AZIMUTA 2017. 7. kārtas rezultāti

AZIMUTS 2017 - Smiltenes novads, Niedrāja ezera D


17.05.2017.

Organizators : OK AZIMUTS

Distanču priekšnieks : A.Lapiņš


VA Distance (1): 16 KP 7.900km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  7075 Renārs Kokorevičs         OK Pūznis  00:53:04

 2.  2513 Ilgvars Caune             RJCJD      00:54:58 +01:54

 3.  1980 Andris Lapiņš             OK AZIMUTS 01:04:13 +11:09

 4.  2640 Māris Veliks              TESPARS    01:09:23 +16:19

 5.  1287 Jānis Bormanis            Grundzāle  01:20:45 +27:41

V35 Distance (2): 14 KP 6.900km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  2626 Ēriks Ūdris               Meridiāns  00:55:32

 2.  5188 Kaspars Abuls             OK AZIMUTS 01:12:19 +16:47

 3.  7008 Austris Lepiksons         Alus sala  01:18:32 +23:00

V45 Distance (2): 14 KP 6.900km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  1937 Guntis Zīvers             OK AZIMUTS 00:51:50

 2.  1965 Jānis Nulle               OK AZIMUTS 00:55:48 +03:58

 3.  1968 Māris Stabiņš             Grundzāle  00:59:15 +07:25

 4.   675 Ilmārs Brikmanis          OK AZIMUTS 01:03:48 +11:58

 5.  1956 Aigars Dudelis            AZIMUTS BŪ 01:06:20 +14:30

 6.  5028 Juris Rudītis             OK AZIMUTS 01:15:59 +24:09

 7.  1947 Egils Butka               OK AZIMUTS 01:18:03 +26:13

SA Distance (3): 14 KP 5.700km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  6622 Laura Savicka             Azimuts OK 00:48:11

 2.  2501 Elīna Skopāne             RJCJD      00:53:33 +05:22

 3.  1966 Videga Gaigala            OK AZIMUTS 00:55:52 +07:41

 4.  1919 Ilze Spalviņa             OK AZIMUTS 00:58:53 +10:42

 5.  1986 Vita Cīrule               OK AZIMUTS 01:00:25 +12:14

 6.  3613 Dace Ikšele               OK AZIMUTS 01:06:27 +18:16

 7.  1963 Gunta Dudele              BŪDASKALNS 01:10:54 +22:43

V55 Distance (3): 14 KP 5.700km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.    88 Kārlis Magons             Branti     00:48:10

 2.  1953 Māris Lapiņš              OK AZIMUTS 00:49:27 +01:17

 3.    48 Ilmārs Limbēns            Sigulda    00:50:40 +02:30

 4.  2203 Jānis Biezais             OK AZIMUTS 00:50:53 +02:43

 5.  2506 Gatis Jansons             Individuāl 00:54:26 +06:16

 6.  5599 Mārtiņš Latvers           RJCJD      01:24:53 +36:43

VB Distance (3): 14 KP 5.700km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  2698 Rubens Pāvils Šulcs       Smiltene   00:37:29

 2.  5192 Māris Zeiļuks             AL Mežs    00:47:05 +09:36

 3.  4184 Raivis Grīviņš                       00:48:18 +10:49

 4.  2631 Druvis Čakārnis           Smiltene   00:52:31 +15:02

 5.  5065 Kalvis Punte              OK AZIMUTS 00:55:28 +17:59

 6.  2608 Bruno Freimanis           Ranka      00:59:12 +21:43

 7.  5064 Kaspars Lārmanis          Aumeisteri 01:00:13 +22:44

 8.  5305 Uldis Nedēļa              Jaunpiebal 01:00:28 +22:59

 9.  7001 Pēteris Klapars           Jaunpiebal 01:03:17 +25:48

10.  1975 Jānis Kuprišs             Grundzāle  01:05:05 +27:36

11.  5046 Raivo Gailis              Kauguri    01:11:02 +33:33

12.  7046 Kaspars Liepiņš           Smiltene   01:18:13 +40:44

13.  1214 Didzis Čakārnis           Smiltene   01:21:24 +43:55

     2635 Edžus Nedēļa              Jaunpiebal DQ      

V16 Distance (3): 14 KP 5.700km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  5043 Rolands Orniks            RJCJD      00:53:33

