briede                         S7       00:07:09 +02:52

49.   419 Dāvis Grabovskis          Sm BJSS   V12      00:07:17 +03:00

50.   527 Toms Grabovskis           Launkalne V7       00:07:24 +03:07

51.   812 Elza Muižniece            Variņi    S7       00:07:32 +03:15

52.   601 Melānija Elza Sakalauska  Vudlande  S7       00:07:33 +03:16

53.   543 Dārta Alksne              Smiltene  S7       00:07:51 +03:34

54.   656 Anna Karlīna Seņka        b/d PīlādzS7       00:08:08 +03:51

55.   964 Evelīna Timermane         Smiltene  S7       00:08:20 +04:03

56.   600 Aivita Adukone            Smiltene  S7       00:08:32 +04:15

57.   579 Zane Tarasa               IndividuālS7       00:08:38 +04:21

58.   959 Lote Tarasa               B/d PīlādzS7       00:08:43 +04:26

59.   960 Norberts Jāņkalns         Pelēni    V7       00:08:50 +04:33

60.   594 Gerda Kondratjeva         Smiltene  S7       00:09:07 +04:50

61.   971 Annija Šmite              IndividuālS10      00:22:15 +17:58

#2 Distance (V15,S15,S18,S40,S55,V55+): 1 KP 3,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.   133 Ieva Dille                Smiltene  S40      00:12:23

 2.   191 Renārs Kļaviņš            Grundzāle V15      00:13:01 +00:38

 3.   288 Agnese Jaunmuktāne        Smiltenes S15      00:13:14 +00:51

 4.    48 Žanete Leimane            Smiltene  S55      00:13:16 +00:53

 5.   604 Linda Briede                        S40      00:13:17 +00:54

 6.   286 Anda Jaunmuktāne          OK AzimutsS15      00:13:20 +00:57

 7.   613 Elita Zālīte              Smiltene  S55      00:13:25 +01:02

 8.   376 Jana Marta Ivanovska      OK AzimutsS40      00:13:37 +01:14

 8.    41 Iveta Kazaine             Smiltene  S40      00:13:37 +01:14

10.   194 Aiga Ozola                Smiltene  S55      00:14:16 +01:53

11.   451 Undīne Kaņipova           Smiltenes S15      00:14:50 +02:27

12.   587 Gunita Ķelpa              Vidaga    S55      00:15:00 +02:37

13.   608 Inga Vīksna               Smiltene  S40      00:15:13 +02:50

14.   437 Madara Celma              OK AZIMUTSS15      00:15:19 +02:56

14.   465 Anete Anna Strazdiņa      Grundzāle S15      00:15:19 +02:56

16.    50 Ilzīte Muižniece          Smiltene  S55      00:15:27 +03:04

17.    12 Tīna Kukurīte             SCV       S15      00:15:35 +03:12

18.   361 Lauma Damberga            Ilgas     S40      00:15:51 +03:28

19.   963 Signe Šūtele              Saltupi 10S40      00:15:53 +03:30

20.   599 Inese Meldere             Smiltene  S40      00:15:59 +03:36

21.   958 Santa Sinka               Sinkas rezS40      00:16:08 +03:45

22.   805 Rūta Karlīna Bakaisa      Variņi    S15      00:16:16 +03:53

23.   973 Sandra Ābele              Mammadaba S40      00:16:18 +03:55

24.   557 Monta Sīmane              Ir vakars S40      00:16:47 +04:24

25.   974 Lāsma Serdāne             Smiltene  S40      00:16:55 +04:32

26.   641 Laura Leimane                       S40      00:16:58 +04:35

27.   950 Līga Kaparkalēja          Smiltene  S18      00:17:00 +04:37

28.   975 Jeļena Dombrovska         Smiltenes S40      00:17:09 +04:46

29.   364 Daniels Zarinš            SCV       V15      00:17:10 +04:47

30.   967 Justīne Everte            Variņi    S15      00:17:11 +04:48

31.   951 Megija Kalniņa            Smiltene  S18      00:17:12 +04:49

32.   553 Anita Adukone             Smiltene  S55      00:18:01 +05:38

33.   952 Kristīna Solotkaja        Smiltene  S18      00:18:13 +05:50

34.   454 Rudīte Grabovska          Launkalne S55      00:18:23 +06:00

35.   634 Arita Brikane             Variņi    S40      00:18:37 +06:14

36.   583 Lāsma Vilkaste            Palsnae   S55      00:19:31 +07:08

37.   453 Mihails Feldhūns          Vudlande  V55+     00:20:27 +08:04

38.   953 Irita Ļeļeva              IndividuālS40      00:20:30 +08:07

38.   954 Lita Kalniņa              IndividuālS40      00:20:30 +08:07

40.   969 Monta Miglava             IndividuālS40      00:20:49 +08:26

41.   970 Līga Čukure               IndividuālS40      00:22:47 +10:24

#3 Distance (V18,V35,V45,V55): 1 KP 5,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.   321 Kaspars Abuls             Grundzāle V35      00:18:26

 2.   412 Lauris Veidemanis         Rauna     V35      00:20:05 +01:39

 3.   605 Mārtiņš Briedis                     V35      00:21:12 +02:46

 4.   661 Markuss Straume           IndividuālV18      00:21:41 +03:15

 5.   282 Juris Krūmiņš             Smiltene  V35      00:21:50 +03:24

 6.   640 Edgars Skrastiņš                    V35      00:21:54 +03:28

 7.   972 Rihards Gailīts           IndividuālV35      00:22:31 +04:05

 8.   509 Vadims Markss             Vudlande  V45      00:23:17 +04:51

 9.   360 Gints Skrodelis           Smiltene  V35      00:24:07 +05:41

10.   391 Māris Stabiņš             Grundzāle V55      00:25:13 +06:47

11.   458 Jānis Leikarts            Garām ejotV45      00:25:50 +07:24

12.    55 Ivars Joksts              BJSS      V55      00:27:14 +08:48

13.   558 Andris Vilkasts           Palsmane  V55      00:28:22 +09:56

14.   616 Gatis Konters                       V45      00:29:18 +10:52

15.   615 Māris Millers                       V35      00:29:35 +11:09

Citas ziņas