Sapratu

Veterāni Igaunijas arēnā

Sestdien Tartu sporta manēžā notika Igaunijas atklātais čempionāts vieglatlētikā veterāniem, kurā piedalījās arī Valkas novada sportisti.“Pavisam šajos mačos piedalījās piecu valsti sportisti.

Vispatīkamākais bija latviešu panākums 3000 metru skrējienā, kur visus goda pjedestāla pakāpienus aizņēma skrējēji no Latvijas, tostarp arī valcēnietis Andris Dainis. Tur mēs dominējām, gluži tāpat kā somi 800 metru distancē,” komentē sacensību dalībnieks Tālis Auniņš. Šajos mačos piedalījās Somijas, Krievijas, Lielbritānijas, Lietuvas un Latvijas vieglatlēti.

Sacensības notika saskaņā ar starptautiskajiem noteikumiem, kur atkarībā no dalībnieka vecuma noteikts vērtēšanas koeficients. A. Dainim 3000 metru skrējienā otrā vieta, kaut gan absolūtajā rezultātu vērtējumā viņš finišēja ceturtais. Aldis Dainis 800 metros bija piektajā vietā. Tālis Auniņš 60 metru distancē 29 dalībnieku konkurencē ierindojās 11. vietā, bet 200 metru distancē viņam 10. vieta. Anta Mincāne 3000 metros soļošanā izcīnīja bronzas medaļu. Lielisks panākums Aijai Lācei, kura 800 metros izcīnīja sudrabu, bet Antai šajā disciplīnā – bronza.