 2.     0 Normunds Zaharāns         OK Pūznis  00:56:14 +02:41

 3.  5049 Renārs Kļaviņš            RJCJD      00:58:38 +05:05

 4.  5135 Kārlis Eduards Rille      RJCJD      01:06:51 +13:18

 5.  5116 Daniels Sindijs Blāķis    RJCJD      01:23:56 +30:23

 6.  5119 Ralfs Zvaigzne            RJCJD      01:23:57 +30:24

SB Distance (4): 12 KP 4.100km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  5302 Guna Vīlistere            Ērģeme     00:40:01

 2.  5062 Ieva Punte                Individuāl 00:43:50 +03:49

 3.  7047 Krista Ķelpa              AZIMUTS OK 00:50:13 +10:12

 4.  5185 Līga Ābelniece            Jaunpiebal 00:53:55 +13:54

 5.  5038 Elita Šulca               Smiltene   00:55:23 +15:22

 6.  3754 Sintija Levica            Alūksne -  00:56:37 +16:36

     5182 Jana Marta Ivanovska      Azimuts OK DQ      

S35 Distance (4): 12 KP 4.100km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  2522 Antra Ķikute              Ķikuti-99  00:42:51

 2.    60 Maija Gudēna              Valka      00:45:52 +03:01

S16 Distance (4): 12 KP 4.100km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  1977 Zanda Stabiņa             RJCJD      00:39:48

 2.  5102 Daniela Brikmane          OK AZIMUTS 00:45:40 +05:52

 3.  5181 Kaiva Sileniece           Azimuts OK 00:48:55 +09:07

 4.  2667 Annija Slikšjāne          Grundzāle  00:49:40 +09:52

     5169 Agnese Brolīte            RJCJD      DQ      

     5091 Paula Kubuliņa            RJCJD/ST   DQ      

VC Distance (4): 12 KP 4.100km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  2684 Nils Johansons            Individuāl 00:38:09

 2.  5218 Jānis Pētersons           Smiltenes  00:46:43 +08:34

 3.  7078 Ģirts Pakalns             Individuāl 00:56:15 +18:06

 4.  7036 Ansis Rudzītis            Rauna      00:57:19 +19:10

 5.  7002 Normunds Prazņicāns       Alūksne -  01:00:32 +22:23

 6.  1234 Rūdis Rozītis             FK Smilten 01:11:44 +33:35

V14 Distance (4): 12 KP 4.100km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.     0 Ervīns Neilands           OK Pūznis  00:38:15

 2.  5204 Ginters Ķelps             Grundzāle  00:44:40 +06:25

 3.  7045 Ansis Rudzītis            Rauna      00:57:14 +18:59

 4.  5179 Toms Zvaigzne             RJCJD      01:35:48 +57:33

 5.  7021 Eduards Šveicers          RJCJD      01:42:03 +63:48

     7074 Ralfs Aščuks              OK Pūznis  DQ      

     7044 Rihards Zelis             RJCJD      DQ      

S55 Distance (5): 10 KP 3.700km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  1941 Vēsma Selga               Valka      00:42:38

 2.   511 Rudīte Šterna             Sigulda    00:51:43 +09:05

 3.  1901 Andra Veita               Individuāl 00:56:46 +14:08

SC Distance (5): 10 KP 3.700km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  5063 Sanita Lārmane            OK AZIMUTS 00:40:02

 2.  5066 Dace Miezīte              OK AZIMUTS 00:52:57 +12:55

 3.  7032 Līga Ķībere               Ērģeme     00:59:50 +19:48

 4.  5085 Lāsma Vilkasta            OK AZIMUTS 01:12:25 +32:23

 5.  1964 Inga Kārkliņa             Valka      01:12:51 +32:49

 6.  7058 Rudīte Grabovska          Launkalne  01:19:16 +39:14

 7.  7035 Ilze Tarasa               Smiltene   01:35:09 +55:07

V65 Distance (5): 10 KP 3.700km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  6600 Agris Kronbergs           Variņi     00:44:52

S14 Distance (5): 10 KP 3.700km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  6607 Agnese Jaunmuktāne        Azimuts OK 00:28:17

