Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Noslēdzies Smiltenes atklātais čempionāts 2. līgas komandām

Ar trešā posma izspēli aizvadītajā svētdienā noslēdzās Smiltenes atklātais čempionāts telpu futbolā otrajā līgā. 


Sacentās astoņas komandas: “FK Smiltene”, “Smiltenes CSKA veterāni”, “X-Team”, “Skorpions”, “Namejs”, “Veterāni”, “FK Wannabe” un “Zellis”. Ne vienai vien komandai bija būtiski, kādu vietu tā iegūs sacensību pēdējā, trešajā posmā, lai pakāptos augstāk kopvērtējuma tabulā.


Pēdējais posms pārsteidz

Komandas, kā jau ierasts, tika sadalītas divās grupās (A un B) pēc iepriekšējā posma rezultātiem. No A grupas izkļuva turnīra līdere, Gulbenes novada komanda “Zellis”, uzvarot visās grupas spēlēs, un “FK Wannabe”, kas, pateicoties tikai labākai vārtu attiecībai, pārspēja “Smiltenes CSKA veterānu” komandu, informē sacensību organizators Arnis Platpīrs. Viņš arī norāda, ka “FK Wannabe” tā bija pirmā reize šajā čempionātā, kad komanda izkļuva no grupas.

No B grupas tiesības spēlēt pusfinālos pēc saspringtām cīņām ieguva komandas “FK Smiltene” un “Skorpions”.

Spēlē par 5. - 6. vietu “Smiltenes CSKA veterāni” ar rezultātu 5:1 uzvarēja komandu “Namejs”.  Spēlē par 7.- 8. vietu “Veterānu” komanda ar 1:2 zaudēja “X-Team”. 

Pirmajā pusfināla spēlē sacentās “FK Smiltene” un “FK Wannabe”. “Lielāko spēles laiku “FK Wannabe” bija vadībā ar rezultātu 2:0, taču spēle noslēdzās neizšķirti (2:2). Tas nozīmēja, ka  būs jāizpilda pēcspēles soda sitieni. “FK Wannabe” nepieļāva nevienu kļūdu soda sitienu sērijā un uzvarēja “FK Smiltene” ar 3:2,” komentē A. Platpīrs.

Otrajā pusfināla spēlē starp komandām “Zellis” un “Skorpions” uzvara bija ļoti nepiešama “Skorpionam”, lai varētu pretendēt uz kādu no godalgotajām vietām čempionāta kopvērtējumā. Spēles sākumā “Skorpions” izvirzījās vadībā ar rezultātu 1:0, bet spēles beigu daļā “Zellis” guva vārtus un panāca neizšķirtu (1:1). Tomēr “Skorpions” cīnījās līdz pēdējam, vienu minūti pirms spēles beigām guva otros vārtus un nosargāja uzvaru ar rezultātu 2:1.

Spēlē par 3. - 4. vietu “Zellis” soda sitienu sērijā ar rezultātu 1:0 uzvarēja komandu “FK Smiltene”.   Savukārt noslēdzošā posma finālā spēlēja komandas, kas iepriekš šajā turnīrā tik tālu nebija tikušas - “FK Wannabe” un “Skorpions”. Ar rezultātu  2:0 uzvarēja “FK Wannabe” futbolisti.


Godalgu ieguvēji atzīst, - viss kārtībā

Čempionāta kopvērtējumā pēc trijiem posmiem pārliecinoši uzvarēja gulbenieši - komanda “Zellis” (6 punkti). Otro vietu izcīnīja “FK Smiltene” (12), trešo vietu -  Smiltenes novada komanda“Skorpions” (13).

Pārējās komandas kopvērtējumā ierindojās šādā secībā: 4. “Smiltenes CSKA veterāni” (13), 5. “FK Wannabe” (18), 6. “Namejs” (25), 7. “Veterāni” (28), 8. “X-Team” (29). 

Par čempionāta rezultatīvākie spēlētāju kļuva Leonīds Koroļovs no komandas “Zellis” ar 24 vārtu guvumiem.

“Čempionāts noslēdzās ļoti saspringti, jo daudzas komandas ir spēkos līdzvērtīgas, un līdz pat pēdējai spēlei nevarēja zināt komandu kopvērtējumu. Piemēram,  “Skorpions” tikai pateicoties tam, ka pēdējā posmā izcīnīja augstāku vietu nekā “Smiltenes CSKA veterāni”, čempionāta kopvērtējumā izcīnīja trešo vietu (abām komandām bija vienāds punktu skaits - redakcijas piezīme). Paldies komandām par dalību čempionātā un veiksmi turpmākajā sezonā! Paldies Smiltenes novada Sporta pārvaldei un Blomes pamatskolas direktorei par atbalstu čempionāta rīkošanā,” pateicas A. Platpīrs. 

Gulbeniešu komandas “Zellis” pārstāvis Atis Klesmanis intervijā “Ziemeļlatvijai” uzteic Smiltenes puses komandu augsto līmeni telpu futbolā, it sevišķi Vidzemes telpu futbola čempionātā, kur  piedalās arī “Zellis”, lai varētu sacensties ar līdzvērtīgiem pretiniekiem. A. Klesmanis piebilst, ka Gulbenes novada telpu futbola čempionāts nav atklāts, citu novadu komandas tajā nedrīkst piedalīties, un komanda “Zellis jau sesto gadu pēc kārtas savās mājās izcīnījusi čempionu titulu 1. līgā.

Par turnīrā izcīnīto otro vietu ir gandarīta komanda “FK Smiltene”, kurā spēlē Smiltenes sporta skolas audzēkņi, 1999. - 2002. gadā dzimuši jaunieši.

“Mums komandā nav neviena pilngadīgā. Domāju, priekš mums otrā vieta starp večiem ir pārāk labi. Mūsu rezultāts mani apmierina. “Zelli uzvarēt” arī nebija plānā. Viņi jau ir 1. līgas komanda,” atzīst komandas “FK Smiltene” spēlētājs Kārlis Rozītis.

Par savas komandas sniegumu turnīrā ir gandarīts arī “Skorpiona” spēlētājs Arnis Platpīrs. “Mums  ar katru posmu bija kāpums. Ja mēs trešā posma finālā būtu uzvarējuši “FK Wannabe”, tad kopvērtējumā mēs būtu otrajā vietā. Taču šoreiz pretinieks nospēlēja ļoti labi. Mēs arī bijām noguruši pēc spēles ar “Zelli”, kurā uzvarējām un kas mums paņēma daudz spēka,” piebilst A. Platpīrs.


Futbols