 2.  6606 Anda Jaunmuktāne          Azimuts OK 00:28:42 +00:25

 3.  5004 Anete Anna Strazdiņa      RJCJD      00:37:22 +09:05

 4.     0 Madara Bērziņa            OK Pūznis  00:41:02 +12:45

 5.  6617 Madara Celma              OK AZIMUTS 00:49:54 +21:37

S12 Distance (6): 7 KP 2.400km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  5190 Elīza Zeiļuka             Azimuts OK 00:25:30

 2.     0 Sendija Leona             OK Pūznis  00:51:37 +26:07

V12 Distance (6): 7 KP 2.400km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.     0 Renārs Vagulis            OK Pūnia   00:21:12

 2.  6614 Jānis Ošiņš               Azimuts OK 00:23:14 +02:02

 3.  4037 Ģirts Harkins             Grundzāle  00:24:21 +03:09

 4.  5143 Dainārs Bušs              Grundzāle  00:28:16 +07:04

 5.     0 Valērijs Gleons           OK Pūznis  00:35:50 +14:38

 6.  5186 Rūdolfs Rudzītis          Smiltenes  00:38:46 +17:34

 7.  6601 Dāvis Grabovskis          Azimuts OK 00:48:02 +26:50

 8.  7073 Emils Brolītis            Bilska     01:03:46 +42:34

S10 Distance (7): 7 KP 2.400km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  5111 Anete Stabiņa             Grundzāle  00:23:47

 2.  5097 Kitija Abula              Grundzāle  00:24:19 +00:32

 3.  5203 Ginta Ābeltiņa            Grundzāle  00:27:58 +04:11

 4.  5202 Elīna Bačka               Grundzāle  00:29:44 +05:57

 5.  7010 Marta Biruma              ABOS       00:39:56 +16:09

 6.  6621 Alise Čukure              Smiltenes  00:43:57 +20:10

 7.     0 Aleksandra Leona          OK Pūzns   00:44:38 +20:51

 8.  7003 Anne Tiļčika              Azimuts    00:48:21 +24:34

 9.  7014 Klaudija Rēpele           Grundzāle  01:03:00 +39:13

V10 Distance (7): 7 KP 2.400km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  5122 Matīss Kalniņš            Grundzāle  00:22:27

 2.  5187 Adrians Zaķis             Azimuts OK 00:24:20 +01:53

 3.  6610 Emīls Čukurs              Azimuts OK 00:26:47 +04:20

 4.  7040 Rolands Levics            Smiltenes  00:33:07 +10:40

 5.  5124 Edvards Ķesteris          Grundzāle  00:33:47 +11:20

 6.  5212 Emīls Tarass              Azimuts OK 00:34:27 +12:00

 7.  5123 Markuss Artūrs Ozols      Grundzāle  00:34:49 +12:22

     5162 Raimonds Vaļģis           Valka      DQ      

     7048 Matīss Kalējs             Smiltene   DQ      

     5183 Roberts Kašs              Azimuts OK DQ      

S8 Distance (8): 5 KP 2.100km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  7077 Ieva Vaļge                Valka      00:23:32

 2.  7037 Kristīne Rudzīte          Rauna      00:24:23 +00:51

 3.  7004 Elza Lucāne               Grundzāle  00:25:24 +01:52

 4.     0 Elīna Vagule              OK Pūznis  00:28:18 +04:46

 5.  7009 Katrīna Rozīte            Azimuts OK 00:29:19 +05:47

 6.  7007 Zane Tarasa               Azimuts OK 00:30:33 +07:01

 7.  5146 Emīlija Punte             OK AZIMUTS 00:40:29 +16:57

 8.  7005 Megija Ķestere            Grundzāle  00:41:34 +18:02

 9.  7015 Santa Afanasjeva          Grundzāle  00:41:44 +18:12

V8 Distance (8): 5 KP 2.100km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  7016 Aleksis Kalējs            Grundzāle  00:25:10

 2.  7019 Markuss Jānis Pommers     Grundzāle  00:27:14 +02:04

 3.  5206 Leo Lucāns                Grundzāle  00:30:22 +05:12

 4.  5201 Pēteris Nulle             OK AZIMUTS 00:40:49 +15:39

 5.     0 Teodors Punte             Kokrade    00:44:15 +19:05

 6.  5207 Arvīds Nulle              OK AZIMUTS 00:45:04 +19:54

     7067 Deivids Solovjovs         Grundzāle  DQ      

#1 Distance (VA,1): 16 KP 7.900km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.  7075 Renārs Kokorevičs         OK Pūznis VA       00:53:04

 2.  2513 Ilgvars Caune             RJCJD     VA       00:54:58 +01:54

 3.  1980 Andris Lapiņš             OK AZIMUTSVA       01:04:13 +11:09

 4.  2640 Māris Veliks              TESPARS   VA       01:09:23 +16:19

 5.  1287 Jānis Bormanis            Grundzāle VA       01:20:45 +27:41

#2 Distance (V35,V45,2): 14 KP 6.900km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.  1937 Guntis Zīvers             OK AZIMUTSV45      00:51:50

 2.  2626 Ēriks Ūdris               Meridiāns V35      00:55:32 +03:42

 3.  1965 Jānis Nulle               OK AZIMUTSV45      00:55:48 +03:58

 4.  1968 Māris Stabiņš             Grundzāle V45      00:59:15 +07:25

 5.   675 Ilmārs Brikmanis          OK AZIMUTSV45      01:03:48 +11:58

 6.  1956 Aigars Dudelis            AZIMUTS BŪV45      01:06:20 +14:30

 7.  5188 Kaspars Abuls             OK AZIMUTSV35      01:12:19 +20:29

 8.  5028 Juris Rudītis             OK AZIMUTSV45      01:15:59 +24:09

 9.  1947 Egils Butka               OK AZIMUTSV45      01:18:03 +26:13

10.  7008 Austris Lepiksons         Alus sala V35      01:18:32 +26:42

#3 Distance (SA,V55,VB,V16,3): 14 KP 5.700km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.  2698 Rubens Pāvils Šulcs       Smiltene  VB       00:37:29

 2.  5192 Māris Zeiļuks             AL Mežs   VB       00:47:05 +09:36

 3.    88 Kārlis Magons             Branti    V55      00:48:10 +10:41

 4.  6622 Laura Savicka             Azimuts OKSA       00:48:11 +10:42

 5.  4184 Raivis Grīviņš                      VB       00:48:18 +10:49

 6.  1953 Māris Lapiņš              OK AZIMUTSV55      00:49:27 +11:58

 7.    48 Ilmārs Limbēns            Sigulda   V55      00:50:40 +13:11

 8.  2203 Jānis Biezais             OK AZIMUTSV55      00:50:53 +13:24

 9.  2631 Druvis Čakārnis           Smiltene  VB       00:52:31 +15:02

10.  2501 Elīna Skopāne             RJCJD     SA       00:53:33 +16:04

10.  5043 Rolands Orniks            RJCJD     V16      00:53:33 +16:04

12.  2506 Gatis Jansons             IndividuālV55      00:54:26 +16:57

13.  5065 Kalvis Punte              OK AZIMUTSVB       00:55:28 +17:59

14.  1966 Videga Gaigala            OK AZIMUTSSA       00:55:52 +18:23

15.     0 Normunds Zaharāns         OK Pūznis V16      00:56:14 +18:45

16.  5049 Renārs Kļaviņš            RJCJD     V16      00:58:38 +21:09

17.  1919 Ilze Spalviņa             OK AZIMUTSSA       00:58:53 +21:24

18.  2608 Bruno Freimanis           Ranka     VB       00:59:12 +21:43

19.  5064 Kaspars Lārmanis          AumeisteriVB       01:00:13 +22:44

20.  1986 Vita Cīrule               OK AZIMUTSSA       01:00:25 +22:56

21.  5305 Uldis Nedēļa              JaunpiebalVB       01:00:28 +22:59

22.  7001 Pēteris Klapars           JaunpiebalVB       01:03:17 +25:48

23.  1975 Jānis Kuprišs             Grundzāle VB       01:05:05 +27:36

24.  3613 Dace Ikšele               OK AZIMUTSSA       01:06:27 +28:58

25.  5135 Kārlis Eduards Rille      RJCJD     V16      01:06:51 +29:22

26.  1963 Gunta Dudele              BŪDASKALNSSA       01:10:54 +33:25

27.  5046 Raivo Gailis              Kauguri   VB       01:11:02 +33:33

28.  7046 Kaspars Liepiņš           Smiltene  VB       01:18:13 +40:44

29.  1214 Didzis Čakārnis           Smiltene  VB       01:21:24 +43:55

30.  5116 Daniels Sindijs Blāķis    RJCJD     V16      01:23:56 +46:27

31.  5119 Ralfs Zvaigzne            RJCJD     V16      01:23:57 +46:28

32.  5599 Mārtiņš Latvers           RJCJD     V55      01:24:53 +47:24

     2635 Edžus Nedēļa              JaunpiebalVB       DQ      

#4 Distance (SB,S35,S45,S16,VC,V14,4): 12 KP 4.100km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.  2684 Nils Johansons            IndividuālVC       00:38:09

 2.     0 Ervīns Neilands           OK Pūznis V14      00:38:15 +00:06

 3.  1977 Zanda Stabiņa             RJCJD     S16      00:39:48 +01:39

 4.  5302 Guna Vīlistere            Ērģeme    SB       00:40:01 +01:52

 5.  2522 Antra Ķikute              Ķikuti-99 S35      00:42:51 +04:42

 6.  5062 Ieva Punte                IndividuālSB       00:43:50 +05:41

 7.  5204 Ginters Ķelps             Grundzāle V14      00:44:40 +06:31

 8.  5102 Daniela Brikmane          OK AZIMUTSS16      00:45:40 +07:31

 9.    60 Maija Gudēna              Valka     S35      00:45:52 +07:43

10.  5218 Jānis Pētersons           Smiltenes VC       00:46:43 +08:34

11.  5181 Kaiva Sileniece           Azimuts OKS16      00:48:55 +10:46

12.  2667 Annija Slikšjāne          Grundzāle S16      00:49:40 +11:31

13.  7047 Krista Ķelpa              AZIMUTS OKSB       00:50:13 +12:04

14.  5185 Līga Ābelniece            JaunpiebalSB       00:53:55 +15:46

15.  5038 Elita Šulca               Smiltene  SB       00:55:23 +17:14

16.  7078 Ģirts Pakalns             IndividuālVC       00:56:15 +18:06

17.  3754 Sintija Levica            Alūksne - SB       00:56:37 +18:28

18.  7045 Ansis Rudzītis            Rauna     V14      00:57:14 +19:05

19.  7036 Ansis Rudzītis            Rauna     VC       00:57:19 +19:10

20.  7002 Normunds Prazņicāns       Alūksne - VC       01:00:32 +22:23

21.  1234 Rūdis Rozītis             FK SmiltenVC       01:11:44 +33:35

22.  5179 Toms Zvaigzne             RJCJD     V14      01:35:48 +57:39

23.  7021 Eduards Šveicers          RJCJD     V14      01:42:03 +63:54

     7074 Ralfs Aščuks              OK Pūznis V14      DQ      

     5091 Paula Kubuliņa            RJCJD/ST  S16      DQ      

     5182 Jana Marta Ivanovska      Azimuts OKSB       DQ      

     5169 Agnese Brolīte            RJCJD     S16      DQ      

     7044 Rihards Zelis             RJCJD     V14      DQ      

#5 Distance (S55,SC,V65,S14,5): 10 KP 3.700km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.  6607 Agnese Jaunmuktāne        Azimuts OKS14      00:28:17

 2.  6606 Anda Jaunmuktāne          Azimuts OKS14      00:28:42 +00:25

 3.  5004 Anete Anna Strazdiņa      RJCJD     S14      00:37:22 +09:05

 4.  5063 Sanita Lārmane            OK AZIMUTSSC       00:40:02 +11:45

 5.     0 Madara Bērziņa            OK Pūznis S14      00:41:02 +12:45

 6.  1941 Vēsma Selga               Valka     S55      00:42:38 +14:21

 7.  6600 Agris Kronbergs           Variņi    V65      00:44:52 +16:35

 8.  6617 Madara Celma              OK AZIMUTSS14      00:49:54 +21:37

 9.   511 Rudīte Šterna             Sigulda   S55      00:51:43 +23:26

10.  5066 Dace Miezīte              OK AZIMUTSSC       00:52:57 +24:40

11.  1901 Andra Veita               IndividuālS55      00:56:46 +28:29

12.  7032 Līga Ķībere               Ērģeme    SC       00:59:50 +31:33

13.  5085 Lāsma Vilkasta            OK AZIMUTSSC       01:12:25 +44:08

14.  1964 Inga Kārkliņa             Valka     SC       01:12:51 +44:34

15.  7058 Rudīte Grabovska          Launkalne SC       01:19:16 +50:59

16.  7035 Ilze Tarasa               Smiltene  SC       01:35:09 +66:52

#6 Distance (S65,S12,V12,6): 7 KP 2.400km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.     0 Renārs Vagulis            OK Pūnia  V12      00:21:12

 2.  6614 Jānis Ošiņš               Azimuts OKV12      00:23:14 +02:02

 3.  4037 Ģirts Harkins             Grundzāle V12      00:24:21 +03:09

 4.  5190 Elīza Zeiļuka             Azimuts OKS12      00:25:30 +04:18

 5.  5143 Dainārs Bušs              Grundzāle V12      00:28:16 +07:04

 6.     0 Valērijs Gleons           OK Pūznis V12      00:35:50 +14:38

 7.  5186 Rūdolfs Rudzītis          Smiltenes V12      00:38:46 +17:34

 8.  6601 Dāvis Grabovskis          Azimuts OKV12      00:48:02 +26:50

 9.     0 Sendija Leona             OK Pūznis S12      00:51:37 +30:25

10.  7073 Emils Brolītis            Bilska    V12      01:03:46 +42:34

#7 Distance (S10,V10,7): 7 KP 2.400km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.  5122 Matīss Kalniņš            Grundzāle V10      00:22:27

 2.  5111 Anete Stabiņa             Grundzāle S10      00:23:47 +01:20

 3.  5097 Kitija Abula              Grundzāle S10      00:24:19 +01:52

 4.  5187 Adrians Zaķis             Azimuts OKV10      00:24:20 +01:53

 5.  6610 Emīls Čukurs              Azimuts OKV10      00:26:47 +04:20

 6.  5203 Ginta Ābeltiņa            Grundzāle S10      00:27:58 +05:31

 7.  5202 Elīna Bačka               Grundzāle S10      00:29:44 +07:17

 8.  7040 Rolands Levics            Smiltenes V10      00:33:07 +10:40

 9.  5124 Edvards Ķesteris          Grundzāle V10      00:33:47 +11:20

10.  5212 Emīls Tarass              Azimuts OKV10      00:34:27 +12:00

11.  5123 Markuss Artūrs Ozols      Grundzāle V10      00:34:49 +12:22

12.  7010 Marta Biruma              ABOS      S10      00:39:56 +17:29

13.  6621 Alise Čukure              Smiltenes S10      00:43:57 +21:30

14.     0 Aleksandra Leona          OK Pūzns  S10      00:44:38 +22:11

15.  7003 Anne Tiļčika              Azimuts   S10      00:48:21 +25:54

16.  7014 Klaudija Rēpele           Grundzāle S10      01:03:00 +40:33

     5162 Raimonds Vaļģis           Valka     V10      DQ      

     5183 Roberts Kašs              Azimuts OKV10      DQ      

     7048 Matīss Kalējs             Smiltene  V10      DQ      

#8 Distance (S8,V8,8): 5 KP 2.100km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.  7077 Ieva Vaļge                Valka     S8       00:23:32

 2.  7037 Kristīne Rudzīte          Rauna     S8       00:24:23 +00:51

 3.  7016 Aleksis Kalējs            Grundzāle V8       00:25:10 +01:38

 4.  7004 Elza Lucāne               Grundzāle S8       00:25:24 +01:52

 5.  7019 Markuss Jānis Pommers     Grundzāle V8       00:27:14 +03:42

 6.     0 Elīna Vagule              OK Pūznis S8       00:28:18 +04:46

 7.  7009 Katrīna Rozīte            Azimuts OKS8       00:29:19 +05:47

 8.  5206 Leo Lucāns                Grundzāle V8       00:30:22 +06:50

 9.  7007 Zane Tarasa               Azimuts OKS8       00:30:33 +07:01

10.  5146 Emīlija Punte             OK AZIMUTSS8       00:40:29 +16:57

11.  5201 Pēteris Nulle             OK AZIMUTSV8       00:40:49 +17:17

12.  7005 Megija Ķestere            Grundzāle S8       00:41:34 +18:02

13.  7015 Santa Afanasjeva          Grundzāle S8       00:41:44 +18:12

14.     0 Teodors Punte             Kokrade   V8       00:44:15 +20:43

15.  5207 Arvīds Nulle              OK AZIMUTSV8       00:45:04 +21:32

     7067 Deivids Solovjovs         Grundzāle V8       DQ   

Orientēšanās